Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Kivéve ha DTL vagy DTH motoros. Amúgy hidegindításnál öregebb, többett futott autón elég erősen hallatja a hangját a lánc, legalábbis én így tapasztalom az enyémen...

az azért van, mert a láncfeszitő olajnyomásra müködik, és az öreg motoroknál a lerakódások miatt nehezebben jön meg az olajnyomás a láncfeszitőnél. illetve már a lánc is lehet megnyulva. ezért zörög hidegen.

akkor van baj, ha melegen is zörög....

Link to comment
Megosztás:

Kivéve ha DTL vagy DTH motoros. Amúgy hidegindításnál öregebb, többett futott autón elég erősen hallatja a hangját a lánc, legalábbis én így tapasztalom az enyémen...

De az 1.7 D szijas!!! Y17DT X17DTL Z17DTH X17D, X17DT stb..... az mind szijas szoval egyszerübb irni, hogy a 2.0 és a 2.2 dizel láncos.... a többi szijas.

Link to comment
Megosztás:

Jééé! Két autónak látszó tárgy!!! :)

.

.

.

Ne bántsatok!!!! Vicc volt! Megbántam!!! :roll: :oops:

Lőjük le!!! :twisted: :wink: Téged is leképeztelek ám! Mindjár kirakom a képedet és vérdíjat tűzök ki rád! :) :)

Na jó, csak vicceltem...

Inkább akasszuk fel :wink: :P :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Ne lőjetek! Egyezzünk meg!

:) Én csipem a G Astrákat!

Meséltem, volt egy mellbimbószinű céges Astra G 1.4-esem, sokat autóztam vele, és nagyon kellemes volt. Csakhát a színe... :oops:

Mintha hallottam volna már ezt a mellbimbós sztorit :wink:. Ezt a színjellemzést tőled hallottam először. De a mellbimbónak nem olyan ám a színe mint annak a váci úti Suzukinak! Az barnábbbbbbb ám... :roll:

Link to comment
Megosztás:

Fura izlésed van. :? :) :) Gondolom ezzel le is amortizáltad a fényképezőgépedet. :)

Hát szó mi szó, úgy kellett belőle utána kibányászni, szegény annyira leamortizálódott... :roll: De megvan a kép. Azért csináltam, hogy mutogathassam majd azt az unott arcot, amit levágtál az asztalon könyökölve :P

Link to comment
Megosztás:

....Még nem számoltam... Nyissunk egy szekciós-számlálós topicot? :wink:....
Esetleg egy lista indítása is elegendp lenne, felmérendő mekkor az érdeklődés egyáltalán :wink:

....Egyáltalán mit takar pontosan a szekció kifejezés?....

Ejjjjj már naaaaaaaaaa, irgum-burgum :?

Tessék más témákat is szemlélgetni : http://www.opelforum.hu/viewtopic.php?t=60&start=30 :wink:

Link to comment
Megosztás:

Ejjjjj már naaaaaaaaaa, irgum-burgum :?

Tessék más témákat is szemlélgetni : http://www.opelforum.hu/viewtopic.php?t=60&start=30

Most már kezdem kapizsgálni.... Bocsi a tudatlanságomért. Szóval a szekciónak saját oldala van az opelclub.hu-n, valamint saját fórumrésze a "Szekciók" alatt. Gondolom a szekció tagok egyben klubtagok is kell legyenek... a fenti lerás szerint legalábbis a vezető mindenképp...

Indíthatunk egy érdeklődést felmérő listát, ha gondolod...

Link to comment
Megosztás:

...Szóval a szekciónak saját oldala van az opelclub.hu-n, valamint saját fórumrésze a "Szekciók" alatt...

Jóóóó van okos telo! Most jövök rá, hogy ezeket idáig is tudtam, hiszen a Budapest szekcióba jeleztem is belépési szándékomat annak "Tagság" fórumán és a http://budapest.opelclub.hu -t is nézegettem. Egyébként mit kell tennem, hogy a weboldalon is fenn legyek a tagok között?

Link to comment
Megosztás:

...Gondolom a szekció tagok egyben klubtagok is kell legyenek...

Hmmm... nekem most így hirtelen csak aga46 és BallaImi ugrik be, akik G asztrás klubtagok. Akkor viszont, ha a fenti igaz, eleve halott ez a G astra szekciós project márcsak a hivatalosan minimális 5 fő miatt is.

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Ezt főként MOTE főnöknek szánom. Érdeklődnék, mennyi most a tagság létszáma. Valami konkrét szám jó lenne.

A napokban úgyis belépek, de gondolkodtam az 1%-n is. No nem egy hatalmas összeg. :)

Ui.: Gondolom, jól értelmeztem, a bp-i szekcióba is csak tagság után lehet belépni?

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Ezt főként MOTE főnöknek szánom. Érdeklődnék, mennyi most a tagság létszáma. Valami konkrét szám jó lenne.

A napokban úgyis belépek, de gondolkodtam az 1%-n is. No nem egy hatalmas összeg. :)

Ui.: Gondolom, jól értelmeztem, a bp-i szekcióba is csak tagság után lehet belépni?

jólgondolod.

a tagság után jöhet a buli 8)

az 1% még ha pici összeg akkor is jól jön......... többit pü ben ha érdekel....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.