Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Mindjárt megoperállak... :roll: ;)

[shadow=gray:f743bc8cf7]TELO, az OPERÁTOR[/shadow:f743bc8cf7] :wink:

no akkor ünnepélyesen ki lehet tiltani a picsába, máá bocsika ... legegyszerübb rögtön a keresőt ajanlani, ami 34532talalatot tuti kibasz, és egy 2 mondatos válasz helyett, én tuti inkabb alt+f4 ...

tisztelettel, egy holnaptól zsiruj opel tulaj ...

Link to comment
Megosztás:

no akkor ünnepélyesen ki lehet tiltani a picsába, máá bocsika ... legegyszerübb rögtön a keresőt ajanlani, ami 34532talalatot tuti kibasz, és egy 2 mondatos válasz helyett, én tuti inkabb alt+f4 ...

tisztelettel, egy holnaptól zsiruj opel tulaj ...

Most elnézést, ki fog jönni belőlem az állat....

Bazzeg, nem azt írták oda, hogy www.google.hu, hanem konkrét fórumot/linket ajánlottak, amire csak rá kellett volna klikkelni és olvasgatni. Ha végigolvasod, akkor lehet, hogy olyan dolgokat is megtudsz ami fel sem merült benned, hogy érdekes infó lehet számodra.

A másik meg, hogy nem az egész neten kellett volna keresned, hanem csak a fórumon, ami lásd be nem fog 34532 találatot kihozni, feltéve, hogy tudsz értelmesen keresni.

Egyébként meg sok sikert az új autódhoz, remélem hozzá normálisabban fogsz hozzáálni, mint embertársaidhoz...

Egyébként meg kicsit gondolkodjál el az antiszociális viselkedéseden, meg olvasgasd egy kicsit a fórumot, művelődjél és meglátod, hogy aki megérdemli (a viselkedése alapján) az általában segítségre talál itt.

NA PEACE!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ezt már én sem hagyom szó nélkül!

Szóval, mindenkit minősít a tette és viselkedése. Ragyogóan lemérhető mindenki lelkivilága a hozzászólásai stílusa, nyelvezete alapján. :evil:

Boldogok a lelki szegények.

Öööö...Ez most kinek szólt? Jetinek, vagy nekem :?:

Link to comment
Megosztás:

Úgy gondolom, hogy ez a fórum arra való, hogy Opelesek egymás között megbeszéljék a problémáikat, egymásnak segítséget nyújtva. Ezt el lehet fogadni és élni lehet vele, de nem visszaélni.

Érdemes végigolvasni a hozzászólásokat, melyek segítőkészek és barátiak. Nekem nagyon tetszik. Sajnos megjelenik 1-1 (szerencsére ritkán) érdekes hozzászólás, mely elkövetőjéről a lelkes fórumozóknak azonnal meg van a véleménye. Én nem régen regisztráltam magam, mert friss Opeles lettem (szerencsére ;) ) és nagyon sok dolgot tanultam Tőletek kedves fórumozók. Ezért bántó a disszonáns stílus, de mint már korábban írtam, önmagát minősíti mindenki. Ki így, ki úgy :roll:

Link to comment
Megosztás:

Úgy gondolom, hogy ez a fórum arra való, hogy Opelesek egymás között megbeszéljék a problémáikat, egymásnak segítséget nyújtva. Ezt el lehet fogadni és élni lehet vele, de nem visszaélni.

Érdemes végigolvasni a hozzászólásokat, melyek segítőkészek és barátiak. Nekem nagyon tetszik. Sajnos megjelenik 1-1 (szerencsére ritkán) érdekes hozzászólás, mely elkövetőjéről a lelkes fórumozóknak azonnal meg van a véleménye. Én nem régen regisztráltam magam, mert friss Opeles lettem (szerencsére :lol: ) és nagyon sok dolgot tanultam Tőletek kedves fórumozók. Ezért bántó a disszonáns stílus, de mint már korábban írtam, önmagát minősíti mindenki. Ki így, ki úgy :roll:

Magam (és szerintem a többiek) nevében is örülünk, hogy ez a véleményed a társaságról.

Úgy látszik, hogy mégsem bennünk van a hiba :(

"Szőrös lábú Jeti

új opelt megveszi.

Szája, mint a lába,

taposs rá a gázra!

