Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ZAFIRA A - Általános


kovito

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

sziasztok

egy kérdésem ill egy problémaval állok szemben.egy zafira b 1.9 150 LE tulajdonos vagyok.Az automata valltommal van gondom, hiaba lépek a fék pedalra nem kapcsol ki a zár retesz .Megtaláltam hogy lehet kikapcsolni manuálisan ezt a reteszt es igy használom az autot az elmult 1-2 napja .a válltó konzolon nem villágit semmien lámpa ill nem tudok manuálisan sebességet kapcsolni mintha nem kapna árramot .szoval ha valakinek valamilyen ötlete lenne megköszönnem.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Sziasztok. most készülök megnézni egy

OPEL ZAFIRA A 2.0 DTI Elegance-ot.

Kérdésem hogy mire figyeljek? tipus hibák esetleg? az autó 2002-es születésü,de a képek alapján egyben van. help meee - :)

Szia! EGR-szelep:a motorban hihetetlen lerakódásokat okoz/a tengelye kikophat,ezáltal megszorul/adagoló kényes az üzemanyagra, javítása horror áron,esetleg az üzemanyag rendszer levegősödhet(traverz)javítása munkaigényes,magas kilométerrel-visszatekert órával a vásárlás nem javasolt.Ezen hibák nélkül jó kis kocsi kedvező méretekkel és takarékos fogyasztással.

Sikeres vásárlást kívánok!!!

Link to comment
Megosztás:

Ha 2002-es 1.8 16V akkor elvileg Z18XE a motorkódod. Abba pedig be lehet szerelni utólag a tempomatot, mert nekem is ilyen motor van a Coupéban és abba is beraktam ;)

Ha a kijelződ sérült akkor az valószínűleg pixelhibás lesz, elvben tudják javítani is, de mivel ahogy írtad, nincsen "fogyasztásmérőd", így nagy valószínűséggel sima TID-ed van, abból meg olcsóbb venni egy másik bontottat mint a meglevőt javítgatni.

Ha meg "fogyasztásmérőt" akarsz, akkor olvasgasd ezt: http://veramon.czweb.org/en_pp_zafira_a.html

Máskor légyszi fogalmazz pontosabban, párszor el kellett olvasnom mire kihámoztam az irományodból hogy mit is szeretnél.

Link to comment
Megosztás:

Nagyon köszönöm, és bocs a kuszaságért. Korábban olvastam valahol hogy lehet különböző dolgokat okosítani a kijelzővel,hosszan nyomni valami gombot stb.. A zafiránál is van ilyen? Most keresek valami részletes leírást a bálnáról mert nagyon érdekel a téma. A kijelzőm egyébként egy osztott kijelző, felső sor az idő és hőmérséklet,alsó sor/bekapcsolt rádiónál)a rádió. Ámde alatta van egy kijelző szerű sötét rész,na az izgat engem hogy mi lehet. Per pillanat költeni nem tudok rá mert esedékes egy vezérlés csere,nehogy drágás legyen utána :)

Link to comment
Megosztás:

Akkor kis összefoglaló a Zafira A kijelzőiről.

A legelső verzió az alap, úgy hívják TID (Triple Info display). Ez csak időt, külső hőmérsékletet és dátumot tud mutatni, illetve ha még gyári rádió van benne akkor az audio/RDS adatokat. így néz ki:

TID2.jpg

A következő lépcsőfok a MID (Multi Info Display), ez a fentebbieken túl alap hibajelzésekre (kopott fékbetét, kevés hűtőfolyadék, kiégett izzó, stb.) is figyelmeztet:

MID2.jpg

Az ezután következő lépcsőfok a BID (Board Info Display), ezt csak gyárilag telefonos rádiókhoz (CCRT) adták, és a telefon illetve hívás adatainak kijelzését tudja még a korábbiakon felül:

BID2.jpg

Ezután jön a GID (Graphic Info Display), ez ahogy a nevéből is kiderül, már nem pontmátrixos kijelzésű, hanem egy monokróm LCD, és gyárilag az NCDR (gyári navis) rádiókhoz adták, de Magyarországon hivatalosan ilyet nem forgalmaztak, amennyire tudom nincs is hozzá magyar térkép. Így néz ki:

GID2.jpg

Végül az utolsó lépcsőfok a CID (Color Info Display). Lényegében ugyanaz mint az előző, csak monokróm LCD helyett színes TFT kijelzővel:

CID2.jpg

Link to comment
Megosztás:

sziasztok

egy kérdésem ill egy problémaval állok szemben.egy zafira b 1.9 150 LE tulajdonos vagyok.Az automata valltommal van gondom, hiaba lépek a fék pedalra nem kapcsol ki a zár retesz .Megtaláltam hogy lehet kikapcsolni manuálisan ezt a reteszt es igy használom az autot az elmult 1-2 napja .a válltó konzolon nem villágit semmien lámpa ill nem tudok manuálisan sebességet kapcsolni mintha nem kapna árramot .szoval ha valakinek valamilyen ötlete lenne megköszönnem.

Szia..megoldódott a gondod?

Hogy lehet kikapcsolni a reteszt?

Szép napot!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

sziasztok nem vagyok nagy forumozo ezert elnezest kerek a bakikert ha valamit nem jol csinalok

lenne egy kerdesem espedig : van egy 2007 es zafi 1,9 150 paci a minap szolnak hogy elindult az elakadasjelzom pedig 2 napja nem voltam sehova vele

mi lehet a gond ?

