Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

A tartály tényleg hiányzik belőle, de a szivattyút ezen a képen nem látom

Moti! Képpel ne idézz mert a modik nem nagyon komálják az ilyet!!!

Más:

Tudok más szögből készült fotót is felrakni ha nem jó így nektek, de majd úgy is szóltok, főleg Thor! Kíváncsi vagyok hogy mit mondasz! :o

Link to comment
Megosztás:

Ma végre valahára eljutottam oda hogy fényképezzek és még sötét se volt hogy ez meghiúsította volna! :o

Szóval íme a várva várt kép, az én motorterem ilyen:

http://kephost.hu/image-1A47_4CC843DB.jpg

Remélem így látszik a lényeg..

Aztarohadt milyen szellős motortér :D utoljára Wartburgnál láttam ilyet :)

Bakker és tényleg se ABS, se szervó... És kevesebb hibalehetőség :)

Link to comment
Megosztás:

Mi az a kocka neked az ABS helyén?

A bal torony melleti fekete valami, amin van 1 relé.

Az ablakmosó tartály mellett mondod?? Mert ha igen akkor az kérem szépen az első ködlámpámmal hozható összefüggésbe... :( Valóban nem gyári megoldás, ugyanúgy mint ahogy a ködlámpa is úgy van nálam megoldva hogy az előző tulaj úgy kötötte ezt össze hogy a hátsó ködlámpa kapcsoló kapcsolja az elsőt is! Amikor amúgy megvettem a kocsit akkor nem működtek a ködlámpák, de kiderült hogy a motortérben erről a kis kockáról lecsúszott egy kábel ami a levegőbe lógott... Visszaraktuk és láss csodát! :D

Aztarohadt milyen szellős motortér :) utoljára Wartburgnál láttam ilyet :(

Bakker és tényleg se ABS, se szervó... És kevesebb hibalehetőség :D

Na nem cikizni, jól van??? :o :) :D Nekem ez jutott, de így is nagyon szeretem! Eddig egy szavam se lehet rá, maximum csak dicséret! És mint ahogy írtam már, plusz te is legalább kevesebb a hibalehetőség!

Link to comment
Megosztás:

Az ablakmosó tartály mellett mondod?? Mert ha igen akkor az kérem szépen az első ködlámpámmal hozható összefüggésbe... :D Valóban nem gyári megoldás, ugyanúgy mint ahogy a ködlámpa is úgy van nálam megoldva hogy az előző tulaj úgy kötötte ezt össze hogy a hátsó ködlámpa kapcsoló kapcsolja az elsőt is! Amikor amúgy megvettem a kocsit akkor nem működtek a ködlámpák, de kiderült hogy a motortérben erről a kis kockáról lecsúszott egy kábel ami a levegőbe lógott... Visszaraktuk és láss csodát! :)

Na nem cikizni, jól van??? :D :) :D Nekem ez jutott, de így is nagyon szeretem! Eddig egy szavam se lehet rá, maximum csak dicséret! És mint ahogy írtam már, plusz te is legalább kevesebb a hibalehetőség!

Ne érts félre :( Nem cikizés volt! Tudod, a kevesebb több :P

De arra nagyobb fekete dobozra gondoltunk Öcsibácsival, tényleg :o Lehet Feketedoboz? :(

Link to comment
Megosztás:

Ne érts félre :) Nem cikizés volt! Tudod, a kevesebb több :(

De arra nagyobb fekete dobozra gondoltunk Öcsibácsival, tényleg :o Lehet Feketedoboz? :)

Értettem én a poént! :( Jobb autótok van és kész, vagy legalábbis gondoljátok! :D

Riasztó nem lehet, igaz?? Mert annak valamiféle nyomát már megtaláltam az utastérben. Mondjuk azóta se találtam meg annak a visszajelző lámpának a funkcióját plusz hogy hova is van bekötve...

Visszatérve:

Amúgy lehet hogy feketedoboz, már csak a színe alapján is! :D

Link to comment
Megosztás:

Értettem én a poént! :( Jobb autótok van és kész, vagy legalábbis gondoljátok! :o

Amúgy riasztó nem lehet, igaz?? Mert annak a nyomát találtam az utastérben amit azóta se találtam meg hogy a visszajelző lámpa hova lehet bekötve...

Nah tényleg nem érted :D A polskival simán bemerek menni akármilyen istencsapása időbe/helyzetbe, mert abban aztán elég kevés elektromosság van, de a Veki az már mástészta sajna... Szóval mindennek megvan az előnye és a hátránya :)

Riasztó ott? Nem láttam még ilyen verziót :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.