Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Hűtés, fűtés, vízhőfok.


komega

Recommended Posts

Mielőtt a másik hűtő bekerül a repedés okának is érdemes utánajárni. Nézzétek meg, hogy a gumicsövek, hogy vannak rajta. Lehet, hogy valamelyik le van lazulva és/vagy ferdén van rajta és feszíti folyamatosan, ahogy rángatja a motor (adott esetben lehet, hogy a motortartó bakokra is ajánlatos lenne ránézni, lehet, hogy maga a motor cibálja) és ezért gyengült el az, amelyik kevésbé rugalmas -jelen esetlben a műanyagcső. Az előző hűtőmnek nekem is a műanyagcsöve repedt meg, de nekem ugye 1.6-oshoz van a 2.0 motor, aztán nem igazán léteznek gyári csövek ehhez, a mókolt meg nem teljesen egyenesen ment rá és feszítette. Mostmár elvileg meg van oldva. Most a fém és a műanyag illesztésénél ereszt egy nagyon picit, de nem vészes :D

Ammen! :o

Vmikor koccant az elejével,sztem akkor gyengült el neki!

Link to comment
Megosztás:

Folyik a víz, a pipa formájú műanyag csövemből, eddig azt hittem, hogy csak a kiegyenlítő tartályból jövő cső és a műanyag összetételénél fojik,de már a vízcsövet is kicseréltem és még mindig folyik! :o

Most már csak az marad, hogy a műanyag cső a repedt,csak az a baj, hogy jól el van dugva és nem látom, hogy hol sérült!!!

Ha lenne vkinek egy ilyen,vagy tudja, hogy hol lehet venni olcsón,akkor írjon!

Milyen motorod van?

Látsz itt olyan csövet? Én a bal szélsőre gondolok.

80320-20100824-6UPUjk.jpg

Link to comment
Megosztás:

Milyen motorod van?

Látsz itt olyan csövet? Én a bal szélsőre gondolok.

http://pics.coldline.hu/pics/80320-20100824-6UPUjk.jpg

Jaa, azt hittem a hűtő és a termosztát közötti csőről van szó. Nekem ott a hűtőn műanyagból van a csonk.

Amiről te beszélsz, ezek szerint, az a motor hátsó részén (a tűzfalnál) van. Elég szívás cserélni, pedig muszáj.

Az XE-é is hasonló (nekem C20XE van), csak máshol vannak a fűtőradiátor felé a kivezetések. Amúgy nem is értem ezt miért nem fémből csinálták gyárilag... :o

Link to comment
Megosztás:

Na ma engedtem le 1liter vizet a hűtőrendszerből, és helyette 1liter 20% os ecetet öntöttem bele. 30kilómétert mentem vele így ecettel, és bizony már most sokkal jobb a fűtés:) Kiegyenlítő tartály tetején pedig úszkálnak a vízkő és egyéb dzsuva darabok :o

Link to comment
Megosztás:

Na ma engedtem le 1liter vizet a hűtőrendszerből, és helyette 1liter 20% os ecetet öntöttem bele. 30kilómétert mentem vele így ecettel, és bizony már most sokkal jobb a fűtés:) Kiegyenlítő tartály tetején pedig úszkálnak a vízkő és egyéb dzsuva darabok :o

Akkor ezek szerint már most megoldottad a problémát valamennyire! :D

Link to comment
Megosztás:

De akkor most már le is cserélheted a folyadékot.

Bár kitudja ennek az ecetes kombónak mennyi a fagyáspontja?

Még 2napig hagyom, addig had mossa még a rendszert, és oldja fel a vízkövet.

Hát elvileg ma és holnap még biztosan ilyen melegebb idő lesz, tehát éjjel sem lesz fagy! Így nem hiszem hogy gondot okozna az időjárás neki ebből a szempontból! Plusz lehet hogy fűtött garázsban áll a szekér akkor meg aztán tök mindegy hogy milyen idő van kint! :o

Link to comment
Megosztás:

Hát elvileg ma és holnap még biztosan ilyen melegebb idő lesz, tehát éjjel sem lesz fagy! Így nem hiszem hogy gondot okozna az időjárás neki ebből a szempontból! Plusz lehet hogy fűtött garázsban áll a szekér akkor meg aztán tök mindegy hogy milyen idő van kint! :o

-35 be van keverve a fagyállóm. Abból engedtem le egy litert, és öntöttem hozzá a 20% os ecetet. Megfagyni nemfog:) Amúgy garázsban áll az autó, de nem fűtött.

