Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Egy minneapolisi házaspár eldöntötte, hogy Floridába megy felmelegedni egy különösen fagyos télen.

Úgy tervezték, hogy ugyanabban a hotelben szállnak meg, ahol a mézesheteiket töltötték 20 évvel azelőtt.

Mozgalmas programjuk miatt nehéz volt összeegyeztetni az utazási időpontot, ezért a férj pénteken, a feleség pedig a következő napon repült Minneapolisból Floridába.

A férj bejelentkezett a hotelbe, ahol a hotelszobában egy számítógép is volt, nem úgy mint évekkel azelőtt, és eldöntötte, hogy küld egy e-mailt feleségének. Véletlenül azonban kihagyott az e-mail címből egy betűt, s anélkül, hogy észrevette volna a tévedést, elküldte a levelet a rossz címre.

****************************************************

Közben ... valahol Houstonban ... egy özvegy épp a férje temetéséről érkezett haza, akit az Úr hazahívott az Ő dicsőségébe, egy szívinfarktus után.

Az özvegy elhatározta, hogy megnézi a barátoktól és rokonoktól érkezett e-maileket.

Miután elolvasta az üzenetet, visított és elájult. Fia berohant a szobába, édesanyját a földön találta, majd felpillantott a képernyőn található szövegre:

"Szerető feleségemnek

Időpont: 2005 okt.13, péntek

Tárgy: megérkeztem!

Drága szerelmem!

Tudom, meg vagy lepődve, hogy üzenetet kapsz tőlem. Már számítógépük is van az ittenieknek és lehet szeretteinknek e-mailt küldeni.

Épp most érkeztem meg és jelentkeztem be. Minden elő van készítve a holnapi érkezésedre és már nagyon várom, hogy találkozzunk.

Remélem, hogy az utazásod olyan csendes lesz, mint az enyém.

Ui.: Tényleg nagyon meleg van idelent!!!" <_<

Link to comment
Megosztás:

Egy minneapolisi házaspár eldöntötte, hogy Floridába megy felmelegedni egy különösen fagyos télen.

Úgy tervezték, hogy ugyanabban a hotelben szállnak meg, ahol a mézesheteiket töltötték 20 évvel azelőtt.

Mozgalmas programjuk miatt nehéz volt összeegyeztetni az utazási időpontot, ezért a férj pénteken, a feleség pedig a következő napon repült Minneapolisból Floridába.

A férj bejelentkezett a hotelbe, ahol a hotelszobában egy számítógép is volt, nem úgy mint évekkel azelőtt, és eldöntötte, hogy küld egy e-mailt feleségének. Véletlenül azonban kihagyott az e-mail címből egy betűt, s anélkül, hogy észrevette volna a tévedést, elküldte a levelet a rossz címre.

****************************************************

Közben ... valahol Houstonban ... egy özvegy épp a férje temetéséről érkezett haza, akit az Úr hazahívott az Ő dicsőségébe, egy szívinfarktus után.

Az özvegy elhatározta, hogy megnézi a barátoktól és rokonoktól érkezett e-maileket.

Miután elolvasta az üzenetet, visított és elájult. Fia berohant a szobába, édesanyját a földön találta, majd felpillantott a képernyőn található szövegre:

"Szerető feleségemnek

Időpont: 2005 okt.13, péntek

Tárgy: megérkeztem!

Drága szerelmem!

Tudom, meg vagy lepődve, hogy üzenetet kapsz tőlem. Már számítógépük is van az ittenieknek és lehet szeretteinknek e-mailt küldeni.

Épp most érkeztem meg és jelentkeztem be. Minden elő van készítve a holnapi érkezésedre és már nagyon várom, hogy találkozzunk.

Remélem, hogy az utazásod olyan csendes lesz, mint az enyém.

Ui.: Tényleg nagyon meleg van idelent!!!" <_<

Azta ez komoly xD LOL

Link to comment
Megosztás:

Öcsibácsi! Lenne hozzád egy kérdésem! Neked a kocsidba a gyertyákhoz hányas kulcs kell?? Mert hogy szinte ugyanolyan kocsink van! :( :wacko:

Azért kérdezem mert szeretnék venni a kocsihoz gyertyakulcsot de nemigazán vagyok jártas a dolgokban hogy hányas is kell hozzá??? <_<

Link to comment
Megosztás:

A nagyobbik, 21-es.

