Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Valakinek nincs elfekvőben egy hibátlan első szélvédője? Természetesen megvásárolnám baráti áron! :D

Az enyém elrepedt műszaki elött,és most nincs pénzem újra!

Veszprém 100km-es vonzatában!

Köszönöm.

Probálkozom a bontóknál is! Talán.

Nekem van zöld, de elég messze vagy. :)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

spzoli köszönöm előre is!

wookie nagyon messze vagy!!! Azért köszönöm! Posta is jó lenne de egyszer már vásároltam és eltünt a postán! Gondolom összetört,szerencsére a pénzt vissza utalta az eladó!! Talán futárral,de nem akkarlak ezzel terhelni! Csak találok a megyében egyet.

Link to comment
Megosztás:

spzoli köszönöm előre is!

wookie nagyon messze vagy!!! Azért köszönöm! Posta is jó lenne de egyszer már vásároltam és eltünt a postán! Gondolom összetört,szerencsére a pénzt vissza utalta az eladó!! Talán futárral,de nem akkarlak ezzel terhelni! Csak találok a megyében egyet.

Küldtem püt!

Link to comment
Megosztás:

Nekem május óta egy új 10k-s van bent, kicsit hangos de megy. Ellenben ha hozzáférsz egy eredetihez, amiről tudod is hogy mennyit futott, akkor inkább azt.

Hát amit tudok abba ugyanannyi km van amennyi az enyémbe: 244ezer. De nekem már nagyon nagyon döglödik. Magas fordulaton már alig akar menni, elszegényedik a keverék. Nem tudom hogy újjal milyen lenne.

Link to comment
Megosztás:

Én még sosem mentem a vekivel 150km/h felett :D

Nem is vagyok benne biztos hogy menne annyival!!!! :D

A 35. évesen is nagyon nyugdíjasan vezetek!!

A dízel nem is valószínű. :)

Az enyém is azóta megy valós 150 fölött könnyedén, mióta benne van az se motor. Bár nemsokára megint redukálódik a végsebesség, mert bekerül a rövid váltó. :)

Más:

Korábban említettem hogy volt egy kis malőr a fékkel németből hazafele. Végre elkészültem az erről szóló blogposzttal, mindenkinek javaslom olvasásra: http://napivuki.blog.hu/2013/05/20/faketelenul_hazafele

Megint más:

Alakul a short shifter:

a1_2013_5_20_edlxo078of.jpg

a1_2013_5_20_ya5a8rp6ow.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.