Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Ha összeáll az autó nálam is lesz klímásítás, ha találok normális áron cuccokat majd:)

Bontóban kompletten 60ért akarják adni, így hátha sikerülne kéz alól megvenni 40 körül.

A szerelőm mondta, hogy nagyon nagy kókányolás nélkül berakja 20ért. Ezért érdekel, hogy mennyire függ a klíma a motorkódtól.

Így remélem, hogy 100-ból kijön. Még mindíg jobban járok, mintha veszek egy másik verdát. Csak az átírás, meg az első szervíz lenne ennyi.

Az enyém meg a fényezést leszámítva már rendben van!

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Bontóban kompletten 60ért akarják adni, így hátha sikerülne kéz alól megvenni 40 körül.

A szerelőm mondta, hogy nagyon nagy kókányolás nélkül berakja 20ért. Ezért érdekel, hogy mennyire függ a klíma a motorkódtól.

Így remélem, hogy 100-ból kijön. Még mindíg jobban járok, mintha veszek egy másik verdát. Csak az átírás, meg az első szervíz lenne ennyi.

Az enyém meg a fényezést leszámítva már rendben van!

Megértelek! :o

Link to comment
Megosztás:

Jézus, esetleg Msanyesz valamelyikőtök postázott már üléseket. Ha jól emlékszem Moti-nak.

A kérdés: mennyi volt a postaköltség? Nézem a díjszabást, de nem tudom, hogy konkrétan mennyit számolnak fel 1 sima csomagként feladott ülésért.

Előre is kösz.

Msanyesz postázta nekem és azt hiszem 1690 standart csomagként, de nem haladhatja meg a 30kg-ot. Nekem is kettő csomagba jött a kettő első ülés

Link to comment
Megosztás:

Nálunk pont az asszony aki folyton belekotyog a vezetésbe! Pedig nincs is jogsija, de még csak kreszvizsgája sem!

Olyan mint egy fél GPS! Azért csak fél, mert azt nem mondja, hogy merre menjek, de azt meg állandóan, hogy: "Túl gyorsan mész!!!" :(

Egyszer Miskolcról kifele a 37-esen belső sávban kb. 100-nál a seggemben egy galytörős land roverrel, közölte, hogy vigyázz szarvas!

Én meg csak néztem, hogy hol a francban van a jószág! Aztán kiderült, hogy Ő csak a vadveszély táblát látta!

Mondtam Neki, hogy amennyiben nem akarja megölni az egész családot, úgy inkább maradjon csöndbe! Mondjuk akkor ezt nem sikerült ennyire szabatosan megfogalmazni! De arra felhívtam a figyelmét, hogy a gallytörős terepjáró valószínűleg belenyomta volna a bőröndöt a fejembe! Csak előbb áttolja az övén(mögöttem ült)!

Anyuka szidott ma eleget, neki kellett 2 ülést postázni.

Kicsit segítettem a jó bal kezemmel cipekedni. :lol:

És állítólag belepofázok a vezetésbe. :excl:

Link to comment
Megosztás:

Ez aztán igen :| itt van tőlem 20kmre, csak pénz nincs megvenni. Váltóhibás ^o) Mennyi egy váltó 20-30e :(???

Simán megérné ezt az autót megvenni :excl:

Sztetek??

Én igazából erre gondoltam: "ahozá értök ne hivjanak az autó cég nevén van nem tudok üzembentartoit adni a törzskönyv pasziválva van remélem ezt értik de ha mégsem bizalomal hivjanak a nap bármej szakán késégel álok rendelkezésükre"

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.