Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa tuning


uhuhu

Recommended Posts

Mert közúton is szeretnék vele közlekedni, és ha megnézed, hogy egy XE-nek mennyire lóg ki az F20-as váltója lefelé ültetés nélkül is........ Meg hát úton is kellene v.hogy tartani, ahhoz piszok erős a motor, és a legkisebb gázadásnál, akár 3.-ban is képes eltekerni a kerekeket 90km/h-nál, és ha ott megindul a már egyébként is orrnehéz autó..........

Meg az NE egyszerűbb, könyebb az esetleges meghibásodásokra rájönni.Ha egyáltalán elromlik.S, egy öszzvissz 780kg-os autónak elég az a 125-130LE az élményautózáshoz.Mert hiába "csak" 115LE-s, ha nincs benne a katalizátor, meg ott a direktszűrő is, már éppen elég a + teljesítményhez.

Hát ém ezért választottam az NE-t inkább.

Meggyőztél, igazat adok. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Meggyőztél, igazat adok. :huh:

Engem még mindig nem igazán gyözött meg :) az tény hogy kevesebb odafigyelést igényel az NE de mivel ez hobby autó lesz elfért volna benne az XE is.Ráadásul a költség különbségek elenyészöek.

Azért ne várj 130LE-t töle annyi sosse lesz ezekkel az álalakításokkal amiket felsoroltál.

(azért így is nagyon jó lesz a paripa :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Tegnap elkezdtem a szívműtétet kicsiny autómon.Nem volt 1Xű játék akna, és zsiráf nélkül, de kiviteleztem.

Képek lesznek, és folyt.köv. is. :)

Mikor lesznek képek? :unsure:

Azért arra kíváncsi lennék, hogy hogyan sikerült ilyen körülmények közt kiemelni a motort. Föleg úgy, hogy még Johnny sem ért éppen rá.

Link to comment
Megosztás:

Mikor lesznek képek? :unsure:

Azért arra kíváncsi lennék, hogy hogyan sikerült ilyen körülmények közt kiemelni a motort. Föleg úgy, hogy még Johnny sem ért éppen rá.

Ráértem volna 1 órán belül,na de Papa olyan türelmetlen! :)

Bármikor kell segítség ott leszek! :D

Link to comment
Megosztás:

Mikor lesznek képek? :D

Azért arra kíváncsi lennék, hogy hogyan sikerült ilyen körülmények közt kiemelni a motort. Föleg úgy, hogy még Johnny sem ért éppen rá.

A körülmények nomádak voltak, én pedig erőszakos, és találékony.! :) Amúgy enyenlőre csak a csupasz motorteret tudnám fotózni, az meg...............

Meg ugye beszéztük, hogy addig is sallangokkal kellene foglalkozni, mint pl. üza.rendszer, és tsai, nyúlvány, váltópöcök.............. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Nemrégen beszéltem Kiskasza cartárssal, és mesélte, hogy elhozta a C14Sí Corsa A-ját a kasztnistól, és kicsit "terhelte".Ilyeneket mondott, hogy félelmetesen megy, 3.-ban 120km/h-nál még úgy harapott mint a dixnó, szal kellően el volt képedve a kis masinától.............. De C20NE lesz benne. :)

Nekem meg lesz kölcsönzsiráfom, szal nem kell kimondottan erőlködni majd annyira a motorberakásnál :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Nemrégen beszéltem Kiskasza cartárssal, és mesélte, hogy elhozta a C14Sí Corsa A-ját a kasztnistól, és kicsit "terhelte".Ilyeneket mondott, hogy félelmetesen megy, 3.-ban 120km/h-nál még úgy harapott mint a dixnó, szal kellően el volt képedve a kis masinától.............. De C20NE lesz benne. :)

Nekem meg lesz kölcsönzsiráfom, szal nem kell kimondottan erőlködni majd annyira a motorberakásnál :unsure:

ö a bontós?

Link to comment
Megosztás:

Nem bírtam várni tovább, és megkérdeztem, hogy mennyibe kerül azaz ominózus motortartó konzol, amire régóta áhitozom.A boltos válaszára, miszerint 5400ft, az AZONNALKÉREM volt a válaszom.Ha ezt tudom, már régen benne lenne a motor, meg minden ami kell, a Corsa orrában................

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.