Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák/kérdések


Adamka

Recommended Posts

Sziasztok!

Egy olyan kérdéssel fordulnék a tisztelt publikumhoz, hogy van nekem egy 89-es sedan A Omegám. A benne lévő gyári hangfalak már igen rottyon vannak, így a közeljövőben tervezem ezek lecserélését. Viszont ami fontos, hogy szeretném megúszni ezt a műveletet átalakítások nélkül.

Tudnátok ajánlani hangfalakat, amik beférnek az eredetiek helyére? Nem volt még időm lebontani, megmérni a hangfalak méreteit sajnos, neten pedig nem találtam ez irányú információkat.

A műszerfalnál van ugye 1 pár, az első ajtókban, és hátul a kalaptartóban a nagyobbak.

Válaszaitokat előre is köszönöm!

Tamás

Üdv.

Nem kell átalakítani mert mind standard méretű, hangfal, ( nekem azok) ha jól tudom 100 as átmérő de érdemes azért megmérni.

Mindegyik sarus csatlakozásúak. A tetőket kis csavarhúzóval finoman lelehet pattintani.

Üdv: geo

Link to comment
Megosztás:

Üdv.

Nem kell átalakítani mert mind standard méretű, hangfal, ( nekem azok) ha jól tudom 100 as átmérő de érdemes azért megmérni.

Mindegyik sarus csatlakozásúak. A tetőket kis csavarhúzóval finoman lelehet pattintani.

Üdv: geo

Átalakítani valóban nem kell, ha megfelelő méretűt veszel bele, ugyanis a standard mélységű, előre, az ajtóba, csak távgyűrűkkel menne be, ami azt jelenti, hogy a takaró műanyagon túl lóg.

Pio, meg asszem Kenwood gyárt(ott) gyári méretű hangszórót bele, de típust már nem tudok. ( csökkentett mélységű)

Hátulra meg majdnem bármekkora bemegy, max a kalaptartó takarót kell vágni, persze ha meg akarod hagyni a hátsó dekkeket akkor az a max méret, de mélységre van hely a csomitartóban.

Link to comment
Megosztás:

Átalakítani valóban nem kell, ha megfelelő méretűt veszel bele, ugyanis a standard mélységű, előre, az ajtóba, csak távgyűrűkkel menne be, ami azt jelenti, hogy a takaró műanyagon túl lóg.

Pio, meg asszem Kenwood gyárt(ott) gyári méretű hangszórót bele, de típust már nem tudok. ( csökkentett mélységű)

Hátulra meg majdnem bármekkora bemegy, max a kalaptartó takarót kell vágni, persze ha meg akarod hagyni a hátsó dekkeket akkor az a max méret, de mélységre van hely a csomitartóban.

Köszönöm neked is. :D Igen, hátulra sejtettem, hogy befér a mélyebb hangszóró is, csak az ajtóval és az első hangszórókkal kapcsolatban voltam bizonytalan. Ha esetleg valakinek lenne konkrét tapasztalata a témával kapcsolatban (esetleg pontos típust tudna mondani, hogy milyet vett, ami befért tökéletesen azt majd még megköszönném), de már így is sokat segítettetek nekem! :P

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm neked is. :D Igen, hátulra sejtettem, hogy befér a mélyebb hangszóró is, csak az ajtóval és az első hangszórókkal kapcsolatban voltam bizonytalan. Ha esetleg valakinek lenne konkrét tapasztalata a témával kapcsolatban (esetleg pontos típust tudna mondani, hogy milyet vett, ami befért tökéletesen azt majd még megköszönném), de már így is sokat segítettetek nekem! :P

Az a "baj", hogy nem vagyok otthon, és decemberig nem is leszek, így nem tudom megmondani a dolgokat, pedig - ha jól emlékszem, és nem adtam el őket - lehet van egy Pioneer komponens szettem előre...

