Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa tuning


uhuhu

Recommended Posts

Végül nem az opeltomi féle lett felszerelve, hanem Ákos barátom készített nekem meglepibe egyet, tárcsafékből
ez a mondat hibás így!!

így helyes:

Végül nem az opeltomi féle lett felszerelve, hanem Ákos barátom segitségével BKori barátom készített nekem meglepibe egyet, tárcsafékből

na igy már jó :) :)

Link to comment
Megosztás:

Köszönjük! :) a Corsám nevében is! :(

Tudod,hogy nem vagyok racsingolós fajta,de ez a kis genyó szinte ordít,hogy hajtsd meg egy húzós kanyarban! :) Arról nem is beszélve,hogy ez számomra a szép tuning,semmi bohóc nincs benne!Letisztult és szép!

Link to comment
Megosztás:

Jelentem, a féktuning is okés, ma este megcsináztam! :) 236 hűtött, BREMBO+FERODO kombóval! :(

De most egyenlőre úgy néz ki, hogy elöl kiba. jó lett a fék, máshogyan adagolható, viszont hátul szinte semmi.

Asszem kérhetem hamarosan az újabb árajánlatot. :)

Link to comment
Megosztás:

Jelentem, a féktuning is okés, ma este megcsináztam! :) 236 hűtött, BREMBO+FERODO kombóval! :(

De most egyenlőre úgy néz ki, hogy elöl kiba. jó lett a fék, máshogyan adagolható, viszont hátul szinte semmi.

Asszem kérhetem hamarosan az újabb árajánlatot. :)

Én a Corsa A fék fő problémáját nem csak a nyeregben érzem. Ha majd lesz újra "kedvem", akkor én egy komplett Corsa B vagy Astra F fékrendszer fogok alá vágni. Szervodobostúúúl....

Link to comment
Megosztás:

Én a Corsa A fék fő problémáját nem csak a nyeregben érzem. Ha majd lesz újra "kedvem", akkor én egy komplett Corsa B vagy Astra F fékrendszer fogok alá vágni. Szervodobostúúúl....

Valahogy egyetértek az ötlettel :) .

Segítettem Wolfinak légteleníteni, de nagyon haloványnak éreztem azt a fajta féket.

Vagy csak elszoktam kenyérszervóstól. :)

Link to comment
Megosztás:

Én a Corsa A fék fő problémáját nem csak a nyeregben érzem. Ha majd lesz újra "kedvem", akkor én egy komplett Corsa B vagy Astra F fékrendszer fogok alá vágni. Szervodobostúúúl....

Szervódob+főfékmunkahenger ügyben majd még futok egy kört, mert jó, jó, meg minden, de........... nyilván lehetne jobb is.Meg igazándiból elég könnyű az autó.Úgy alapból.Egyenlőre, persze! :)

Link to comment
Megosztás:

Hát ezekkel a felnikkel biztosan még jobban nézne ki, de elég rendesen ki kellene szélesíteni a sárvédőíveket.

Valamint az ezekhez a felnikhez való gumikat biztos olcsón meg lehet venni. :huh:

az tuti! :) De mekkorát mutatna a gééép???!!! :lol:

amúgy találtam 195/45R13-as Dunlop SP9000-as gumikat 65,5 EURO-ért! :D

Ez jó lenne a Te felnidre is, nem? :D

Link to comment
Megosztás:

Ezmitjenetez?? Mert azt nagyjából értem, hogy a hűtésről szól, de jó lenne pontosítani, hogy melyik hűtő is jó a C20NE-hez!!Help please!! :huh:

Mounting a diesel radiator is a possibility but is not easy to mount.

The combination of a 40x40mm spacer and this radiator is not possible.

When mounting a diesel radiator and fan the diesel fan motor can't be used,

use the 1.2/3/4/6 motor and press over the fan blade form the diesel.

The thermo switch in the radiator needs to be changed as well for the one from the 2.0l or the original engine.

Because of the lower radiator hose mount the bracket on the body of the vehicle needs to be modified

and other mounting brackets and holes for the radiator need to be placed in other positions.

A new radiator hose also needs to be made.

Valamint még egy kérdés, vajh az A és a B Corsa hűtője méretre megegyezik-e??

Link to comment
Megosztás:

Ezmitjenetez?? Mert azt nagyjából értem, hogy a hűtésről szól, de jó lenne pontosítani, hogy melyik hűtő is jó a C20NE-hez!!Help please!! :huh:

Valamint még egy kérdés, vajh az A és a B Corsa hűtője méretre megegyezik-e??

Hát a kevés angolommal azt veszem ki ebből,hogy dízel radit kell használni,amit nehéz beinstallni és csak az 1,2-1,6-ig lévő ventit lehet rárakni és 2.0-ás moci hőkapcsolója kell!A vízcsöveket is hackelni kell és a radi felfogatását is.Kb ennyi hirtelen!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.