Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Ma reggelre ellopták a kocsimat gyári riasztó imobiliser két rejtett kapcsoló.Azóta se térek magamhoz holnap mentünk volna nyaralni.Örülhetek ha a biztosító annyit fizet hogy fedezze a hiteltartosást.és akkor még holvan az új kerék futömű kipuf stb......Volt már jobb napom is.

Szia sajnálom ami történt,van egy cég aki képviseletet kínál ilyen és hasonló esetekre/karambol-biztosító/Megkerestek engem is havi dijjas,nem tudom utólag vállalnak-e.Holnap megkeresem a névjegyét ugy emlékszem Bp-i cim is volt rajta.Egy próbát megér!/talán német cég magyar leosztása/Akkor nem igazán ugrottam,de most már elgondolkoztató!

Link to comment
Megosztás:

Részvétem Coupe :lol:

Azért, ha elmész valahova és leparkolsz, akkor ilyen biztonsági intézkedések mellett maximum trailerrel viszik el. Szerintem az autódat már kifigyelték régebben - feltételezem, hogy utcán parkolsz éjszakára és nagyjából ugyanazon a helyen -, vagy nézz körül az ismerettségi körödben, akikben nem bízol meg 100%-ig, viszont ültek már az autódban, amikor indítottál, így nagyjából tudhatták a rejtett biztonsági elemeket.

A gyári riasztóról meg annyit, hogy akik ezzel foglalkoznak szétszednek egyet, vagy jobb esetben még meg is kapják a műszaki leírását és onnantól kezdev nem kell nekik túl sok idő a hatástalanításhoz.

Ezért szoktam mulatni azokon, akik hatalmas matricával "hirdetik", hogy milyen riasztóval van védve az autójuk...

Ajánlom figyelmetekbe ezt

http://pcmaniac.atw.hu/doc/autotolvaj.doc

és ezt:

www.permanentmark.hu

Megkérdeztem egy Astra G kb. 19 eFt kerül és 20-30 helyen jelölik meg az autót.

Link to comment
Megosztás:

Ma reggelre ellopták a kocsimat gyári riasztó imobiliser két rejtett kapcsoló.Azóta se térek magamhoz holnap mentünk volna nyaralni.Örülhetek ha a biztosító annyit fizet hogy fedezze a hiteltartosást.és akkor még holvan az új kerék futömű kipuf stb......Volt már jobb napom is.

Én is sajnálom, ami történt. Talán érdemes lenne azokat a lopott autó keresőket megkeresned, hátha tudnak segíteni.

Amellett gondolkozz azon, nem voltál-e az elmúlt hetekben, hónapban valamilyen szervízben, mosóban, stb., ahol esetleg hosszabb ideig ott kellett hagynod és talán hozzáférhettek kulcshoz, információhoz!

Link to comment
Megosztás:

Ma reggelre ellopták a kocsimat :lol: gyári riasztó imobiliser két rejtett kapcsoló.Azóta se térek magamhoz holnap mentünk volna nyaralni.Örülhetek ha a biztosító annyit fizet hogy fedezze a hiteltartosást.és akkor még holvan az új kerék futömű kipuf stb......Volt már jobb napom is.

ne mán!!! :evil: :evil: :evil: Hogy a cápák úszkáltak volna a magzatvizében az ilyennek. :x

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm mindenkinek!néhány apróság:A hitelt addig kell fizetni amig a rendörség lezárja a nyomozást,a cascot pegig a következö évforduloig,jelen esetben ez nekem még 10 hónap ami még 200ezer forint.(ezt levonják abbol az öszegből amit kifizetnek)A biztosító meg addig áll veled szóba amig beviszed a papírokat a kulcsokat utána csak a lizing céggel tárgyalnak(ráadásul halál elenségesek)Ügyvéddel meg csak akkor tudsz valamit kezdeni ha nem tudsz megegyezni a lizingcéggel mivel nekik fizetnek. (mintha nem is te fizetted volna eddig és nem is te raktad volna bele a kezdő tökédet).Egy szerencsém van hogy most vettem a felnit és azt is bebiztósítottam ugyhogy azt ki kell fizessék egyben és még nem is számolhatnak fel semmijen amortizációt.(ez havi 200 ft szerintem megéri)Gondoltam leírom ezeket mert én se nagyon tudtam és mindenhol meglepödök mik vannak.Remélem öszintén senkinek nem lesz szüksége ezekre az infókra.

