Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ilyenek is léteznek.....


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 264
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Nem rossz kis masina.Érdekes kasztniforma!

Ez a Corsa TR. Az első generációból még csináltak ilyet, mer ott volt a konkurrenciánál a VW Derby. Aztán a VW tovább vitte a lépcsőshátú kisautó koncepcióját a következő generációra is (sőt, ott már 4 ajtóval), az Opel meg meghagyta a Dél-Amerikai piacnak a lépcsőshátú Corsa B-t.

Az az egyetlen baja van, hogy tudtommal csak kétajtós kasztnival létezik, pedig 4 ajtóval kiccsaládosoknak ;) is jó lenne.

Link to comment
Megosztás:

Az az egyetlen baja van, hogy tudtommal csak kétajtós kasztnival létezik, pedig 4 ajtóval kiccsaládosoknak ;) is jó lenne.

Itt a Merkantil telephelyén van egy ilyen, 1.4 mocival, 4 ajtóval, és pofás kis csomitartóval.Jah, már a ráncfelvart verzió.Néztem is nagyot! :shock:

Amúgy meg 91', és 3K az ára.Érdekes darab! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Itt a Merkantil telephelyén van egy ilyen, 1.4 mocival, 4 ajtóval, és pofás kis csomitartóval.

Akkor ezt benéztem, bár én még nem láttam ilyet 4 ajtóval, pedig még a Google képkeresőjével is körülnéztem. Találtam viszont egy ilyet, ez is elég egyedi darab lesz, ha elkészül:

Corsa A Caravan, Corsa TR-ből átépítve

009_G.jpg

010_G.jpg

012_G.jpg

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
SZtem lenne jövője az ilyen katwgóriás gépek terén ennek a gépnek.Aki pl. nem akar Astrát venni, annak kitűnő perspektíva lenne.S, akkor talán a Corsa eladások is kicsit fentebb lendülnének.

Dehát az értékesítés nagy úr, minden cégnél.Nem akarnak az Astra Classic II-nek konkurenciát. :)

Link to comment
Megosztás:

SZtem lenne jövője az ilyen katwgóriás gépek terén ennek a gépnek.Aki pl. nem akar Astrát venni, annak kitűnő perspektíva lenne.S, akkor talán a Corsa eladások is kicsit fentebb lendülnének.

Dehát az értékesítés nagy úr, minden cégnél.Nem akarnak az Astra Classic II-nek konkurenciát. :)

Igazából szerintem ez elég erősen árfüggő. Szvsz a Thaliát sem a szépségéért veszik annyian, de mint négyajtós kisautó elég népszerű a kategóriájában.

Link to comment
Megosztás:

Igazából szerintem ez elég erősen árfüggő. Szvsz a Thaliát sem a szépségéért veszik annyian, de mint négyajtós kisautó elég népszerű a kategóriájában.

Igen, de ez mégis csak egy OPELl! :)

Én pl. hamarabb megvenném, mint egy dáliát, dácsiját, kalózt, avejót, meg a Fiatnak azt a szörnyűségét!Ár ide, v. oda!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.