Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Corsa-astra-vectra meg még tán az omega ülések mind kompatibilisek, ha másnem, síncserével, de a fastra-avectra még a sínben is ugyanaz.

Köszönöm szépen a gyors válaszod! ;) Olyan kérdésem lenne még hogy szerinted 2 jó állapotú ülésért 10e Ft milyen ár?? Jó, közepes, netán drága?? Nem nagyon vagyok ebben a témában járatos s inkább kérdezősködök! :) ^_^

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Köszönöm szépen a gyors válaszod! ;) Olyan kérdésem lenne még hogy szerinted 2 jó állapotú ülésért 10e Ft milyen ár?? Jó, közepes, netán drága?? Nem nagyon vagyok ebben a témában járatos s inkább kérdezősködök! :) ^_^

Most erre nem tudok mit mondani, ülést külön még sosem vettem. Ha sima alap ülés, és nagyon szép állapotú, akkor sztem megéri, de többet nem adnék érte. Ha mondjuk már deréktámaszos, akkor az kicsit többet ér, a sportülések meg (vectrából pl a gt-ben ami volt) azok marha ritkák, de azok sztem 30-40 körül mennek.

Link to comment
Megosztás:

Most erre nem tudok mit mondani, ülést külön még sosem vettem. Ha sima alap ülés, és nagyon szép állapotú, akkor sztem megéri, de többet nem adnék érte. Ha mondjuk már deréktámaszos, akkor az kicsit többet ér, a sportülések meg (vectrából pl a gt-ben ami volt) azok marha ritkák, de azok sztem 30-40 körül mennek.

Értem, köszi! :) Láttam időközben 8-ért is de hát az közepes állapotban van..

Amúgy az üléseidről tudsz képet mutatni?? Ha kell akkor pü-ben tudok mail címet is adni!?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Érdeklődnék hogy az F Astra első ülései kompatibilisek a Vectrába?? Az az igazság hogy az enyémek már felújításra szorulnak, mert nagyon ki vannak ülve. A kárpitok tökéletesek viszont alatta a dolgok nem éppen komfortosak.. Mit lehet tenni esetleg vele?? Gondolkodtam azon hogy láttam jó állapotú F Astra üléseket s esetleg azzal próbálkoznék.. Vélemény?? Előre is köszi! :)

Csereszabatos egymással, de az Astra ülés magasabb kb. 2-3 cm-rel.

Ergo, aki szorong az Astrájában tegyen bele Vectra üléseket, lejjebb ül majd. Fordítva is igaz, a kis emberkéknek jól jön a kicsit magasabb Astra ülés a Vectrában.

10 körül megy a normális ülés, de ki lehet fogni.

Corsa-astra-vectra meg még tán az omega ülések mind kompatibilisek, ha másnem, síncserével, de a fastra-avectra még a sínben is ugyanaz.

Ja amúgy van felesleges ülésem, amin a kárpit szakadt, de a többi része még használható. GLS felszereltségű veciből van. Ha gondolod.

Válaszom feljebb. :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Csereszabatos egymással, de az Astra ülés magasabb kb. 2-3 cm-rel.

Ergo, aki szorong az Astrájában tegyen bele Vectra üléseket, lejjebb ül majd. Fordítva is igaz, a kis emberkéknek jól jön a kicsit magasabb Astra ülés a Vectrában.

10 körül megy a normális ülés, de ki lehet fogni.

Válaszom feljebb. :icon1:

Ez tuti? Ugyan meg sose mertem meg, de nekem nem tunt fel. A fem vaz tuti ugyanaz, szivacsozasbol meg azonos tipuson belul is volt tobbfele. Nekem is most astra ulesek vannak bent, de a sportkivitel, az meg sztem tokugyanaz.

Értem, köszi! :) Láttam időközben 8-ért is de hát az közepes állapotban van..

Amúgy az üléseidről tudsz képet mutatni?? Ha kell akkor pü-ben tudok mail címet is adni!?

Keresek majd, nem biztos hogy van.

Link to comment
Megosztás:

Csereszabatos egymással, de az Astra ülés magasabb kb. 2-3 cm-rel.

Ergo, aki szorong az Astrájában tegyen bele Vectra üléseket, lejjebb ül majd. Fordítva is igaz, a kis emberkéknek jól jön a kicsit magasabb Astra ülés a Vectrában.

10 körül megy a normális ülés, de ki lehet fogni.