Link to comment
Megosztás:

Amúgy az jutott eszembe, hogy nézz ki egy hangszórót amit be akarnál tenni, ha leveszed a kárpitot az első ajtóról, akkor leméred a max mélységet (persze nem ajtóvasig :D ) és lehet, hogy egy fából, méretre készült távtartóval be lehet rakni a "normál" méretű zajgenerátort anélkül, hogy a kárpitot / műanyagot vágni kellene.

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Derékon ragadtam azt a bizonyosat.... :P

Beszereztem a hátsó szintszabályzós lengéscsillapítókat (Monroe), és a levegőtömlő csatlakozása nem egyezik!!! :P

A gyári kivitelen kúpos felületre kell ráhúzni a kupakot, és egy rugós drót rögzíti. Erre van kialakítva a teljes rendszer. A tömlő vége peremezett, így a kupak nem engedi kicsúszni.

A Monroe pedig menetes csapra csatlakozó kupakkal készült!

Roncsolás nélkül megoldható a csere, vagy nyertem egy klasszikus hangszert? (oboa :D )

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Derékon ragadtam azt a bizonyosat.... :P

Beszereztem a vashoz a hátsó szintszabályzós lengéscsillapítókat (Monroe), és a levegőtömlő csatlakozása nem egyezik!!! :P

A gyári kivitelen kúpos felületre kell ráhúzni a kupakot, és egy rugós drót rögzíti. Erre van kialakítva a teljes rendszer.

A Monroe pedig menetes csapra csatlakozó kupakkal készült!

Roncsolás nélkül megoldható a csere, vagy nyertem egy klasszikus hangszert? (oboa :D )

csőcsere és megoldódik a gond,max 1000 ft.én igy raktam össze az enyémet is......

Link to comment
Megosztás:

csőcsere és megoldódik a gond,max 1000 ft.én igy raktam össze az enyémet is......

Üdv!

Milyen csövet szerezzek? Pneumatikus vagy speciális a tömlő? Nem tudom mekkora nyomásra kellene méretezni, az átmérő és egyéb méretek azért adva vannak. Mert autósboltban is járok, meg szerszámüzletben is.

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Milyen csövet szerezzek? Pneumatikus vagy speciális a tömlő? Nem tudom mekkora nyomásra kellene méretezni, az átmérő és egyéb méretek azért adva vannak. Mert autósboltban is járok, meg szerszámüzletben is.

Köszönöm!

a 16ban a csömöri úton van egy pneumatikai bolt a vasuti felüljáró után balra ha a nagylajos felöl mész ki a városból.mellette van egy kis akkubolt is.egy barna kerítést keress családiházzal az udvaron.

Link to comment
Megosztás:

Az a "baj", hogy nem vagyok otthon, és decemberig nem is leszek, így nem tudom megmondani a dolgokat, pedig - ha jól emlékszem, és nem adtam el őket - lehet van egy Pioneer komponens szettem előre...

Annyira nem sürgető a téma, jelenleg az én zsebem is könnyebb, mint kéne. Majd ha hazatértél, és még nem felejtődik el a dolog beszéljünk arról a Pioneer cuccról. :D

Link to comment
Megosztás:

a 16ban a csömöri úton van egy pneumatikai bolt a vasuti felüljáró után balra ha a nagylajos felöl mész ki a városból.mellette van egy kis akkubolt is.egy barna kerítést keress családiházzal az udvaron.

Köszönöm!

A bajban azért enyhülés, hogy sikerült beszereznem egy másik gyári levegőtömlős egységet, így előbb megpróbálom a roncsolásos módszert alkalmazva bekötni. Ezek kemény műanyag csövek, nem is igazán rugalmas tömlők.

Eredeti gyári, és utángyártott telók:

image-383E_4E9DB5DF.jpg

image-3393_4E9DB581.jpg

Legalább a csatlakozást lehetne cserélni... :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem is pont ilyen teló van benn a gépbe ami elszállt. Kifúj a gumiharangnál sajna.

Ja : Benn van a gáz szett a gépbe!!!!! ;) nagyon szépen muzsikál ;) :lol: :lol: :lol:

Csá Töki!

