Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

....Egyébként az Ő autója legalább olyan szép, szerintem (próbálom a helyzetet menteni, segíts!)....
Amíg megjön a kocsid majd kitalálunk valami jól hangzó dumát

- ami hihető tűnik -, hogy az OPC sem rossz de a TTT na aztánnnnnnnnnnnnnn az..... :wink: :P

....No jó éjt mindenkinek!!! Önnek külön! :-)....

Jóv éjt :D

ui: remélem, nem lesz kanapén alvás belőle részedre :D

Link to comment
Megosztás:

Az Opel Maxaboban gyári mechanikás beszereléssel 60ezer körül volt anno 2000-ben (Astra G-be). Talán most már inkább picit olcsóbb... Ha gondolod megkérdezem neked a műhelyführertől holnap.

Úgy hallottam,hogy itt Szombathelyen is 60e körül teszik bele,csak azt nem tudom,hogy gyári mechanikával együtt,vagy csak rádobnak egy motort.De akkor szerintem itt mechanikával lehet nem?

Ha megkérdeznéd nekem,hogy ott mennyi pontosan,akkor azt nagyon megköszönném neked.

Link to comment
Megosztás:

hát te meg hun vótá eddig ?

Hát az óperenciás tengeren túl... :roll: :D

Amúgy itt vagyok én, csak eco üzemmódban, mert most halmozottan sok melóm van. Sajna nincs időm, hogy rendesen fórumozzak... :P

De az évadzárón ott leszek ám! :roll: :P Mikor is lesz? :wink: :D Csak vicceltem, természetesen már rég jelentkeztem. Hű most jut eszembe, asszem a klubtagságimat is hosszabbítanom kell majd...

Link to comment
Megosztás:

Halihó!

Nekem az OPC kékben nagyon bejön, de persze a többi színben is nagyon állat a gépsárkány.

Tagsávival nálam is hasonló a helyzet , mint nálad Teló. Nekem a héten mindenképpen bekell fizetnem, meg persze az évadzárót is :P. Remélem holnap már lesz időm elmenni és intézni a dolgokat.

Link to comment
Megosztás:

Úgy hallottam,hogy itt Szombathelyen is 60e körül teszik bele,csak azt nem tudom,hogy gyári mechanikával együtt,vagy csak rádobnak egy motort.De akkor szerintem itt mechanikával lehet nem?

Ha megkérdeznéd nekem,hogy ott mennyi pontosan,akkor azt nagyon megköszönném neked.

Hát akkor rá is kérdezek a cuccosra... Szerintem ezek csak gyárit babrálnak bele. Mindenesetre a Maxit nem ajánlom, mint szerviz, szerintem szemi pancserek.

Link to comment
Megosztás:

Összesítettem a véleményeteket, a fekete kiütéssel győzött.

Ezek után nem tudom, hogy magyarázom meg nektek, hogy a kéket vettem meg...

A különféle kérdésekre:

- Az OPC az Opel gyári tuning műhelye, de kis hazánkban eddig csak a Zafira OPC-t lehetett megvenni. januártól jön az Astra H OPC, de annyi zsém nem volt, és lehet, hogy hülyén hangzik, de nekem tényleg ez jobban is tetszik.

- A kocsit 15500 euroért hoztam el, meg a törmelék (regisztrációs adó, stb.) összesen úgy 4,7 milkában lesz. Drága, mint a dög, ez tény. Nyilván, akinek egy megbízható, tisztes kocsi a vágya, az sima hülyének tart ezért. Ennyi pénzért autót is vehettem volna (pl. 2002 decemberi 320-as diesel BMW, stb.). A kocsi mellett szól, hogy felszereltsége jobb, mint egy átlagos BMW 320 D-jé, és persze jóval komolyabb a mocija is. Egy 193 lovas 320-as BMW 7 milka körül van.

- A feketék 17000 euro körül voltak, és a kékben hozzájuk képest 2500 euro-ért van extra. A szín ennyit nem ért volna meg, de a legfőbb gond az volt mindegyikkel (egytől-egyig), hogy nem vállalta az eladó, hogy írásba adja a kocsi sérülésmentességét.

Link to comment
Megosztás:

....Ezek után nem tudom, hogy magyarázom meg nektek, hogy a kéket vettem meg....

Áááááááááááá fogd nyugodtan arra, hogy hajtottál a 100as papírzsepire :wink: :P

Amit szereintem egyből tovább is passzolhatsz Nikinek, mert szüksége lesz rá :twisted: :twisted:

Mikor mutataod meg az új szerzeményt ? :D :D :P :D :D

Link to comment
Megosztás:

Összesítettem a véleményeteket, a fekete kiütéssel győzött.

Ezek után nem tudom, hogy magyarázom meg nektek, hogy a kéket vettem meg...

A különféle kérdésekre:

- Az OPC az Opel gyári tuning műhelye, de kis hazánkban eddig csak a Zafira OPC-t lehetett megvenni. januártól jön az Astra H OPC, de annyi zsém nem volt, és lehet, hogy hülyén hangzik, de nekem tényleg ez jobban is tetszik.

