Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Olyan kérdésem lenne, hogy a 92 előtti típusoknál és a 92 utániaknál van e különbség a vezérműszíjban?

Konkrétan azért kérdezném, hogy ha klímakompresszort hajtanék meg akkor van e különbség a szíjtárcsákban.

Hát szerintem kicsi a valószínűsége, hogy ugyanazon motorkódnál lenne eltérés :o

Link to comment
Megosztás:

Jah, amúgy kipróbáltam a szilikonzsíros dolgot! Át kentem vele az egész autót, minden műanyagot. Az ajtó tömítéseket is :). Nagyon zsííír :( Hétvégén a haverok nem ismertek rá a belsejére :) :D

Mondtam én neked :( Örülök, hogy tetszik :o

Link to comment
Megosztás:

Thor! Üléseimnek az ülőrészén 2oldalt vannak ilyen"oldaltámaszok". De kicsit már kivannak ülve. Szerinted lehet velük valamit csinálni? Azért kérdem tőled mert te már szedted szét az ülést! :o

Hát végülis lehet. A "kiült" részre vágnék be valami hasonló keménységű szivacsot, vagy a mi még kézenfekvőbb. Kicserélni az egész alsó szivacsot valami jobb állapotúra. Jah még ennek a szivacsnak is van gyári száma :D Frankón belesütötték :)

Link to comment
Megosztás:

Fényezet részeket hagyd ki :o

Csak a fekete fényezetlen műanyagokat kentem át. Amúgy is arra szántam:) 50gr os tégelyben van ez a zsír. 540ft volt ez az 50gram, de hogy minden fekete műanyagot átkentem vele, így fogyott el negyede. Szal szerintem még olcsóbban jövök ki mintha ilyen szilikon spray-t vettem volna.

Link to comment
Megosztás:

Hát végülis lehet. A "kiült" részre vágnék be valami hasonló keménységű szivacsot, vagy a mi még kézenfekvőbb. Kicserélni az egész alsó szivacsot valami jobb állapotúra. Jah még ennek a szivacsnak is van gyári száma :D Frankón belesütötték :)

Az jó, bár biztos drága lehet :o

Link to comment
Megosztás:

Milyen motorod van Jézus?

A C16NZ-nél van valami különbség a szíjak közt, de úgy emlékszem az csak a szervót érinti.

Az ékszíjas és a hosszbordás nem egyforma megoldással van.

C18NZ

Azért kérdem egyébként, mert jövő nyárra szeretnék egy klímát belefaragni a verdába!

Csak azt nem tudom, hogy bontottan ez mennyire univerzális. (pl:1.6-osból vagy C20NE-ből be lehet e rakni az enyémbe különösebb átalakítás nélkül?

Link to comment
Megosztás:

C18NZ

Azért kérdem egyébként, mert jövő nyárra szeretnék egy klímát belefaragni a verdába!

Csak azt nem tudom, hogy bontottan ez mennyire univerzális. (pl:1.6-osból vagy C20NE-ből be lehet e rakni az enyémbe különösebb átalakítás nélkül?

Huhh, az szép projekt lesz... kell hozzá nem kevés kitartás és lovetta :S

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.