Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Szép napot!

Örömmel és büszkeséggel jelentem be a T. Nagyérdemű Fórumozó Közönségnek, h a tegnapi napon, Szerelmem, Soundra :lol: , átvette hőn áhított jogosítványát, s ezt a helyzetet szemfülesen - velem együtt - kihasználva, a Trafó-beli jóhosszúéselfárasztó koncertünk után, annak rendje és módja szerint HAZASZÁLLÍTMÁNYOZOTT... :blink:

Hallodlátod, TELO?! :D

Gondolom, mindenkit módfelett érdekel... :)

De én boldog vagyok és ezt megosztom Véletek! :)

Peace

Link to comment
Megosztás:

Gratulálunk neki! :)

Neked pedig részvétem, mert ezek után csak kívülről nézegetheted majd a járgányt! :blink: :)

Azért arra vigyázok! :lol:

Köszönöm a nevében is! Mellesleg, Kedvesem ma reggael épp Debrecenbe távozott 2 napra a barátosnéjávalmegacsaládjával élményfürdeni... Jó Neki(k)...

Link to comment
Megosztás:

Azért arra vigyázok! :blink:

Köszönöm a nevében is! Mellesleg, Kedvesem ma reggael épp Debrecenbe távozott 2 napra a barátosnéjávalmegacsaládjával élményfürdeni... Jó Neki(k)...

Igen, hallottam hírét :) Igen, tényleg jó nekik, a tegnapi út után én is szívesen ellazulnék egy jó kis pezsgős medencében :)

Link to comment
Megosztás:

Igen, hallottam hírét :) Igen, tényleg jó nekik, a tegnapi út után én is szívesen ellazulnék egy jó kis pezsgős medencében :)

Kalandos utad lehetett... Hóviszonyok?

Hát, ha Velük tart6ttam volna, köbö belealudnék a zélményfürdésbe. De a lefáradt "zenésztestemnek" jóóót tenne 1 ilyen, asszem... Csak vki tartsa a fejem a vízszint fölött (v felett?)! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.