Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Szia Npasi !

Különben hol vetted?

Opel Gemenc Szekszárd.

Egyébként ha be kell vinni cserére akkor előtte leméretem rétegvastagság mérővel, aztán ha nagy az eltérés még mindig viszakozhatok.

Más, komfortzár modult berakatni macerás ? Azt akarom hogy felhúzza az ablakot második zárásra a távról. úgy tudom ilyen nevü modul kell bele. A macerás alatt azt értem hogy pl. sokat kell esetleg alakitani vezetékelni. Vagy csak a modult kell az előkészített helyre betenni?

Tudom vételkor kellett volna gondolnom rá, de 2x 1.5 órás vételi megbeszélés után mégis kimarad ez meg az, ami utólag jut eszébe az embernek. Na meg talán azért sem gondoltam rá mert a kolegámé felhúzós, igaz az 99-es Club. Ja, és mit kérhetnek egy ilyen gyári modulért beszerelve ha csak az kell bele ?

Köszi Üdv. Zoli

Link to comment
Megosztás:

nem nem!!

a twinportos autónák a kerregése a második pillangószelep okozza, és ennek hangját hallod.

a nem twinportos autónál kattog a benzingőzszelep...

Hűű, akkor most én is felvilágosodtam, mert én is abban a hitben voltam, hogy a benzingőzszelep a jellemző twp kattogás okozója. :oops:

Link to comment
Megosztás:

Hali !

Akkor ezek szerint itt fogják festeni. Hogy fog alakulni a rétegvastagság ha majd netán el akarom adni. Sérülést fognak mérni vagy gyári türésre tudják fújni ? Szerinted melyik a jó választás tartsam meg igy és tudom hogy gyárira fújt ajtóm van kis hibával, vagy haggyam kicserélni és lesz egy eladáskor sérültnek minősített autóm ? Most még dönthetek.

Köszi Zoli

Azért csak nem lesz annyira vastag a festék, mint ha egy törés után fújnák újra. Vagy igen? Nem értek annyira hozzá...

Link to comment
Megosztás:

Más, komfortzár modult berakatni macerás ? Azt akarom hogy felhúzza az ablakot második zárásra a távról.

Második zárásra (reteszelésre, riasztásra) a gyári megoldással nem vagyok benne biztos, hogy megoldható egyszerűen. Elsőre igen. Ilyen van nekem is. Pont erről volt szó nemrég az Extrafelszerelések topikban.

Link to comment
Megosztás:

Egyébként még az ajtóval kapcsolatban:

Szerintem ha nem túl vészes / feltűnő / zavaró a sérülés, akkor talán lehet, hogy érdemes lenne meghagyni az eredeti ajtót... és esetleg értékcsökkenést elérni. Nem tudsz képet küldeni a sérülésről?

Link to comment
Megosztás:

Talán a felsőn jobban látszik.

Igen, látom... Kis dudor. Nem is tudom. Érdeklődj utána minden lehetőségnek:

- ha új ajtó lenne: festékvastagság pl milyen lesz? Ha észrevehetően más a vastagság, mint a gyári, lesz e róla vmiféle igazolás, hogy milyen okból lett cserélve... Gondolom ezt ők úgyis tudják, mit kell ilyenkor, mondják el részletesen.

- ha az eredeti ajtó maradna: értékcsökkenés intézhető-e?

Ezek után talán már könnyebb lesz dönteni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy 2001 évjáratú G Astrám 1.7 GTI kombi. A következő történt tegnap lemerült az akku az elektronika össze-vissza elkezdett kattogni, erre levettem a gyujtást, és ma vettem agy aksit és nincs töltés, ill. nem működik a szervó. A biztik jók, ha valaki tud segiteni azt meg köszöném.

Link to comment
Megosztás:

Csáó emberek! Hétvégén sajna beteg voltam, így nem tudtam utána járni az általam favorizált Budai hegyekben lévő helyszínnek a talihoz...

Valaki tud esetleg vmi jó kis helyszínt? Vagy akkor esetleg Gelko által javasolt 18 kerület hangulatos pizzériája?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.