Link to comment
Megosztás:

Thor! Tegnap menet közben rátoltam maxra a fűtést. És bizony nem vágott hanyatt a forróság:) 90fokos víznél is csak langyosat nyom(kb. 40fokos levegőt). Hogyan is lehet ezt orvosolni?

Jó úton haladsz az ecetes cuccal :D

Ha mégsem lenne elégséges a dolog, akkor még mindig ott a "cillites módszer" amit leírtam már párszor.

Gondolkozom rajta hogy fényképekkel dokumentálva, átmosnám az én radiátorom is. De jó fűtéssel és idő híján egyelőre még nem lesz hasonló mankó :)

Plusz még ezeken felül sanszos, hogy az eddigi életem is gyökeresen megváltozik :o

Link to comment
Megosztás:

-35 be van keverve a fagyállóm. Abból engedtem le egy litert, és öntöttem hozzá a 20% os ecetet. Megfagyni nemfog:) Amúgy garázsban áll az autó, de nem fűtött.

A 100%-os ecet +16 fokon fagy a víz nullán!

A kettő ilyen arányú elegye szerinten +4-5 fok körül már bedermedhet!

Persze, ha van mellette fagyálló az lényegesen lejjebb viheti ezt!

Link to comment
Megosztás:

Én is ugyanezekkel szívok...

Műanyagcső csere megvolt.

Termosztátnál a betétet kicseréltük, de semmi változás....úgy néz ki jobb, ha házastól vesz az ember.

A hűtőm is eresztett kicsi t->tömítő ->csepeg a víz az anyósülés gumitálcájára; mégjobban eldugította a fűtőradiátort.

A fűtőradiátor cseréje még hátra van. Mennyi ideig tart általában egy ilyen műtét?

A szerelőmnek mondtam, hogy le kell bontani a műszerfalat hozzá. Ő asszonta hogy akkor jó, ha egy nap alatt befejezzük, mert egy Passatnál neki annyi volt kb.

Tényleg ilyen sokáig tartana? Én optimista vagyok; egy komplett délutánnal számolok csak. :o

Link to comment
Megosztás:

Én is ugyanezekkel szívok...

Műanyagcső csere megvolt.

Termosztátnál a betétet kicseréltük, de semmi változás....úgy néz ki jobb, ha házastól vesz az ember.

A hűtőm is eresztett kicsi t->tömítő ->csepeg a víz az anyósülés gumitálcájára; mégjobban eldugította a fűtőradiátort.

A fűtőradiátor cseréje még hátra van. Mennyi ideig tart általában egy ilyen műtét?

A szerelőmnek mondtam, hogy le kell bontani a műszerfalat hozzá. Ő asszonta hogy akkor jó, ha egy nap alatt befejezzük, mert egy Passatnál neki annyi volt kb.

Tényleg ilyen sokáig tartana? Én optimista vagyok; egy komplett délutánnal számolok csak. :o

Mivel első műtét lesz, így jópár órára számítsatok :D

Nem kell az egész műszerfalat kiberhelni, "csak" a kardánbox/középbox duót. Ha jól emlékszem Öcsibácsi korrektül leírta nemrég a menetét.

Link to comment
Megosztás:

Az nem én voltam, aki Vectrában cserélt radiátort. :)

Csak az Astrából bontotttam ki és az korrekt móka volt. :D

Ülések ki, váltóbox ki, műszerfal kicsavaroz és kissé megemel.

Elvi szinten olyan sok különbség nincs a 2 típus között, nagyjából ugyanez a móka várható most is. :o

Azt tudom, hogy nem cserélted, de a menetét azt leírtad nem? :) (bevallom nem kerestem rá, de mintha úgy emlékeznék :( )

Igazából én az üléseket és a műszerfalat is úgy hagytam ahogy volt :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.