Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Ma már igyekszem valahogy befizetni a tagdíjat...rajta vagyok a témán. Akkor már majdnem öten leszünk Telo!! :blob4:

Őőőő... Nem teljesen értelek. Én úgy gondoltam, hogy veled együtt lennénk hárman (npasi, BallaImi, telo) alapítók, mivel ugyan hegalex-el és aga46-al öten meglennénk, de ők nem nagyon erősítettek meg, hogy szeretnék...

Link to comment
Megosztás:

Én meg azt hittem, hogy nélkülem 3, így velem 4, az meg már majdnem 5. Szerinted nincs több G-s? Jó lenne, ha mindenki beírná az autótípusát, akkor könnyebb lenne agitálni! :smt021 :smt117

Én sajnos nem tudok több G asztrás klubtagról... Vannak itt sokan G asztrás fórumozók, de sajna velük ugye hivatalosan nem lehet szekciót nyitni... :) Klubba való belépésre pedig nem akarok kényszeríteni senkit. Pláne nem szekció alapításra... Ha nem szívből jön, akkor eleve nincs értelme... :roll:

Link to comment
Megosztás:

Én sajnos nem tudok több G asztrás klubtagról... Vannak itt sokan G asztrás fórumozók, de sajna velük ugye hivatalosan nem lehet szekciót nyitni... :) Klubba való belépésre pedig nem akarok kényszeríteni senkit. Pláne nem szekció alapításra... Ha nem szívből jön, akkor eleve nincs értelme... :roll:

Majd jönnek csak ki kell várni, én szurkolok nektek.

Hagalex kecskeméti nála azért gondot okozna talikra járás.

Link to comment
Megosztás:

Majd jönnek csak ki kell várni, én szurkolok nektek.

Hagalex kecskeméti nála azért gondot okozna talikra járás.

Ettől még azért lehetne szekció tag... Ha nem is sűrűn járna budapesti mini-talikra. Különben is, akár Kecskemétre is szervezhetnénk talit. Na, gyerünk hegalex, akkor benne vagy? :wink:

Vagy ha többen lesznek majd kecskeméti G asztrások, ők is szervezhetnének maguknak mini-talit. Nehogy má a G Astra szekció csak Budapest környéki tagokból álljon! :roll:

Link to comment
Megosztás:

Én nem elleneztem, benne vagyok minden jóban. Ne írjál még le.

Hoppáré!!! :wink: Bocsi, hogy leírtalak, csak olyan hosszú ideig nem reagáltál... Akkor benne lennél esetleg?

Akkor már csak hegalexet kellene meggyőzni. Lehet, hogy írok neki pü-t... vhogy olyan érzésem van, mintha nem túl gyakran járna errefelé...

Link to comment
Megosztás:

én is így gondolom, de a srác aki beszerelte látta, hogy egész éjszaka nyitva a kocsi, és erre mondta, hogy inkább riszatózzam be, akkor nem fogyaszt annyit

Én ezt olyan érdekesnek találom.Bár igaz, nekem olyan, ha esetleg nem nyomnék gombot, egy idő után élesedik, és kis idő múlva visszazárja a verdát.Úgyhogy a négyszemem a kulcson! :) :)

Link to comment
Megosztás:

Éljen!!!!

Van olyan, hogy szekcióelnök? Szerintem legyen TELO az elnök!!! :wav:

Elvileg "szekcióvezető" van. Bár nem tudom pontosan, milyen kötelezettségekkel jár, de ha gondoljátok, akkor vállalom. Persze csak, ha nincs ellenetekre... :roll:

Link to comment
Megosztás:

Beszélgettem hegalex-el és megemlítette, hogy esetleg kitalálhatnánk vmi ütősebb nevet is a szekciónak, mint "G Astra szekció". Ha jól értettem, konkrétan a típus megnevezéssel nincs teljesen kibékülve. Nekem ez teljesen megfelelne, nem is tudok jobbat így hirtelen, de akinek van esetleg ötlete / véleménye, írjon! Te is hegalex!

Weblap címeken is lehetne gondolkozni... Alapból nekem ezek jutnának eszembe (ha az eredeti "G Astra szekció" elnevezés lenne):

gastra.opelclub.hu

astrag.opelclub.hu

g-astra.opelclub.hu

astra-g.opelclub.hu

g_astra.opelclub.hu

astra_g.opelclub.hu

Any ideas?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.