Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Meg sem merném kérdezni, hogy a kormánnyal mi lett... (a többi része is ilyen állapotú??)

Amúgy ezt én is néztem, csak Debrecentől kicsivel messzebb esik <_<

Nemtudom, nem láttam még élőbe :/

2. tulajdonos, rendszeresen karbantartott, erre kiváncsi lennék.

De 250e simán megérné, plusz ha még engedne is.

Automata váltó 5 sebességes milyen? Többet eszik az ilyen, mint a hagyományos? Mennyi az ilyen motornak a fogyasztása városba meg hosszú távon?

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Nemtudom, nem láttam még élőbe :/

2. tulajdonos, rendszeresen karbantartott, erre kiváncsi lennék.

De 250e simán megérné, plusz ha még engedne is.

Automata váltó 5 sebességes milyen? Többet eszik az ilyen, mint a hagyományos? Mennyi az ilyen motornak a fogyasztása városba meg hosszú távon?

Azt inkább megtekintés, illetve próba után döntsd el, hogy megéri-e <_<

A többi kérdésben személy szerint nincs tapasztalatom.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudok zöld ágyra vergődni, hogy menjen, vagy maradjon.

Van egy két hiba, amit akkor is meg kell oldanom, ha el akarom adni. Ha azokat rendeztem, akkor kell mérlegelnem a lehetőségeket.

Azt már mondtam, hogy sajna nem tudnék mit, venni helyette... én szeretem az opeleket, főleg a vectrát...

A sors fintora, hogy ez a dög nem viszonozza az érzéseimet <_<

Mellesleg ez tetszene, mint alacsony költségvetésű egyed:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/vectr...a_a_2.0-4596573

Mi az az egy - két probléma az autóval?

Link to comment
Megosztás:

Mi az az egy - két probléma az autóval?

Az kormányművet/első futóművet kéne helyre rakni, hogy ne kopogjon, mint egy eszement harkály.

A karosszérián be kéne foltozni a fölös réseket (fényezést kicsit helyreállítani).

A többit megoldhatja a következő tulaj is :angry:. Akkor viszont jól fog járni vele, amit én már nem igazán mondhatok el a dologról <_<

Link to comment
Megosztás:

Nekem gyanúsan olcsó! Nehogy úgy járj mint a Corsával! <_<

De amit Burns nézett az pöpec. Már néztem én is ezeket amúgy.

Moti! Csak annyit tudok mondani mint a reklámban: "menj be, kérdezd meg!"

Hátha! Corsával mi a helyzet?

Mutatni akartam még egy nem ebbe a kategóriába tartozó szekeret, de nem találtam meg, mivel tegnap éjjel óta az eladó megemelte 50e-vel az árat :S.

Nekem ez is tetszene, bár biztos, hogy nyomába sem ér egy VECTRÁNAK.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...m_sport-4626071

Link to comment
Megosztás:

Az kormányművet/első futóművet kéne helyre rakni, hogy ne kopogjon, mint egy eszement harkály.

A karosszérián be kéne foltozni a fölös réseket (fényezést kicsit helyreállítani).

A többit megoldhatja a következő tulaj is :angry:. Akkor viszont jól fog járni vele, amit én már nem igazán mondhatok el a dologról <_<

Hallod! Dettó ugyanez! :P

Annyi pici különbséggel, hogy nekem még hétfőn komplett vezérlés csere is (vez.műszíj, feszítő görgő, vízpumpa, olaj, szűrők, stb.).

A futóműre most nem marad pénz de majd jövő hónapban ... :)Remélem a kormánymű szart be mert van egy komplett kormányművem.

Kíváncsian várom a fejleményeket az autóddal kapcsolatban.

Link to comment
Megosztás:

Hallod! Dettó ugyanez! <_<

Annyi pici különbséggel, hogy nekem még hétfőn komplett vezérlés csere is (vez.műszíj, feszítő görgő, vízpumpa, olaj, szűrők, stb.).

A futóműre most nem marad pénz de majd jövő hónapban ... :)Remélem a kormánymű szart be mert van egy komplett kormányművem.

Kíváncsian várom a fejleményeket az autóddal kapcsolatban.

Ha őszinte akarok lenni, azt kell mondjam, én már annyira nem is vagyok rá kíváncsi :P

A vezérléssel még nem volt gondom (ezt majd a kormányművem lekopogja helyettem), de lehet kipróbálom azt is. :P

Én is követem az eseményeket, hogy végül mit cserélsz :angry:

Link to comment
Megosztás:

Ja igen... még valami.

Ismeritek azt a viccet, hogy:

Fickó hozzáfog megszerelni a futóművet.

Üti veri fűrészeli... nagynehezen elkészül. Autó leenged, munka megcsodál!

De hogy kerül a 40 centis karmolás a sofőr ajtajára???

Na én ma ismertem meg, és nem röhögtem rajta! :angry:

Még egy ilyen bénát!!! <_<

Link to comment
Megosztás:

Meg sem merném kérdezni, hogy a kormánnyal mi lett... (a többi része is ilyen állapotú??)