Link to comment
Megosztás:

Már egy másik fórumbanis feltettem, de az a fórum több mint egy hete (tetsz?)halott.

Van egy Z16XE Zafira, amely a reggeli indulásokkor csak nagyon kevés gáz adagolást enged, mert egyébként rángat, és kigyullad a kipufogórendszert jelző lámpa. Ha a lámpa kigyullad, akkor továbbra is rángat, és alig megy, ezenkívül gázadásra villogni kezd a visszajelző. Ha óvatosan megyek, akkor 1-2 nap után kialszik a visszajelző, és újra normálisan lehet menni (feltéve, hogy az első pár kilométert óvatosan, 40 km/h alatt teszem meg). A márkaszervizben bemérték, és kicserélték a gyújtásmodult /60e/. Rövid ideig mintha jobb lett volna, de azután újra ugyanaz a probléma. Mikor visszavittem, hogy elvileg garanciális, akkor újra kimérték, és kiderült, megint gyújtásrendszeri problémát jelzett a gép. Azt mondták, hogy mivel már 220.000 km van benne, ezért lehet, hogy a szelepszárak koszosak, és hidegen ragadnak, ezért tegyek bele szeleptisztító adalékot. Már ötször tettem bele (teletankonként), és mintha árnyalatnyit javult volna 1-2 adag után. Most ahogyan elhagytam, 1 tankolás után fokozott módon jött vissza a probléma. Indulás után nem tudok olyan óvatosan menni, hogy ne gyulladjon ki a lámpa és ne rángasson. Nem csak rövid utakat megyek, és a motort is jó fordulatszámmal járatom. Most egy másik szerelővel beszéltem, és ő hidrotőke problémára gyanakszik, de én nem hallok kopogást a motor felől. Van-e valakinek valamilyen tapasztalata a problémakörről, mert így 80e körül már nem akarok kísérletezgetni. Egyébként nem lenne gond a kocsival, a fogyasztása is 7,5 körül megáll (vidéken), ha nincs ez a probléma (ilyenkor kb. 1 l-el megnő a fogyasztása. A szerelő szétszedte, és az olajat a hirotőkékből kinyomogatta, de a probléma ugyanúgy fennáll. Kompressziót mért a hengereken, és túl magas értékek jöttek ki. a műszer továbbra is gyújtáskimaradást mutat a 2 hengerre vonatkozóan, trafó is volt másik próbálva. Most másik injektort akar próbálni. Van valakinek valamilyen ötlete?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok! 2003-as 2.0 DTI Zafirám van, Elegance felszereltség, Belgiumból behozva, német nyelvű fedélzeti számítógéppel. A többezres márkaszervízes bíbelődős Tech 2-n kívül tud valaki módot arra, hogy miként állíthatom át a nyelvet? Németül annyit tudok hogy sájsze, meg pár focista és egyéb sportoló nevét, viszont az angollal boldogulok. Előre is köszönöm a segítséget, plusz feltöltök két képet (szar minőségűt), hátha használ valamit!

http://kepfeltoltes.hu/121019/DSC00237_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/121019/DSC00238_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Esetleg még egy kérdésem lenne, be lehet-e izzítani valahogy a GPS-t itthonra? Bár ezen a kijelzőn túl élvezetes nem lehet, de a semminél jobb! Köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! 2003-as 2.0 DTI Zafirám van, Elegance felszereltség, Belgiumból behozva, német nyelvű fedélzeti számítógéppel. A többezres márkaszervízes bíbelődős Tech 2-n kívül tud valaki módot arra, hogy miként állíthatom át a nyelvet? Németül annyit tudok hogy sájsze, meg pár focista és egyéb sportoló nevét, viszont az angollal boldogulok. Előre is köszönöm a segítséget, plusz feltöltök két képet (szar minőségűt), hátha használ valamit!

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

Esetleg még egy kérdésem lenne, be lehet-e izzítani valahogy a GPS-t itthonra? Bár ezen a kijelzőn túl élvezetes nem lehet, de a semminél jobb! Köszönöm

A legolcsóbb, ha megtanulod azt a pár kifejezést, amit németül kiír. Nem nagy dolog, ha kell segítség szólj!

Link to comment
Megosztás:

Újabb kérdésem lenne!

A Zafirámban a központi zár nem nyitja a jobb hátsó ajtót. Zárásnál minden oké, de nyitni nem szeretné. Szeretném a napokban szétszedni az ajtót és megnézni kicsit, hogy esetleg látható-e a hiba, neadjisten javítható is, és lássam, hogy miért nem működik. Mire figyeljek az ajtóborítás leszedésénél, hol fogjak neki, milyen szerszámokkal, hol találom a csavarokat és a pöcköket? Egy kis útmutatóért nagyon hálás lennék, előre is köszönöm!!

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Lenne egy olyan gondom, hogy 2006-os B Zafirán a CD30 Mp3 Radio néha magától bekapcsol!

Úgy vettem észre, hogy megyek a garázsba és a bezárt autónak világít a rádiója és szól, még mielőtt kinyitottam volna az ajtót, vagy ráadtam volna a gyújtást! Már többször előfordult, félek jönnek a hidegek és lemerül az akksim! Nem tudom mikor kapcsol be és mióta megy olyankor! Próbáltam a rádió menüjében állítani a ki-be kapcsolást, gyújtás logikával és csak a rádió gombjával funkciókra, de így is bekapcsol!

Tudnátok segíteni mi lehet a gond?

Köszönöm!

Üdv

Zoli

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.