Válaszom feljebb. :icon1:

Köszi a választ neked is Öcsibácsi, Te amúgy is régimotoros vagy már! ;)

Az üléssel kapcsolatban, nos én nem vagyok egy apró teremtés a magam 196cm-ével, szóval lehet hogy nem jó ha magasabb az ülés.... Bár az a 2-3 cm szerintem már nem számít!!

Link to comment
Megosztás:

A fenéket... Nyárra valószínűleg szét kell húzni a blokkot, ki kell derítenem az olajfogyás okát. A 2. és 4. henger gyertyái olajosak ill olajkokszosak. 1000km alatt a "MAX" szint vonalától elfogyott az olaj a az "1,0 L" L betűjéig :S

Az kellemes... Mondanám hogy van egy hibátlan nz-m, de nem akarok tőle megválni, három autónk is van amibe jó, ki tudja mikor kellhet még.

Link to comment
Megosztás:

Az kellemes... Mondanám hogy van egy hibátlan nz-m, de nem akarok tőle megválni, három autónk is van amibe jó, ki tudja mikor kellhet még.

Nem gondolkodom motorcserében, hiszen ebben is 140ezer van csak, de egy alapos átnézés szükséges lesz. Alapjárat is rendetlenkedik indítás után...

Támadt is egyből egy perverz ötletem ezzel kapcsolatban: ha addig szereznék SE dugókat, meg hengerfejet, meg vezérlést, és mechanikusan összeraknám azzal, meghagyva a szívórészt, akkor lehetne egy C16SZ motorom :) Ahogy meg időm engedi, megcsinálnám a szívórészt is.

Motortartó bak cserekor ki kell szedni a blokkot? Az meg iszonyatosan nyikorog időnként.

Link to comment
Megosztás:

Nem gondolkodom motorcserében, hiszen ebben is 140ezer van csak, de egy alapos átnézés szükséges lesz. Alapjárat is rendetlenkedik indítás után...

Támadt is egyből egy perverz ötletem ezzel kapcsolatban: ha addig szereznék SE dugókat, meg hengerfejet, meg vezérlést, és mechanikusan összeraknám azzal, meghagyva a szívórészt, akkor lehetne egy C16SZ motorom :) Ahogy meg időm engedi, megcsinálnám a szívórészt is.

Motortartó bak cserekor ki kell szedni a blokkot? Az meg iszonyatosan nyikorog időnként.

Egyébként ha már úgyis megbontod a motort, akkor érdemes lenne megjátszani a dolgot. És akkor nem kell trükköz a motorszámmal. Persze ebben az esetben is egy komplett blokk beszerzését javasolnám, akkor tényleg meg van minden. Mert hát külön hengerfejet, vagy szívósort, leömlőt, ecut, stb még csak csak talál az ember, de használt dugót? esélytelen. Az új árából meg lehet venni két jobbfajta vectrát. Ja egyébként meg ha már belefognál ilyenbe, akkor az a legkevesebb hogy átcsavarozod a szívósort, mert ugye más a vezérműtengely ház is, a dis gyujtás miatt, amiatt meg úgyis kábelköteget meg motorvezérlőt kéne cserélned. (ha mindenképp meghagynád a központis szívósort akkor x16sz-re, de annak meg nem vákuumos az egr-je stb. szóval jobban jársz ha mindent átpakolsz)

Hálistennek ezekben elég jól hozzáférhetőek a bakok, elég ha felkötöd vagy alátámasztod a motort.

Amúgy ilyen kevés kilométerrel ennyi minden rendetlenkedik? Mit kapott az az autó?

Link to comment
Megosztás:

Egyébként ha már úgyis megbontod a motort, akkor érdemes lenne megjátszani a dolgot. És akkor nem kell trükköz a motorszámmal. Persze ebben az esetben is egy komplett blokk beszerzését javasolnám, akkor tényleg meg van minden. Mert hát külön hengerfejet, vagy szívósort, leömlőt, ecut, stb még csak csak talál az ember, de használt dugót? esélytelen. Az új árából meg lehet venni két jobbfajta vectrát. Ja egyébként meg ha már belefognál ilyenbe, akkor az a legkevesebb hogy átcsavarozod a szívósort, mert ugye más a vezérműtengely ház is, a dis gyujtás miatt, amiatt meg úgyis kábelköteget meg motorvezérlőt kéne cserélned. (ha mindenképp meghagynád a központis szívósort akkor x16sz-re, de annak meg nem vákuumos az egr-je stb. szóval jobban jársz ha mindent átpakolsz)

Hálistennek ezekben elég jól hozzáférhetőek a bakok, elég ha felkötöd vagy alátámasztod a motort.

