Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Kalaptartó? A fejtámlák a hátsó üléstámlában vannak tudtommal! Mitöbb, utólag is beszerelhető (megvan a helye), csak meg kell venni a fejtámlákat (lehetőség szerint ugyanolyanokat mint az elsők), a hüvelyeket amibe belemegy a száruk, és le kell hámozni a kárpitot a hátsó ülésről.

Bííííp. Nem nyert. Vectránál kurvára a kalaptartóban, van. :D Csak nem igazán értem a miértjét.

DSC_0062_resize_www.kepfeltoltes.hu_.jpgDSC_0063_resize_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • 2 weeks later...

Szeretném lecserélni az alufelniket gyári opel felnikre!

Már pár helyen nézegettem a gyári méretet. A 95.porospektusban és a használati útmutatóban is,többek közt.

Két gumimérettel találkoztam: 175/70r14 és 195/60r15 most melyik,vagy mindkettő használható?

A felni méret adott 5-6" széles ET49 14" és 15"-ban is.

Az enyém 1,7TD talán ez is számít,nem tudom!

Link to comment
Megosztás:

Na, ma megperselyeztem a vectra önindítóját, mert eljutott arra a szintre hogy simán üzemmeleg motornál már nem indult be. Kezdte azzal hogy 40 fokban egy szegedi etap után csak másodikra indult. Mondom oké, itthon a másik önindító, csak beteszem ezt meg majd valamikor megcsinálom. Természetesen a tartalék önindítót kurvára nem találtam meg.
Szóval ma átmentem csabára, vettem hozzá persely készletet, volt kemény 500ft. Kényelmes tempóban egy óra alatt bele is raktam.
ja igen, van 300k az autóban. Drága a fenntartása. smiley_tongue.gif

Az mondjuk némi szomorúsággal töltött el, hogy az volt ráírva Valeo Made in France...

Módosítva : hening
Borzasztóan nézett ki.
Link to comment
Megosztás:

Vagy 1000-oldalt átolvastam. :D

Végül 185/65r14 melett döntöttem. Tudom hogy a gyári a 175/70r14 de ez már nekem túl "virsli" a 195/55r15 után!

Váltóméretben is tökéletes,picit szélesebb így biztonságosabb is.

A gumi választásom a Kumho Solus K17-re esett. Az év 8000km futásomat nézve ami 80% város szerintem megfelelő választás.

Esetleg valakinek van tapasztalata vele? A tesztek jókat írnak,és már pár európai gyár is használja első szerelésnek. Pl:ww.

Link to comment
Megosztás:

Vagy 1000-oldalt átolvastam. :D

Végül 185/65r14 melett döntöttem. Tudom hogy a gyári a 175/70r14 de ez már nekem túl "virsli" a 195/55r15 után!

Váltóméretben is tökéletes,picit szélesebb így biztonságosabb is.

A gumi választásom a Kumho Solus K17-re esett. Az év 8000km futásomat nézve ami 80% város szerintem megfelelő választás.

Esetleg valakinek van tapasztalata vele? A tesztek jókat írnak,és már pár európai gyár is használja első szerelésnek. Pl:ww.

Ugyanilyen méretben van ugyanilyen gumi fent, és nagyon megvagyok vele elégedve!
Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Na, végre indulhat a bb project :D :

a1_2013_7_13_61ms6twoqv.jpg

Valamint ha már bütyköltem, gyorsan belöktem két ilyen "izét" (fastra első ülés övcsatja mellől van, mire jó nem tudom) a hátsó ülések támlájához, mert így már tudom használni a csomagrögzítő hálót:

a1_2013_7_13_ijiy896d33.jpg

a1_2013_7_13_ggwi5a7mym.jpg

a1_2013_7_13_h3sj1g7v2k.jpg

Tiszta lego. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.