Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Kösz a segítséget, de lenne még egy kérdésem. Mit jelet az ET szám? tehát ha más ET számú a felni az mit befolyásol pl menet közben? mert amit én kinéztem felnit az 38-as ET számú. Ezzel mi lenne a gond?

Hello. Az ET szám a felni sajtolási mélységét jelzi - középvonaltól mérbe hány miliméterrel van arréb a felfogatás síkja - ET38-nál kétszer 11 miliméterrel szélesebb lesz a nyomtáv, mivel a gyári méret ET49. Nekem is 38-as 15"-os felnim volt az A Vekimen, minden elfért. Ha túl kicsi az ET szám előfordulhat, hogy nem fér el a gumi a kerékjáratban, nekiér a kerékdobnak.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Lehet baja a futóműnek, lengéscsillapitonak vagy bármi másnak baja, ha ez a corsa felni van a Vekin, ami most? raktam be képeket multkor a kocsiról. 13 colos asszem.

Az szinte kizárt,hogy a 13-as felnit fel tudtad rakni rá,max hátra.Az inkább 14-es lesz szerintem,baja nem lesz tőle.

Link to comment
Megosztás:

Igen V6.De kéziváltószett is jó átalakitani.Kérdés melyik passzol hozzá a gyári F25-ön kivül?

Átalakításhoz kell ugye egy másik pedálsor, váltóbox és szerintem másik kámpjutör is.

Turbók elmennek - valameddig - F20-al, v6nak is bírnia kell, csak nem tudom mi kell pontosan az aplikálásához.

Pééééééééééééééééééééé :) :( :P

Link to comment
Megosztás:

Átalakításhoz kell ugye egy másik pedálsor, váltóbox és szerintem másik kámpjutör is.

Turbók elmennek - valameddig - F20-al, v6nak is bírnia kell, csak nem tudom mi kell pontosan az aplikálásához.

Pééééééééééééééééééééé :) :( :P

A cuccok nagy része importálható egy XE Calibrából,a lendkerékkel vagyok meglőve.Új nekem ez az elsőkerékhajtás,meg keresztmotor :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Átalakításhoz kell ugye egy másik pedálsor, váltóbox és szerintem másik kámpjutör is.

Turbók elmennek - valameddig - F20-al, v6nak is bírnia kell, csak nem tudom mi kell pontosan az aplikálásához.

Pééééééééééééééééééééé :) :( :P

Aztán fene tudja,lehet hogy jó az AF20 is.Hiszen az Omi AR35-öt is lehet AR25-tel helyettesiteni.Elméletileg ezek csak a nyomatéktűrésük maximumában különböznek,esetleg áttételben.De az elektronikai vezérlésük egy kutya.Nincs a fórumon valaki automata-mágus aki erre válaszolni tudna?

Link to comment
Megosztás:

Az még tán' a B Omié is jó lehet.Nemtom mi passzolna rá.Ez nagyon új terület nekem :D

Sorhatban meg hátulkaparósban összevariálok mindent,de itt........... :)

Azért az kicsit erős lenne :(

Előlhajtóst ugyanúgy lehet variálni, majd jönnek a mesterek :P

AT-s szakiról én nem tudok, de jobb is ha kézi kerül alá :hiya: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azért az kicsit erős lenne :)

Előlhajtóst ugyanúgy lehet variálni, majd jönnek a mesterek :(

AT-s szakiról én nem tudok, de jobb is ha kézi kerül alá :P :hiya:

Az EPC szerint sok közös alkatrésze van az AF20-al.A lendkerék szivás,8 csavaros,csak ezen és az Y26-oson van ilyen,abból is csak Vectrán,Omegán már nem.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.