Köszi szépen a választ, akkor majd e szerint keresek gyertyakulcsot az enyémhez is! Kb. mennyibe fáj egy ilyen?? Persze normális áron! :wacko:

Kaptam múltkor 1 ilyet a szomszédtól. Nem használom, ott a Crova készlet, azzal nem verem le a kezem. ;)

Azt mondta: Nem vagyok 1 műszaki ember, így nem kell.(zenetanár) Adott még izzókészletet, kesztyűket, stb. Apósáé volt.Majd elkopik. <_<

http://www.homasita.hu/images/NAGY/2/0165870_2.jpg

Nem semmi egy célszerszám.. De legalább kaptál egy-két jó dolgot tőle ha már neki nincs rá szüksége! :(

Link to comment
Megosztás:

A melltartó odaszól a bugyihoz:

— Kikapcsolódásra vágyom.

— Ne mááá, tegnap is miattad toltak le!

Férj:

— Drágám, ma kereken egy hónapja, hogy nem szeretkeztünk.

Feleség:

— Te.

Két barát beszélget:

— Képzeld éppen a vasárnapi ebédet főztük, amikor az anyósom lement a pincébe krumpliért, a lépcsőn megbotlott, kitörte a nyakát és meghalt!

— Na és mint csináltatok?

— Rizst.

A repülőn a légikisasszony megkérdi a harmadosztályon utazó utast:

— Uram, kér vacsorát?

— Miből lehet választani?

— Igen vagy nem!

Ember a tv-szerelőnek:

— Ültem a fotelban, néztem a tv-t miközben egy 100-as szöggel piszkáltam a fülem. Egyszer csak elment a hang!

— Honnan lehet tudni, hogy a bort erősen vizezik?

— A pohár felett nem muslicák keringenek, hanem sirályok.

Két amerikai turista Walesben kirándulgat kocsival. Megállnak ebédelni Llanfacwyrnirbwlantyslioggich-ban és egyikük azt kéri a pincérlánytól:

— Mielőtt rendelünk, segítene eldönteni a vitánkat? Megtenné, hogy lassan tagoltan kimondaná a hely nevét, ahol vagyunk?

A lány odahajol, és szótagolva elmondja:

— Bööör-ger-kiiiiing.

Két bankár találkozik. Azt mondja az egyik:

— Teljesen kiborít ez a válság. Te hogy aludtál?

Mire a másik:

— Mint egy csecsemő. Egész éjjel sírtam és kétszer összeszartam magam.

Romák egymás között:

— Te Gazsi, oszt hol dolgozol?

— Sehol.

— Ott NE hagyd!

Link to comment
Megosztás:

A nagyobbik, 21-es.

Kaptam múltkor 1 ilyet a szomszédtól. Nem használom, ott a Crova készlet, azzal nem verem le a kezem. :wacko:

Azt mondta: Nem vagyok 1 műszaki ember, így nem kell.(zenetanár) Adott még izzókészletet, kesztyűket, stb. Apósáé volt.Majd elkopik. <_<

http://www.homasita.hu/images/NAGY/2/0165870_2.jpg

Sikerült már egy ilyet eltörnöm... Azóta csak krova.

Link to comment
Megosztás:

A tanitó néni kérdezi az iskolában a gyerekeket:

- Mi az, négy lába van, barna és az erdőben él?

- Medve! - kiabálják a gyerekek.

- Jó a gondolat - mondja a tanitó néni -, de lehetne őzike is!

A tanító néni folytatja:

- Mi az, zöld, fűben van és ugrik?

- Béka! - kiabálják a gyerekek.

- Jó a gondolat - mondja a tanító néni -, de lehetne szöcske is!

Ekkor Jancsika megkérdezi a tanító nénit:

- Mi az, amit ha a tanító néni a szájába vesz, akkor nagy és kemény, s mikor

kiveszi, kicsi és puha?

A tanító néni hatalmas pofont kever le Jancsikának, de az csak folytatja:

- Jó a gondolat, de lehetne rágógumi is!

Link to comment
Megosztás:

Továbbküldős mail:

Aug. 06.-á n, (vagy a hónap bármelyik napján) éjfélkor, bárhol vagy,

igyál meg hat sört

kilenc nagyfröccsöt

fél liter vodka-narancsot

és nyolc

feles tequilát, majd nézz föl az égre!