Amúgy ilyen kevés kilométerrel ennyi minden rendetlenkedik? Mit kapott az az autó?

Igazából még csak agyban futnak ezek a dolgok, közelről kéne látnom és összeegyeztetnem mindent ahhoz, hogy biztos legyek és ne fussak zátonyra. Meg ugye némi pénzmag is szükségeltetik hozzá :)

Mindenképp komplett blokkot szereznék, vagy hozzád hasonlóan egy donort, amiből átemelem a dolgokat.

Kalandos története van a gépnek :)

Link to comment
Megosztás:

Igazából még csak agyban futnak ezek a dolgok, közelről kéne látnom és összeegyeztetnem mindent ahhoz, hogy biztos legyek és ne fussak zátonyra. Meg ugye némi pénzmag is szükségeltetik hozzá :)

Mindenképp komplett blokkot szereznék, vagy hozzád hasonlóan egy donort, amiből átemelem a dolgokat.

Kalandos története van a gépnek :)

Mesélj! :D

Link to comment
Megosztás:

Már megint megőrít ez az autó :S Az új vezérműszíj is kezd olajos lenni.. a szélén egy 2mm es csíkban.. újak pedig a szimeringek is.. megőrülök komolyan mondom.. a másik meg az hogy melegen kerepelnek a tőkék mint az állat.. Olaj: Castrol GTX High Mileage 15W40 félszint.

Link to comment
Megosztás:

Már megint megőrít ez az autó :S Az új vezérműszíj is kezd olajos lenni.. a szélén egy 2mm es csíkban.. újak pedig a szimeringek is.. megőrülök komolyan mondom.. a másik meg az hogy melegen kerepelnek a tőkék mint az állat.. Olaj: Castrol GTX High Mileage 15W40 félszint.

15W40? Miért? Ennél jobbat nem találtál? :)

Link to comment
Megosztás:

Már megint megőrít ez az autó :S Az új vezérműszíj is kezd olajos lenni.. a szélén egy 2mm es csíkban.. újak pedig a szimeringek is.. megőrülök komolyan mondom.. a másik meg az hogy melegen kerepelnek a tőkék mint az állat.. Olaj: Castrol GTX High Mileage 15W40 félszint.

Miért csodálkozol?

Írtad hogy a kartercsövet kivezetted a motor alá... Nagyon sokszor leírtuk már, hogy miért kell a vezérműháznak a vákuum.

A gyári tőkék kerültek vissza? A tőkéket szétszedted és kitakarítottad?

Ezt a 15w40-et én sem értem...

Link to comment
Megosztás:

Na volt egy kis időm meg kedvem, végre nekiláttam az air ram project 1.1-nek.

Bementem a helyi baumarktba és vettem három vízcső könyökelemet, vicc, de pont akkora hogy beszorul a gyári cső helyére, Mint ha oda lenne kitalálva.

http://kepfeltoltes.hu/120525/IMG_2729k_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Viszonyításképp mellétettem a gyári csövet.

Na és ugye itt lesz kidugva:

http://kepfeltoltes.hu/120525/IMG_2730k_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ide majd még jön egy szűkülő elem, amit még nem tudom miből fogok megcsinálni, meg már félig kész van a rács is, ami kitölti majd a lyukat. Ha nyáron festve lesz a kocsi, a rács is olyan színű lesz, hogy ne üssön el nagyon.

Aztán a fene tudja. 90% hogy nem fog hozni semmit, de ha a menetszél tolja be a levegőt, az mégis csak jobb érzés a lelkemnek. :D

De az is lehet hogy túl fog fogyasztani az autó, mert a map szenzor szívócső vákuumot mérne, így meg bizonyos helyzetekben azt nem mondom hogy túlnyomás is lehet, de mindenképpen másabb eredményt kap majd az ecu, amit nem biztos hogy tud kezelni. Meglátjuk. Mindenesetre ha kész lesz a programozható motorvezérlő és be lesz lőve etanolra, akkor ezt is figyelembe vesszük majd a programozásnál.

Link to comment
Megosztás:

:icon13:

Ez igen!

Torló levegő valamit biztos segit de nem anyit hogy bezavarjon az ecuba vagy mapba szerintem!

Van a vasban vácum mérő ?

ha nincs rakj be egyet átalakitás előt meg után nézd meg a különbséget én is kiváncsi leszek rá!

csinálok én is hasonlót csak én a moci tetőbe akarom bevezetni egy klasz kis kopoltyu vagy légterelővel persze be akarom hegesztetni nem valami müanyag gagyit akarok rá rakni!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.