Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

KÉrdés : én össz-vissz 67 kiló vagyok mégos megfulladok a biztonságiövtől , ha be van csatolva ! Nem a felső része a gáz , hanem az alső pedig nem vagyok valami vastag mondom ! Azt szeretném megtudakolni , hogy hogy lehet azt a kis pöttyöt (ami megakadályozza az övet , hogy visszacsússzon) kivenni és arrébb tenni , hogy kényelmes legyen ???
Ha arra gondolok amire gyanitom, hogy te is gondolsz akkor fölfelé és lefelé lehet mozgatni..de ettől ugyanugy feszülni fog, hiszen ez a dolga! ha laza lenne ütközésnél sokkal nagyobb sebet ejtene

De nemtom miért zavar, énsem vagyok sokkal több én viszont kifejezetten kényelmetlenül érzem magam öv nélkül

Lehet az , hogy teli tankkal jobban megy mint üresen ? Ennek nem fordítva kellene lenni ????

nem, ez igy okés

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Ha arra gondolok amire gyanitom, hogy te is gondolsz akkor fölfelé és lefelé lehet mozgatni..de ettől ugyanugy feszülni fog, hiszen ez a dolga! ha laza lenne ütközésnél sokkal nagyobb sebet ejtene

De nemtom miért zavar, énsem vagyok sokkal több én viszont kifejezetten kényelmetlenül érzem magam öv nélkül

nem arra gondol

az övben lévő kis gombot nem lehet áthelyezni

az csak arra szolgál, hogy kikapcsolt állapotban a csat ne a földön legyen

Link to comment
Megosztás:

nem arra gondol

az övben lévő kis gombot nem lehet áthelyezni

az csak arra szolgál, hogy kikapcsolt állapotban a csat ne a földön legyen

Kilehet szedni azt a bigyót de ottmarad egy lyuk 8)

Úgy van ráütve mint egy szegecs,de szerintem ennek semmi köze ahhoz,hogy szoros neki az öv. :roll:

Tele tankall meg nembiztos,hogy jobban megy de messzebbre :wink:

Link to comment
Megosztás:

Kérdés 2 : lehet , hogy hülyeség , de mikor mentem haza reggel olyan volt az autó mintha nem húzna rendesen (kb 10-15 liter benzin volt benne) mielőtt jöttel fel megtankoltam (60 lityó) és jobb lett a helyzet asszem :shock: :oops: :shock: Lehet az , hogy teli tankkal jobban megy mint üresen ? Ennek nem fordítva kellene lenni ????

Cseréld ki a benzinszűrőt, mert valószínű el van koszolódva, és az AC nehezen szívja át rajta. Ha több a benzin, nagyobb a nyomás, több benya megy át.

Link to comment
Megosztás:

Az nem lenne baj , hogy ottmarad a lyuk mert igazándiból és is aztszeretem , ha be vagyok kötve , főleg autópályán de sehol nem árt ! Szóval , ha ezt a hülyeséget egy 20 centivel fentebb tudnám rakni valahogy már meg is oldódna a problémám :( :lol:

Hogy lehet kiszedni és átrakni ????????

A tele tank üres tank kérdésre pedig innen jött a legjobb válasz :wink:

Link to comment
Megosztás:

Cseréld ki a benzinszűrőt, mert valószínű el van koszolódva, és az AC nehezen szívja át rajta. Ha több a benzin, nagyobb a nyomás, több benya megy át.

Dark Master kösz a tippet ! Ott van egy zsír új benzinszürő a csomagtartóban mihelyt tudom kicseréltetem !!!

Link to comment
Megosztás:

HÉ-HÉ-HÉ-HÉ-HÉ-HÉ-HÉ!!!!!!

Ti is látjátok amit én !!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Az van a nevem alá írva , hogy MOTE-KLUBTAG (api ez már jelent valamit!!!) :hello1: :headbang: :laughing3:

Jahhh.

Annyira felpörgetted a Vectra topicot, hogy klubtag lettél :wink: :( :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Jahhh.

Annyira felpörgetted a Vectra topicot, hogy klubtag lettél :wink: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :D

Úram végre itt !!!!!! :( :shock: :roll: :lol: :wink:

Olyan hosszú hallgatásba burkolóztál , hogy már aszittem elvesztél valahol !! Hát ja megnéztem és az első oldaltól kezdve szerepelek a csevegésbe és most valahol 20 körül járhatunk !!! Roppant kommunikatív vagyok :lol: :D :lol: !!!

Link to comment
Megosztás:

Úram végre itt !!!!!! :( :shock: :roll: :lol: :wink:

Olyan hosszú hallgatásba burkolóztál , hogy már aszittem elvesztél valahol !! Hát ja megnéztem és az első oldaltól kezdve szerepelek a csevegésbe és most valahol 20 körül járhatunk !!! Roppant kommunikatív vagyok :lol: :D :lol: !!!