Két Holdat fogsz látni, esetleg hármat, valamint a vodka minőségétől

függően a Napot, a Marsot a Vénuszt, az ufókat és Buddhát egy unikornison.

KÜLDD TOVÁBB!!!

EZT MINDENKINEK TUDNIA KELL!!!

Ez az első továbbküldős levél, ami tényleg működik!!!

Link to comment
Megosztás:

Továbbküldős mail:

Aug. 06.-á n, (vagy a hónap bármelyik napján) éjfélkor, bárhol vagy,

igyál meg hat sört

kilenc nagyfröccsöt

fél liter vodka-narancsot

és nyolc

feles tequilát, majd nézz föl az égre!

Két Holdat fogsz látni, esetleg hármat, valamint a vodka minőségétől

függően a Napot, a Marsot a Vénuszt, az ufókat és Buddhát egy unikornison.

KÜLDD TOVÁBB!!!

EZT MINDENKINEK TUDNIA KELL!!!

Ez az első továbbküldős levél, ami tényleg működik!!!

Na ez biztos hogy müködik xD, ha nem hiszitek probáljátok ki :wacko: <_<

Link to comment
Megosztás:

Ma elvittem anyukát magammal melózni. :(

Alagsori vasablakokat újítok fel. Új pánt, új zár, új üveg, festés, stb. 1 kicsit drótkefézett asszonypajtás.

Nem komálja a lakatos szakmát. Azt mondja: koszos, büdös, zajos és fárasztó is. :wacko:

Mondom múltnap a megbízónak, hogy 40Eft a munkadíjam 1 hétre, azt mondja erre, legyen 50!. ;) ;)

Mert sok lóvé összejött és el kell költeniük a tél előtt felújításra.

Nagyon nem ellenkeztem. :o Mások is lehetnének ilyen nagyvonalúak. <_<

Link to comment
Megosztás:

Jó lenne nekem is valami plusz meló, de az asszonypajtás már így is csipog, hogy alig vagyok itthon.

A 6+2-es három műszak nem túl családbarát időbeosztás tekintetében. Délutánosban addig látom a nagylányt amíg oviba viszem, meg este benézek amikor már alszik!

Persze egy kis plusz pénzmag mindíg jól jönne!

Hátha nagybátyám tud majd valamit. Az Ő utcájuk tele van idősekkel, akik már nem nagyon tudják a kerti munkákat elvégezni, így esetleg egy kis mellékesért szívesen segít az ember! <_<

Link to comment
Megosztás:

Itt láttam. 930 pénz. a többi boltban se lehet drága. Kesztyűt vegyél fel, vigyázz a kezedre. :wacko:

Köszi a linket Öcsibácsi, sokat segítettél! :( Bár nem hiszem hogy Törökbálintra mennék érte, de mint ahogy te is írtad másik üzletben se lehet túl sokkal drágább.. <_<

Plusz legalább most már azt is tudom hogy milyen gyertyakulcs kell a verdához!

Link to comment
Megosztás:

Thor. Lecseréltem ám a kipufogómat erre való 55ös rendszerre(közép és hátsó dobot, amit a múltkor mutattam). Hát felrakásnál voltak kisebb gondok(főleg felfogatási helyek nemigen akartak passzolni, hála az utángyártott cuccnak..) De viszont észrevehetően nyomatékosabb lett kisebb fordulaton, és alapjáraton sokszor azt hiszem nem megy a motor, olyan csendes:) Jah, és az alapjárati fogyasztás 1,4ről lement 1,2-1,3közé.

Link to comment
Megosztás:

Thor. Lecseréltem ám a kipufogómat erre való 55ös rendszerre(közép és hátsó dobot, amit a múltkor mutattam). Hát felrakásnál voltak kisebb gondok(főleg felfogatási helyek nemigen akartak passzolni, hála az utángyártott cuccnak..) De viszont észrevehetően nyomatékosabb lett kisebb fordulaton, és alapjáraton sokszor azt hiszem nem megy a motor, olyan csendes:) Jah, és az alapjárati fogyasztás 1,4ről lement 1,2-1,3közé.

Az már döfi <_<

Szerintem a fogyin is észre fogod venni a jótékony hatást :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.