- A kocsit 15500 euroért hoztam el, meg a törmelék (regisztrációs adó, stb.) összesen úgy 4,7 milkában lesz. Drága, mint a dög, ez tény. Nyilván, akinek egy megbízható, tisztes kocsi a vágya, az sima hülyének tart ezért. Ennyi pénzért autót is vehettem volna (pl. 2002 decemberi 320-as diesel BMW, stb.). A kocsi mellett szól, hogy felszereltsége jobb, mint egy átlagos BMW 320 D-jé, és persze jóval komolyabb a mocija is. Egy 193 lovas 320-as BMW 7 milka körül van.

- A feketék 17000 euro körül voltak, és a kékben hozzájuk képest 2500 euro-ért van extra. A szín ennyit nem ért volna meg, de a legfőbb gond az volt mindegyikkel (egytől-egyig), hogy nem vállalta az eladó, hogy írásba adja a kocsi sérülésmentességét.

BAkker!! Akkor az én ótóm többet ér???? :oops: :P :D :D

Link to comment
Megosztás:

Összesítettem a véleményeteket, a fekete kiütéssel győzött.

Ezek után nem tudom, hogy magyarázom meg nektek, hogy a kéket vettem meg...

A különféle kérdésekre:

- Az OPC az Opel gyári tuning műhelye, de kis hazánkban eddig csak a Zafira OPC-t lehetett megvenni. januártól jön az Astra H OPC, de annyi zsém nem volt, és lehet, hogy hülyén hangzik, de nekem tényleg ez jobban is tetszik.

- A kocsit 15500 euroért hoztam el, meg a törmelék (regisztrációs adó, stb.) összesen úgy 4,7 milkában lesz. Drága, mint a dög, ez tény. Nyilván, akinek egy megbízható, tisztes kocsi a vágya, az sima hülyének tart ezért. Ennyi pénzért autót is vehettem volna (pl. 2002 decemberi 320-as diesel BMW, stb.). A kocsi mellett szól, hogy felszereltsége jobb, mint egy átlagos BMW 320 D-jé, és persze jóval komolyabb a mocija is. Egy 193 lovas 320-as BMW 7 milka körül van.

- A feketék 17000 euro körül voltak, és a kékben hozzájuk képest 2500 euro-ért van extra. A szín ennyit nem ért volna meg, de a legfőbb gond az volt mindegyikkel (egytől-egyig), hogy nem vállalta az eladó, hogy írásba adja a kocsi sérülésmentességét.

Hát igen, mert az a gáz hogy ott kint igencsak megbüntetik őket, ha mégis kiderül hogy sérült! :wink:

Ez itthon is bevezethetnék! :P :wink:

LÁSSUK! HA MÁR MEGVAN! MUTAAAA MEG! :shock: :shock: :shock:

Ez sem rossz!

Eladó Astra OPC

Link to comment
Megosztás:

Simán. Már, mint új ótó. A megvett járgány eredeti vételára 30500 euro volt, ami (ÁFA különbség, reg. adó) figyelembe vételével itthon mintegy 8 milka lenne. Épp félárat fizettem érte a fószernak. Mondta is, hogy tudta, kb. ennyiért fog elmenni a kocsija, 18000 euro-val kezdte hirdetni (májusban).

Jut eszembe, van egy eladó G OPC turbo (fekete) a hasznaltauto.hu-n. Beszéltem az eredeti gazdájával (svájci), mondta, hogy a kocsi hátulról, meg balról volt szétcsapva, gazdasági totállal, egyébként minden további adat stimm (2002.11. havi, futásteljesítmény, szervizkönyv, felszereltség). Én kihagytam, pedig az ára jó (3,5 milka). Ennyiért lehet kb. hozni kintről hasonlót, ha törött volt.

Link to comment
Megosztás:

Áááááááááááá fogd nyugodtan arra, hogy hajtottál a 100as papírzsepire :wink: :P

Amit szereintem egyből tovább is passzolhatsz Nikinek, mert szüksége lesz rá :twisted: :twisted:

Mikor mutataod meg az új szerzeményt ? :D :D :P :D :D

Hétfő este érkezünk, de nem tudom, hogy milyen állapotban... Homburg - Budapest = 1080 km...

Link to comment
Megosztás:

Mester, ez már az ÉN ótóm, világos? :-):-):-) Jóóól megtaláltad, mi?

Esküszöm bélgázom sem volt róla hogy AZ!

WAZZ ! Tényleg! Csak felugrottam a site-ra! :shock:

Egyébként az enyém is ilyen körül mozgott új korában és ÚJ állapotban, 3 évesen fele annyi volt! IGY KELL EZT CSINÁLNI!

G R A T U L Á L O K A J Á R G Á N Y H O Z ! :P

Link to comment
Megosztás:

nemsokára akora arcod lesz h be sem fér a fórumba :P :D :D :P :wink:

asszem talán azért nem... :-) az ilyesmit meghagyom azoknak, akik az említett pénztornyot BMW-re, Audira, vagy Mercedes-re pazarolták... Aki VW-re, azt simán csak beutalnám Lipótra... :-)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.