Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

:lol: :lol: :lol:

ne nevess ez komoly

viszont tegnap volt nálam 1-2 cimbim, mit csinál a gyökér nézik a levelezésem...

Megtalálták a különböző kereskedőkkel való levelezéseimet, ahol is kifejtem nekik,h mijért jó ha a c20let mocit odaadják nekem én meg adok zsét meg c20xe-t..... mert kifejtettem h c20lettel nehezebb eladni :lol:

Nah ezek a majmok azóta ezen visítoznak :roll: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sűrgős segítségre lenne szükségem!

Kiégett a Vectrám eleje a motortér és az lenne a kérdésem, hogy egy 91-es évjáratú Vectrába bele lehet-e tenni a 95-ös vectra komplett kábelkötegét,computerét,gyújtás elosztó és kábelek és a műanyagokat az elejébe??? Előre is köszönöm a segítséget!!!!

Link to comment
Megosztás:

Sűrgős segítségre lenne szükségem!

Kiégett a Vectrám eleje a motortér és az lenne a kérdésem, hogy egy 91-es évjáratú Vectrába bele lehet-e tenni a 95-ös vectra komplett kábelkötegét,computerét,gyújtás elosztó és kábelek és a műanyagokat az elejébe??? Előre is köszönöm a segítséget!!!!

Ha csak a ksztni marad a régi, akkor sztem okés.Elvileg.Hiszen egy kis ráncfelvarrástól eltekintve u.a. maradt.Gondolom én! :smt017

Link to comment
Megosztás:

Tiszteletem Uraim!!!

És Végre megtörtént a csoda !!!!!!!!!!!!

Hétfő délután óta én is az Opelesek népes táborába tartozom méghozzá nem is akármivel , hanem álmaim Vectrájával !!!! Gyönyörü , nagyon megy , szépen szól és az enyém , csak az enyém !!!!!! :lol: :lol: :lol:

EZÚTON SZERETNÉK KÖSZÖNETET MONDANI : MÉLYKÉK76 ISTINEK , ATOMMANÓ ANTINAK , UHUHU ÁKOSNAK , HOGY SEGÍTETTEK A KOCSI MEGVÁSÁRLÁSÁNÁL ÉS MINDEN KEDVES FÓRUMOZÓ TÁRSNAK A RENGETEG JÓTANÁCSÉRT AMIVEL ELLÁTTATOK !!!!! KÖSZ! KÖSZ! KÖSZ!

Bár a java még csak most jön ! Mihelyt hoz nekem Anti csekket belépek én is a klubba és a kérdéseim száma is csak szaporodni fog az idő előrehaladtával ! Mindenesetre most nagyon boldogok vagyunk így együtt !!! :lol: :lol: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Tiszteletem Uraim!!!

És Végre megtörtént a csoda !!!!!!!!!!!!

Hétfő délután óta én is az Opelesek népes táborába tartozom méghozzá nem is akármivel , hanem álmaim Vectrájával !!!! Gyönyörü , nagyon megy , szépen szól és az enyém , csak az enyém !!!!!! :lol: :lol: :lol:

EZÚTON SZERETNÉK KÖSZÖNETET MONDANI : MÉLYKÉK76 ISTINEK , ATOMMANÓ ANTINAK , UHUHU ÁKOSNAK , HOGY SEGÍTETTEK A KOCSI MEGVÁSÁRLÁSÁNÁL ÉS MINDEN KEDVES FÓRUMOZÓ TÁRSNAK A RENGETEG JÓTANÁCSÉRT AMIVEL ELLÁTTATOK !!!!! KÖSZ! KÖSZ! KÖSZ!

Bár a java még csak most jön ! Mihelyt hoz nekem Anti csekket belépek én is a klubba és a kérdéseim száma is csak szaporodni fog az idő előrehaladtával ! Mindenesetre most nagyon boldogok vagyunk így együtt !!! :lol: :lol: :lol: :D

:smt038 :smt026 :supz: :smt109 :reindeer: :thumbright: :hello1: :occasion9:

Link to comment
Megosztás:

Tiszteletem Uraim!!!

És Végre megtörtént a csoda !!!!!!!!!!!!

Hétfő délután óta én is az Opelesek népes táborába tartozom méghozzá nem is akármivel , hanem álmaim Vectrájával !!!! Gyönyörü , nagyon megy , szépen szól és az enyém , csak az enyém !!!!!! :lol: :lol: :lol:

EZÚTON SZERETNÉK KÖSZÖNETET MONDANI : MÉLYKÉK76 ISTINEK , ATOMMANÓ ANTINAK , UHUHU ÁKOSNAK , HOGY SEGÍTETTEK A KOCSI MEGVÁSÁRLÁSÁNÁL ÉS MINDEN KEDVES FÓRUMOZÓ TÁRSNAK A RENGETEG JÓTANÁCSÉRT AMIVEL ELLÁTTATOK !!!!! KÖSZ! KÖSZ! KÖSZ!

Bár a java még csak most jön ! Mihelyt hoz nekem Anti csekket belépek én is a klubba és a kérdéseim száma is csak szaporodni fog az idő előrehaladtával ! Mindenesetre most nagyon boldogok vagyunk így együtt !!! :lol: :lol: :lol: :D

GRAT!!! Milyen, hogy, merre megy, gyors, stb.? Képeket és infókat ide!!!!! :D :D

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm szépen az elismerő szavakat !! Hát igen nem kapkodtam el , de megérte !!

