Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Ez 1 jobb kormányos autó volt, csak balos lett. :lol:

Nézd meg az ablaktörlőket, a műszerfalon a kijelző az anyósülés felé néz. stb.

Minden elismerésem Öcsibácsi! :lol: Nem semmi hogy Te mit észre nem veszel.. ;) Bár az ablaktörlőt kiszúrhattam volna én is, de a többit azt biztosan nem... ;)

Link to comment
Megosztás:

Gyújtásra téve világít a motorkontroll lámpa (majd indítás után elalszik)?

igy van! minden "tökéletes", hibakód semmi.

ami még a leirásbol hiányzik, hogy a gyujtástrafó - elosztofedél közti kábel az utángyártott 10kohmos, probáltam egy másik utángyártottat is az is 10kohmos, sajnos ebböl még nem tudtam gyárit szerezni.

még ami érdekes lehet hogy kaptam ngk bkr5equpa platina gyertyákat, ezek vannak benne.. (kb 1,5 éve) és legalább 1-2 éve küzdök ezzel a problémával..

most kocsikáztam egy kicsit, és kifejezetten akkor rángat ha a fogyasztók mennek.. lámpák, fütések... mindent maxra kapcsolva 13,79at tölt a generátor.

meg akku, generátor 2 hetesek...

szerk: még eszembe jutott vmi, egyre gyakrabban csinálta azt is, hogy megszakadt az inditózás mielőtt beindult vna, mintha csuklott volna a motor, hülye hangja volt és furán is forgatta, véletlenül lehuzva marad a kábel a traforol (ami összeköti az elosztoval) és gyönyöüen akadásmentesen forgatta a motort, gyorsan, egyenletesen, hiba nélkül...

Link to comment
Megosztás:

igy van! minden "tökéletes", hibakód semmi.

ami még a leirásbol hiányzik, hogy a gyujtástrafó - elosztofedél közti kábel az utángyártott 10kohmos, probáltam egy másik utángyártottat is az is 10kohmos, sajnos ebböl még nem tudtam gyárit szerezni.

még ami érdekes lehet hogy kaptam ngk bkr5equpa platina gyertyákat, ezek vannak benne.. (kb 1,5 éve) és legalább 1-2 éve küzdök ezzel a problémával..

most kocsikáztam egy kicsit, és kifejezetten akkor rángat ha a fogyasztók mennek.. lámpák, fütések... mindent maxra kapcsolva 13,79at tölt a generátor.

meg akku, generátor 2 hetesek...

szerk: még eszembe jutott vmi, egyre gyakrabban csinálta azt is, hogy megszakadt az inditózás mielőtt beindult vna, mintha csuklott volna a motor, hülye hangja volt és furán is forgatta, véletlenül lehuzva marad a kábel a traforol (ami összeköti az elosztoval) és gyönyöüen akadásmentesen forgatta a motort, gyorsan, egyenletesen, hiba nélkül...

Nincs bent valami utólagos kókány elektromos kütyü (indításgátló, vagy riasztó)?

Link to comment
Megosztás:

Majd, ha júniusban meggyőződöm erről, akkor hiszek benne. :)

Ezzel én is így vagyok! :) Nekem mondjuk május elején lesz esedékes a dolog s akkor majd meglátom hogy kedvezőbb lesz-e!? :lol:

Ugyanakkor 2 nappal ezelőtt hallottam a rádióban hogy az emberek 40%-a nem vált biztosítót idén ugyanis annyira minimális a különbség hogy nem éri meg váltani... Most akkor mi is van?? Kicsit ellentmondás van itt szerintem, de majd megtapasztaljuk a saját bőrünkön úgy is! ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mi történt a fórummal? Nyáron alig győztem olvasni a napi hozzászólásokat, most meg két naponta egy-kettő... ;)

Lemaradtam valamiről?

Mindenki nagyon elfoglalt! :lol: Mostanában én se tudok már annyit felnézni a fórumra.. :) (bár nekem a magánéletem is sajnos bealakult! :) :P )

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mi történt a fórummal? Nyáron alig győztem olvasni a napi hozzászólásokat, most meg két naponta egy-kettő... :)

Lemaradtam valamiről?

Itt vannak a mínuszok, biztos lefagyott kicsit ;)

Mindenki nagyon elfoglalt! :lol: Mostanában én se tudok már annyit felnézni a fórumra.. :) (bár nekem a magánéletem is sajnos bealakult! :P :lol: )

Ajjaj, de nincs komoly baj, ugye?

Link to comment
Megosztás:

Az nem rossz, ha valóban pontos a mérés.

Én most este mértem le az enyém. 4 fok, nyálkás aszfalt, 42-43 liter etanol-benya keverék (40/60), kb 50 kg szerszám :lol:

Idő (sec) Sebesség

60 láb 3,552 67,2

330 láb 6,509 94,29

1/8 mérföld 10,54 109,33

1000 láb 13,534 125,38

1/4 mérföld 16,497 143,44

0-20 km/h 1,501

0-60 km/h 3,552

0-100 km/h 8,515

0-120 km/h 12,539

0-160 km/h 22,504

0-200 km/h -

A gumi 195/60R15 Dunlop SP Sport 01, még 15-20 fok sem volt, szóval jéghideg ;) A váltásokban is sok van még, mivel mentem már jobb 1/4 mérföldet is, nah de majd ha jobb idő lesz és kevesebb súly :)

Klassz... :) Az enyém csak kicsivel jobb 100-160-ig. A tiéd hány lóerősre saccolod?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.