Amúgy ezt én is néztem, csak Debrecentől kicsivel messzebb esik :P

Nekem gyanúsan olcsó! Nehogy úgy járj mint a Corsával! :P

De amit Burns nézett az pöpec. Már néztem én is ezeket amúgy.

Moti! Csak annyit tudok mondani mint a reklámban: "menj be, kérdezd meg!"

Hátha! Corsával mi a helyzet?

Egyetértek mindkét előttem szólóval! Az első az hogy gyanúsan olcsónak tünik valamint az a kormány olyan mintha a kocsi háborúból jött volna vissza.. :angry:

Azt már meg sem említem hogy automata váltós kocsit az életbe nem vennék, mert két ismerősömnek is volt ilyen autója, csak a szívás volt vele, mert nemcsak az hogy jóval többet eszik egy ilyen autó de egy ilyen váltó javítási költsége is eléggé horribilis.. <_< Eléggé hamar túl is adtak mindkét verdán..

Link to comment
Megosztás:

Nekem gyanúsan olcsó! Nehogy úgy járj mint a Corsával! <_<

De amit Burns nézett az pöpec. Már néztem én is ezeket amúgy.

Moti! Csak annyit tudok mondani mint a reklámban: "menj be, kérdezd meg!"

Hátha! Corsával mi a helyzet?

Ma két embert is vártam, egy szegedit, hogy ő úgyse iratná át, másik pesti, annak meg németországba kellene, feltuningolná gyorsuláshoz. Mind2 megigérte, semelyik sem jött, én meg azért voltam itthon.

Most már figyelmesebb leszek. De ennek az automata 5 sebességesnek nem tudom a fogyasztását :S ilyen benzinárak mellet nem akarok nagy fogyasztásút

Link to comment
Megosztás:

Nem tudok zöld ágyra vergődni, hogy menjen, vagy maradjon.

Van egy két hiba, amit akkor is meg kell oldanom, ha el akarom adni. Ha azokat rendeztem, akkor kell mérlegelnem a lehetőségeket.

Azt már mondtam, hogy sajna nem tudnék mit, venni helyette... én szeretem az opeleket, főleg a vectrát...

A sors fintora, hogy ez a dög nem viszonozza az érzéseimet <_<

Mellesleg ez tetszene, mint alacsony költségvetésű egyed:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/vectr...a_a_2.0-4596573

Burns! Ez a kocsi nagyon jó választás lenne, szerintem tök jól néz ki.. Az enyém is pont ennyi idős mint ez a kocsi, csak az a baj hogy ennél sokkal fapadosabb (kisebb moci, gyérebb felszereltség stb. stb.), bár így is imádom az enyémet! :angry:

Ha most vennék autót akkor tuti megnézném személyesen is ezt a kocsit..

Link to comment
Megosztás:

Mutatni akartam még egy nem ebbe a kategóriába tartozó szekeret, de nem találtam meg, mivel tegnap éjjel óta az eladó megemelte 50e-vel az árat :S.

Nekem ez is tetszene, bár biztos, hogy nyomába sem ér egy VECTRÁNAK.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...m_sport-4626071

He-he! Ez a kocsi ahogy nézem itt van nálunk Újvárosban! <_< Megnézzem neked?? :angry: :P Csak vicc volt! Amúgy elég lenne neked a 3 ajtós is??

Ja és még annyit hogy ebben a kereskedésben eléggé lelakott kocsik szoktak állni (ez tapasztalat mert amikor tavaly autót vettem jártam ennél a kereskedésnél is..). A kocsiról készített képek mennyisége is ezt mutatja... Csak jó tanácsképpen szólok, persze nem akarok beleszólni ebbe..

Link to comment
Megosztás:

Kinéztem még egy olasz autót is, de ez is túlságosan olcsó :|

http://www.hasznaltauto.hu/auto/fiat/bravo..._16v_sx-4645523

Autókereskedésbe van, nem tudom :S

Vectrát majd lehet megnézzem, lehet öregpapánál van, csak ilyen benzinárak mellett nem tudja fenntartani

Én a helyedben nem gondolkodnék sem azon a Vekin sem ezen a Fiaton! A Bravokról amúgy sem lehet jókat hallani, meg is lehet nézni hogy mennyi rohangál belőlük az utakon.. <_<

Link to comment
Megosztás:

Ma két embert is vártam, egy szegedit, hogy ő úgyse iratná át, másik pesti, annak meg németországba kellene, feltuningolná gyorsuláshoz. Mind2 megigérte, semelyik sem jött, én meg azért voltam itthon.

Most már figyelmesebb leszek. De ennek az automata 5 sebességesnek nem tudom a fogyasztását :S ilyen benzinárak mellet nem akarok nagy fogyasztásút

Moti nem akarlak elkeseríteni de lesz ennél még több ember is aki ígéri hogy jön aztán mégsem.. <_<

Link to comment
Megosztás:

He-he! Ez a kocsi ahogy nézem itt van nálunk Újvárosban! <_< Megnézzem neked?? :angry: :P Csak vicc volt! Amúgy elég lenne neked a 3 ajtós is??