Rosszpénz nem vész el :wink:

Hát nem tapossák egymást az A Vectra gazdik, de egy biztos pont, aki fórumozik, ráadásul már klubtag is, van :wink: :D :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Azért ne feledkezzetek meg rólam se. Én is A Vectrázom már 6 éve. A másodiknál tartunk, bár ezt inkább anya kergeti. Hamarosan lesz harmadik is. Csak én nem taglaltam ennyire a vásárlásokat. :wink:

Jaj.

Valóban.

Bocsánat :oops:

Tehát te is 1 biztos pont vagy, aki fórumozik, van A Vectra-ja, klubtag, akárcsak Stewe :wink:

Milyen Vectra dereng fel a láthatáron ? :(

Link to comment
Megosztás:

Jaj.

Valóban.

Bocsánat :oops:

Tehát te is 1 biztos pont vagy, aki fórumozik, van A Vectra-ja, klubtag, akárcsak Stewe :wink:

Milyen Vectra dereng fel a láthatáron ? :lol:

Pontosítok, anyáé az autó. különben nincs vacsora De ő is klubtag. Viszont én tartom technikai téren a frontot.

Terv? Egy "A". 1.8-as, esetleg 2L-es. Még nincs konkrét, csak nézelődöm. :(

Link to comment
Megosztás:

Jó estét !

Az a helyzet , hogy szükségem lenne fékekre a verdára mint mondam már assze ! Anti meg Isti már elkezdte megnézni nekem , hogy mennyibe lenne így klubbon belül a dolog ! Szóval kéne nekem új Brembo féktárcsák meg új Ferodo betétek de addig nemtudom , hogy csak előre vagy hátra is kellene amíg nem tudom mennyibe kerül ? Szóval jó lenne , ha valaki tudna segíteni meg azt is jó lenne tudni , hogy hol lehet beszetezni ???

Link to comment
Megosztás:

Ferodo betét 8500-ért van, ha kell (tizenx helyett), Brembo tárcsát én nem tok

kijavítottam a neveket, szerintem erre gondoltál ;-)

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Ez nagyon égőőőőőőő!!! A Brabus merci tuning a ferrodol meg pillanatragasztó !!!!!! Nem sötét vagyok csak péntek este született a hozzászólás és úgy látom nem voltam a toppon :shock: :shock: :( :lol:

Link to comment
Megosztás:

A pillanatragasztó az Ferrobond :wink:

A Ferrodol az a cucc ami a fékbetéteden leszokott kopni :roll:

Na faja még ezt is elb..sztam !! Most kleltem egy átbulizott hétvége után és Ti a kákán is csomót kerestek ???!!!!

De meghajlok a tudomány nagysága előtt az észrevétel valóban helyes kedves Grécsi tanárúr !!!!! :prayer: :prayer: Te vagy a király ! :supz:

Link to comment
Megosztás:

De meghajlok a tudomány nagysága előtt az észrevétel valóban helyes kedves Grécsi tanárúr !!!!! :prayer: :prayer: Te vagy a király ! :supz:

Én is úgy hallottam :oops: :wink:

Lali a király meg a Sanyi a Király Sanyííííííííííí :( :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlet Mindenkinek !

Egy fontos és sürgős kérdésem lenne ! A jó hír , hogy megvannak a nagyon ütős 16-os új felnik a gépre használt (Bridgestone elöl , Lassa Hátul) gumikkal !! Brutális lett a vas igazi kis DISZNÓÓÓ !!! :shock: :shock: :shock: :wink:

No de a kérdésem : be akarom állíttatni a futóművet , hogy nehogy egye a guminak valamelyik felét ki tudja mikor volt állítva az előző gazdinál ?! El is vittel a futóműveshez de aztmondta , hogy valami csavar be van rohadva valami gömbizénél ott a kocsi alján ahol állítani kell a futóművat ??????? :oops: :oops: :roll: (Ennyit értek hozzá) És vigyem el szerelőhöz aki majd kilazítja azt a csavart és legrosszabb esetben azt a gömbizét :oops: kell kicserélni ! NA ERRE ASZONGYA MA NEKEM A SZERELŐ , HOGY HAGYJAM OTT NÁLA A KOCSIT DU 3-KOR ÉS KB. ESTE 6-7-RE KÉSZ LESZ LEHET VINNI ÁLLÍTTATNI !! MI A F.SZOM TART ANNYI IDEIG EGY CSAVAR KILAZÍTÁSÁBA????? AZTMONDTA CSOMÓ MINDENT SZÉT KELL SZEDNI HOZZÁ ! EZ IGAZ ????????,

Hát csak erre lennék kiváncsi !! Ha valaki tud HELP ME !!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.