Grat a gázos szetthez, nemsokára a nagy hidegben is bizonyíthat a rendszered! A Monroe telók miatt még futok egy pár kört, mert a nyomásmérő óra és a levegőtömlő is tartozék lenne, mégsem kaptam. Most keressük a megoldást...

Link to comment
Megosztás:

A Monroe telók miatt még futok egy pár kört, mert a nyomásmérő óra és a levegőtömlő is tartozék lenne, mégsem kaptam. Most keressük a megoldást...

Magamtól idézek, de mea culpa miatt szükséges!

A csomagban benne volt a nyomásmérő és a tömlő, de olyan pici csomagban, hogy a sok elválasztó karton miatt nem vettem észre! ;) Így a hétvégére megvan az "irányított szabadidős tevékenységem"! ;)

Link to comment
Megosztás:

Nagyon szép napsütésben 45 perc alatt lecseréltem a hátsó romhalmaz telókat. Ha vizsgabiztos lettem volna, ott helyben fejbe lőttem volna magam, annyira lerohadt mind a kettő! ;) Légzsákok defektesek, az olaj orrán-száján ömlik... ideje volt cserélni!

Rohadt jók lettek az új Monroe szintszabályzós telók, jelenleg még manuális, de agyalok a megoldáson, hogy az automatikus kompresszoros kütyüt hogyan tudnám installálni.

És rögtön éles bevetésre került sor, bevásároltunk, megpakoltam a bálnát, de most nem ült le a segge, mint a felszállni készülő repülőnek! Mert eddig: Torony, itt Pocak! Felszállási engedélyt kérek a parkolóból hazafelé! ;)

COOL FEELING! :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Sziasztok!

Van nekem egy C30SE motorom és nem nagyon találok hozzá lendkereket. Tudna esetleg valaki segíteni ebbe?

Komplett váltó szett is érdekelne.

van lendkerekem ha kell a vältot most vittek el

de mijen autoba kell mert ez a lendkerek ket tömegü es az r28 szeria vältohoz valo ;) ha tudok segitek

üdv Tas

Link to comment
Megosztás:

van lendkerekem ha kell a vältot most vittek el

de mijen autoba kell mert ez a lendkerek ket tömegü es az r28 szeria vältohoz valo ;) ha tudok segitek

üdv Tas

Érdekelne a lendkerék. Egy monzába lesz. A motor már megvan, de automata volt, így nem volt rajta lendkerék. A váltót majd megoldom. :lol: Egy elérhetőséget ha kérhetnék.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy melyik szennyezi jobban a levegőt az LPG gáz, vagy a benzin? Mert én úgy tudom, hogy a benzin. Piros matricás a kocsi, és most ezért nem használhatom a szmogriadó miatt, amit elrendeltek Pesten, ugyanis a co-t benzinüzemben mérik, és lehet, hogy ha gázüzemben néznék, sárga lenne. (Azt hiszem az a következő fokozat.)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

20NE és 20SE motorban van más különbség is,azon kívül,hogy az se-ben más dugók vannak így 1:10 a sűrítési viszonya,szemben az ne 1:9.2 viszonyával?

A 20NE miatt kérdezem: C20NE, vagy sima 20NE?

Mindig előkerülő kérdés, állítólag van.

20NE katalizátor nélküli, 115 LE.

C20NE katalizátoros, 115 LE, EURO 2!

20SE katalizátor nélküli, 122 LE.

20SEH katalizátor nélküli, 129 LE.

Különbségnek a vezérműtengelyt, a chipet (C20NE miatt a katalizátort, lambdát) említik. A Motronic számozás is eltér. Viszont állítólag a HF egyezik. A témát ennyire ismerem, másoktól...

Angol nyelvű oldalakat már böngésztem a témában, ahol a pénz nem számít, ott különc tuningokat építenek. Egyes vélemények szerint (és én is ezt pártolom) egyikből sem kifizetődő a másik motorra átalakítás. Külön egyéniségként kellene vele bánni, akár így, akár úgy.

Inkább összezavartalak, mint segítettem.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.