A moderátor meg majd jól kigyomlálja"

:D ;) :D :lol: ;)

Greg, köszi az ihletet :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Úgy vélem tele vagytok rímmel,de ennek ellenére én egy észrevételt szeretnék veletek megosztani amire talán orvosságot is kapok!99-es Astra G-m van és ha lehuzva hagyom az ablakot akkor ha kiszállok csak úgy tudom felhúzni ha kulccsal teszem!véletlenül nem úgy van ez hogy távirányítóval is megoldható lenne ugyanez?midnen bizonnyal tudatlan vagyok de mintha valami ilyesmit olvastam volna ezen a fórumon hogy ez a művelet könnyedén elvégezhető a kulcson lévő távirányító segítségével is!kérlek benneteket világosítsatok fel!köszönettel előre is

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Úgy vélem tele vagytok rímmel,de ennek ellenére én egy észrevételt szeretnék veletek megosztani amire talán orvosságot is kapok!99-es Astra G-m van és ha lehuzva hagyom az ablakot akkor ha kiszállok csak úgy tudom felhúzni ha kulccsal teszem!véletlenül nem úgy van ez hogy távirányítóval is megoldható lenne ugyanez?midnen bizonnyal tudatlan vagyok de mintha valami ilyesmit olvastam volna ezen a fórumon hogy ez a művelet könnyedén elvégezhető a kulcson lévő távirányító segítségével is!kérlek benneteket világosítsatok fel!köszönettel előre is

Elvileg hallottam én is olyat, hogy a komfortzárasok reteszeléskor felhúzzák az ablakot, de ez a gyakorlatban nem így van, legalábbis az én autómon. Viszont, ha berakod az ajtózárba a kulcsot és zárásirányba fordítod, majd ott tartod, akkor felhúzza az ablakot. Természetesen csak addig, ameddig a kulcsot elfordítva tartod.

Riasztóval, ami tud ilyen vezérlést, vagy ilyen automata ablakfelhúzó modullal megoldható a dolog.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Úgy vélem tele vagytok rímmel,de ennek ellenére én egy észrevételt szeretnék veletek megosztani amire talán orvosságot is kapok!99-es Astra G-m van és ha lehuzva hagyom az ablakot akkor ha kiszállok csak úgy tudom felhúzni ha kulccsal teszem!véletlenül nem úgy van ez hogy távirányítóval is megoldható lenne ugyanez?midnen bizonnyal tudatlan vagyok de mintha valami ilyesmit olvastam volna ezen a fórumon hogy ez a művelet könnyedén elvégezhető a kulcson lévő távirányító segítségével is!kérlek benneteket világosítsatok fel!köszönettel előre is

Az elektromos kérdések topicban olvastam erről. Meg lehet oldani komfortmodul beszerelésével, akkor, ha a riasztó/távirányító támogatja a komfortmodul beépítését. Ezt szakember kb 10-11 eFt-ért szereli be. Egy komfortmodul 2 ablakot tud kezelni, ha mindegyik ablak motoros, akkor 2 modul kell és az 2X drágább.

Link to comment
Megosztás:

Az elektromos kérdések topicban olvastam erről. Meg lehet oldani komfortmodul beszerelésével, akkor, ha a riasztó/távirányító támogatja a komfortmodul beépítését. Ezt szakember kb 10-11 eFt-ért szereli be. Egy komfortmodul 2 ablakot tud kezelni, ha mindegyik ablak motoros, akkor 2 modul kell és az 2X drágább.

Ha a riasztód tud "ablakfelhúzás" jelet küldeni és az ablakemelők szekvenciálisak felfelé, akkor elvileg nem szükséges a modul.

Link to comment
Megosztás:

Az astránál nem így müködik és még modult se lehetett a gyári riasztóra kötni ugyhogy csak ugy lehetett megoldani hogy ha belülről lenyomtam a gombot akkor is felhuzta az ablakot meg az elsö kulcsos zárásra is ez 3000ft-be került.Azt hiszem telonak is ilyen van.

Nekem nem gyári riasztóm van és modul nélkül felhúzza, gombnyomásra viszont nem ;)

Link to comment
Megosztás:

Elvileg hallottam én is olyat, hogy a komfortzárasok reteszeléskor felhúzzák az ablakot, de ez a gyakorlatban nem így van, legalábbis az én autómon. Viszont, ha berakod az ajtózárba a kulcsot és zárásirányba fordítod, majd ott tartod, akkor felhúzza az ablakot. Természetesen csak addig, ameddig a kulcsot elfordítva tartod.

Riasztóval, ami tud ilyen vezérlést, vagy ilyen automata ablakfelhúzó modullal megoldható a dolog.

Én meg úgy tudtam hogy a komfort zárnak ennyi a lényege. De hogy rávrángatóval is tudja-e...

:dontknow:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.