Ja és még annyit hogy ebben a kereskedésben eléggé lelakott kocsik szoktak állni (ez tapasztalat mert amikor tavaly autót vettem jártam ennél a kereskedésnél is..)

Ez Pécsen van nem??? Igen elég a 3 ajtós :P

Ez most tényleg Pesten van??? Pécsett ír

Ha arra jársz megnézheted :P

Link to comment
Megosztás:

Ja igen... még valami.

Ismeritek azt a viccet, hogy:

Fickó hozzáfog megszerelni a futóművet.

Üti veri fűrészeli... nagynehezen elkészül. Autó leenged, munka megcsodál!

De hogy kerül a 40 centis karmolás a sofőr ajtajára???

Na én ma ismertem meg, és nem röhögtem rajta! :angry:

Még egy ilyen bénát!!! <_<

És az hogy sikerült?? :P :P

Link to comment
Megosztás:

He-he! Ez a kocsi ahogy nézem itt van nálunk Újvárosban! <_< Megnézzem neked?? :angry: :P Csak vicc volt! Amúgy elég lenne neked a 3 ajtós is??

Ja és még annyit hogy ebben a kereskedésben eléggé lelakott kocsik szoktak állni (ez tapasztalat mert amikor tavaly autót vettem jártam ennél a kereskedésnél is..)

Ez Pécsen van nem??? Igen elég a 3 ajtós :P

Ez most tényleg Pesten van??? Pécsett ír

Ha arra jársz megnézheted :P

Link to comment
Megosztás:

Nem! A 3 ajtós Astra Dunaújvárosban van, és nem neked hanem burns-nek írtam ezt! <_< :angry:

Igen az említett kereskedést én is ismerem és kerülendő kategória, főleg az oda érkező autók is hagynak maguk után némi kívánnivalót, persze ezek nem egyedi esetek itthon nálunk. Az Astra régebb óta ott áll múltkor arra mentem és a gumik is lapultak a nyomáshiány miatt... A vasúti körforgós kereskedésbe volt egy szép sötét metál Vectra még februárban láttam nézegettem az hamar elkelt...

Link to comment
Megosztás:

Igen az említett kereskedést én is ismerem és kerülendő kategória, főleg az oda érkező autók is hagynak maguk után némi kívánnivalót, persze ezek nem egyedi esetek itthon nálunk. Az Astra régebb óta ott áll múltkor arra mentem és a gumik is lapultak a nyomáshiány miatt... A vasúti körforgós kereskedésbe volt egy szép sötét metál Vectra még februárban láttam nézegettem az hamar elkelt...

No akkor ezek szerint te járatos vagy errefele! :P <_< Nagyon jól látod a dolgokat, valóban kerülendő kategória, és valóban a képen is látszik ha jól megnézi az ember hogy a gumi igencsak nyomásproblémákkal küzd..

A vasútállomás környékén levő kereskedés jónak számít, legalábbis én még nem hallottam róla rosszat, valamint ha az ember végignézi az ott álló kocsikat akkor nem éppen bontószökevénynek néznek ki.. Persze vannak kivételek! :angry: Anno a mi A Omegánk is ott kelt el, ráadásul eléggé hamar, bár az is igaz hogy motorikusan s esztétikailag is kíváló állapotban volt, csak hát benzines volt.. :P

E547GT! Amúgy te merre laksz??

Link to comment
Megosztás:

No akkor ezek szerint te járatos vagy errefele! :P <_< Nagyon jól látod a dolgokat, valóban kerülendő kategória, és valóban a képen is látszik ha jól megnézi az ember hogy a gumi igencsak nyomásproblémákkal küzd..

A vasútállomás környékén levő kereskedés jónak számít, legalábbis én még nem hallottam róla rosszat, valamint ha az ember végignézi az ott álló kocsikat akkor nem éppen bontószökevénynek néznek ki.. Persze vannak kivételek! :angry: Anno a mi A Omegánk is ott kelt el, ráadásul eléggé hamar, bár az is igaz hogy motorikusan s esztétikailag is kíváló állapotban volt, csak hát benzines volt.. :P

E547GT! Amúgy te merre laksz??

Momentán még itt újvárosban... Amúgy a becsületes nepper az olyan "kategória" mint népmese mese mese... Gondolom ez ilyen szakmai összeférhetetlenség náluk tiszt a kivételnek.. :P Megtörtént eset (lehet csak rossz passzban voltak) a körforgói kereskedésben: keresték az autó kulcsait.. nem lett meg.. Másnap vagy harmadnap találták meg az alapjáraton duruzsoló autóban (jó lehetett az átlag meg pillanatnyi fogyasztása...) Persze nem az autók tehetnek az esetek nagy részében arról hová jutnak el az évek alatt...

Ady19 van itt a városban több fehér Veki is szal lehet már láttalak.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.