Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Tiszteletem Mindenkinek !!!

Stewe él , élt és élni fog és egyre boldogabban mert prímán megy a verda !!!!!!!! :lol: :lol: ;) :(

Igaz az elmúlt héten költöttel rá 40 rongyot de mufály volt !!

Kapot 4 új szilentet , 4 új gyári opel gyertyát , úl elosztófedelet meg rotort , meg zajfelfgót a motorháztetőre és ma saját kezűleg ( egy haverom segített ) kicseréltük a vízhőfok visszajelző gombát vagy mit elég meleg volt a helyzet is meg a víz is :D :D :D :D

Dee persze ezek csak apróságok és egy igazi rajongót nem riasztanak el sőt csak jobb érzés , hogy javítgatom/gattatom a saját vasamat!!!!!!!

MÁS ! Ha végre sikerül regisztráltetnom magam a klub oldalán és a csakk is eljut hozzám esküszöm fizetek és klubbtag leszek mihelyt lehet addig légyszi ne kövezzetek meg :oops: :oops: :oops: :oops: :D

Link to comment
Megosztás:

Ja és van egy nagy rahedli csomó kérdésem melyekre szeretnék minél hamarabbi válaszokat is de sajna mindig akkor jutnak eszembe mikor a kocsiban ülök és akkor nem lehet fórumozni !!! Pedig fontosak csak mire ide érek mindig kimennek a fejemből :lol: :lol: ;) :(

Egy nagyon fontos tudom , hogy van !!! Lenne eladó 4 alufelnim roppant baráti áron bár tudom , hogy nem ebben a rovatban a helye ..

éppen ezért kimoderálva, és áthelyezve az eladó felnik közé... -uhuhu

Link to comment
Megosztás:

Tiszteletem!

Megvan a csekk és most megyek befizetni , úgyhogy aggodalomra semmi ok ! Mostmár biztos nem szabadultok tőlem !!!!! :lol: :lol: ;)

Végre kinéztem az új felnit is , csak vigye el valaki a régit azonnal megbótolom a kicsikémre !! (akit esetleg érdekel : AWS Racing 16 colos lesz az új feni nagyon ütős!!!!)

Most Stewe búcsúzik mert egy ideig megint nem leszek net közelben !!

Jó fórumozást mindenkinek !!!

Stewe vége ....UFF

Ui. : Vasárnap gályázom majd megint !! Atommanó addig kitartást!! 8) 8)

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!nem tudom h az 16i-s vectra szervókormánya és motorja kompatibilis e a kadettéval.mert 1.6i-s kadettomon nem tudom h hogy kell rögziteni a szervőszivattyú tartó bakot

aki tud segíteni akár képpel is az ha tud akkor írjon.jirkojirko@freemail.hu

előre is köszi

Link to comment
Megosztás:

Nahh már van avatar képed is :D

Igaz olyan mint én vagyok: elég füstös és roppant sötét :wink: :D :D

Majd korrigáljuk !

Mármint lesz másik kép gyártva avatar kapcsán :D :D :D

Uram ismételten lekötelezett !! Kösz a képet ! Mostmár mindenki szembesülhet kicsikém erényeivel ( füstös és sötét :lol: :lol: ;) )!!

Szóval majd csinánlunk világos gyönyörü képeket is róla 8) 8) 8) :( :D Addig is KKKKÖÖÖÖÖSSSSZZZZZZ!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.