Elküldve: 2005 Jún. 04, Szomb. 8:39 Hozzászólás témája:

--------------------------------------------------------------------------------

GRAT!!! Milyen, hogy, merre megy, gyors, stb.? Képeket és infókat ide!!!!!

................................................................................

.....................

Képeim még nincsenek , de ami késik nem múlik !! Szerintem gyönyörű metálzöld , gyári 15-ös alufelniken szalad a kicsikém és , hogy milyen gyors arról csak annyit , hogy ma mikor jöttünk dolgozni az M5-ösön kb.3500-as fordulatnál 5.-ben 160-nal jöttünk és még nagyon ment volna ez kb. úgy 1/3-ad gázon tehát ég lett volna hova hajlítani a pedált , de a Szamara után ez is bőven elég volt meg eléggé huzatolt az automata tetőablak is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Reggel benézek, oszt szemügyre veszem még1X.... :wink:

Tiszteletem Uram ! Hozod az asszonyt melózni ? Ha már úgyis jössz nem hoznál egy fényképezőgépet , hogy itt a fórumon is elállhasson a szava a kollégáknak ? :lol: :lol: :lol:

Te Anti - asszem nemsoká esni fog és csúszni fognak az utak !! Mit keresel te egy gép előtt ilyen optimális drift időben ???????? :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Néhány fontos kérdésem máris lenne :

1, Úgyérzem kicsit balra húz a vas . Megnézettem aztmondta a szerelő a szilentek tönkre vannak menve és azért van ez meg egy kis ütődés a nagyobb kátyúknál ! Ha kicserélik ( nem túl sok 8000 huf + munkadíj ) megszűnnek ezek a panaszok ?

2, Hiretelen gázadásnál és alacsony fordulaton néha kicsit rángat ( szintén a szerelő mondta : 4 db új gyertya kell ) Az megoldás -e és milyen jobb fajta gyertyát vegyek bele (C20NE) és mennyibe kerül ?? (kb. 1500 Huf/db?)

3, Hirtelen fékezésnél nagyobb tempóról ( még nem kapcsol be az ABS nem akkora fékezésnél ) beremeg a kocsi eleje . Lehet ez az 1 pontban részletezett szilentek miatt ?

4, És a hűtés ! Amikor megyek vele általában 100 fok körül van a víz de még nincs a pirosban a mutató és állítólag az Opeleknél ez normális ! De az is normális , hogy mikor felérek vele Pestre és megállok a mélygarázsban akkor kapcsol be a hűtőventillátor de mint az őrült . Meg szoktam várni íg megáll és csak utánna állítom le a kocsit . Ez így jó vagy nem kell várni vagy mi van ?

Várja a válaszokat egy ujdonsült aggódó opeltulajdonos !!!! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

3, Hirtelen fékezésnél nagyobb tempóról ( még nem kapcsol be az ABS nem akkora fékezésnél ) beremeg a kocsi eleje . Lehet ez az 1 pontban részletezett szilentek miatt ?
vagy rosszul centírozott kerék, vagy rossz tárcsa

4, És a hűtés ! Amikor megyek vele általában 100 fok körül van a víz de még nincs a pirosban a mutató és állítólag az Opeleknél ez normális ! De az is normális , hogy mikor felérek vele Pestre és megállok a mélygarázsban akkor kapcsol be a hűtőventillátor de mint az őrült . Meg szoktam várni íg megáll és csak utánna állítom le a kocsit . Ez így jó vagy nem kell várni vagy mi van ?

ez normális

várd meg, míg kikapcsol

Link to comment
Megosztás:

vagy rosszul centírozott kerék, vagy rossz tárcsa

Az előző tulaj egy idősebb hölgy volt meg a fia és az első két gumin van egy-egy csúnya sérülés valószínűleg patka , de nem szemből , hanem oldalról harapta meg kicsit . Uhuhu atz mondta el lehet járni vele . Még 1 hónapig nem akarom lecseréni mert akkor kap új felniket ! Apropó következő kérdésem kb. mennyit ér 5 db. gyári 15" colos alufelni a rá való kb. 75-80 %-os gumikkal az előbb említett hibákkal ???

Link to comment
Megosztás:

Az előző tulaj egy idősebb hölgy volt meg a fia és az első két gumin van egy-egy csúnya sérülés valószínűleg patka , de nem szemből , hanem oldalról harapta meg kicsit . Uhuhu atz mondta el lehet járni vele . Még 1 hónapig nem akarom lecseréni mert akkor kap új felniket ! Apropó következő kérdésem kb. mennyit ér 5 db. gyári 15" colos alufelni a rá való kb. 75-80 %-os gumikkal az előbb említett hibákkal ???

ettől függetlenül egy centírt bepróbálhatsz

2-3e forint a 4 kerék, de azzal előrébb jutsz, mert vagy megszűnik a rezgés, vagy nem, de akkor a kereket már kizárhatod

felni 30-40e max, de akkor, ha tip-top, gumival 60-70 körül talán...

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.