Link to comment
Megosztás:

És ezzel gyakorlatilag csak nullán vagy. Amit eddig fizettél és az autó elveszett?
Gyakorlatilag igen Az autót 2éve vettem 3.8millióért.befizettem kb 30%ot és azóta havi 60ezrével fizettem vissza.De sajnos annyira le esett az autó taxára hogy papíron most 2.3milliót ér.Az biztos hogy többet nem veszek autót hitelre mert sehogy nem jösz ki jól csak fizetsz és semmi nem történik.Annnyi pézből amennyi eluszott járhattam volna taxival vagy bérelhettem volna kocsit.
Link to comment
Megosztás:

Gyakorlatilag igen Az autót 2éve vettem 3.8millióért.befizettem kb 30%ot és azóta havi 60ezrével fizettem vissza.De sajnos annyira le esett az autó taxára hogy papíron most 2.3milliót ér.Az biztos hogy többet nem veszek autót hitelre mert sehogy nem jösz ki jól csak fizetsz és semmi nem történik.Annnyi pézből amennyi eluszott járhattam volna taxival vagy bérelhettem volna kocsit.

De mondjuk egy géjesí is kijött volna belőle!

Én sem szeretek semmit hitelre vásárolni, inkább böjtölök, amíg meg lesz rá a zsé.

Sajnos ha ellopják, akkor sehogysem jösz ki jól! :evil:

Kopók mit mondtak? Tudnak a bandáról? Mennyi esélyt adtak?

Amikor én ott jártam a X.kerben náluk, akkor elöttem egy tag puntóját jegyzőkönyvezték éppen.

Link to comment
Megosztás:

Gyakorlatilag igen Az autót 2éve vettem 3.8millióért.befizettem kb 30%ot és azóta havi 60ezrével fizettem vissza.De sajnos annyira le esett az autó taxára hogy papíron most 2.3milliót ér.Az biztos hogy többet nem veszek autót hitelre mert sehogy nem jösz ki jól csak fizetsz és semmi nem történik.Annnyi pézből amennyi eluszott járhattam volna taxival vagy bérelhettem volna kocsit.

Azért szerintem ne add fel! Igaz csak médiaban olvastam, de ott a jogász egyértelműen fogalmazott és azt mondta a biztosítónak a Te károdat is meg kell térítenie. A biztosítást te fizetted nem a lizing cég, sőt sokszor ők még külön is biztosítják a kölcsönüket és ilyenkor még jobban kaszálnak. Szerintem megéri azaz 5 rugó egy jó ügyvéddel beszélni.

Link to comment
Megosztás:

Sajnálom Coupe!

Azt hiszem az mindenki rémálma ,hogy lemegy a ház elé reggel ülne be az autóba de csak a helye van ott. Brrrrr horror !!

Nekem a dísztárcsáimat lopják, eddig már 2 garnitúrától szabadítottak meg. Az is baromi dühítő!

Remélem lerohad minden végtagjuk!!!

Off

Ui.: Talán mi személyesen is találkoztunk már? Tőled vettem a cdt a haver kocsijába?

Link to comment
Megosztás:

Azért szerintem ne add fel! Igaz csak médiaban olvastam, de ott a jogász egyértelműen fogalmazott és azt mondta a biztosítónak a Te károdat is meg kell térítenie. A biztosítást te fizetted nem a lizing cég, sőt sokszor ők még külön is biztosítják a kölcsönüket és ilyenkor még jobban kaszálnak. Szerintem megéri azaz 5 rugó egy jó ügyvéddel beszélni.

kivéve akkor, ha a lízing-cég kérte a casco-t és kikötötte, hogy ő legyen a biztosítás kedvezményezettje

és az fix, hogy ezt kikötik

te pedig nem sokmindent tehetsz

coupe:

részvétem

jó kis gép volt :?

Link to comment
Megosztás:

Ui.: Talán mi személyesen is találkoztunk már? Tőled vettem a cdt a haver kocsijába?
Igen tölem vettem a cdt.Müködik rendesen?Sajnos bazsnak igaza van,a bank a kedvezményezett tehát tényleg nincs mit csinálni.Az vigasztal hogy tényleg mindig gsit szerettem volna (bár nem ilyen áron)csak mindig másként alakult ugytünik most össze jön.
Link to comment
Megosztás:

Most éppen megint megbarátkoztál vele ? ;)

nem

csak coupé írta korábban, hogy szeretne egy F Caravan-t, mert tetszik neki a formája és a kutya miatt kéne

most meg GSi-t irogat

én meg javasoltam, hogy akkor már GSi Caravan ;-)

nem barátkoztam meg vele, de nem adom el, mert most hirtelen legalább két kilót buknék rajta (vezérlés, olaj, szűrők, egyéb apróságok, átírás stb)

Link to comment
Megosztás:

nem

csak coupé írta korábban, hogy szeretne egy F Caravan-t, mert tetszik neki a formája és a kutya miatt kéne

most meg GSi-t irogat

én meg javasoltam, hogy akkor már GSi Caravan ;-)

nem barátkoztam meg vele, de nem adom el, mert most hirtelen legalább két kilót buknék rajta (vezérlés, olaj, szűrők, egyéb apróságok, átírás stb)

És akkor most 3 évig ezt fogjuk hallgatni : "akkor szerettem meg a G astrát

amióta meg megvan az F, azóta bánom, hogy nem G lett" ?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.