Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Tudod, rákerestem cikkekben a Sánta Lászlóra és az egyik cikk kidobta ezt a számot is. Szerintem valójában ez a Gepárd Csoport zöld száma, de hátha tudnak segíteni valamiben, tipp esetleg, hol keresd.

Mit veszítesz, ha felhívod?

Csak azért kérdeztem, hogy tudjam, hogy kiket hívok...

Link to comment
Megosztás:

én nem hiszem hogy ennyire egyszerü lenne...

de csodák nincsenek.

amig a 30 millás audit elviszik, addig egy egyszerü asztrát mért ne vinnének el....

VW konszern autóinál már korábban hatalmas botrány volt belőle.

GM ezt csak a legutóbbi okosításnál közölte... kb. 1 hónapja

Link to comment
Megosztás:

Felhívtam a zöld számot, és azt mondták, hogy ha tegnap virradóra lopták el, akkor az már nem az ő hatáskörük, hanem a kerületi kapitányságé. Úgy látszik lekéstem...

Akkor qrva annyát a yardnak! Oda bejelentetted, nem? Nem képesek odacsörögni a gepárdosoknak? Minek fizetjük akkor őket? Azért, mert kék a zubbonyuk?

Link to comment
Megosztás:

ugy tudom a gepárdék csak nagyértékű (gondolom 8-10 mill) autókkal foglalkoznak

Akkor qrva annyát a yardnak! Oda bejelentetted, nem? Nem képesek odacsörögni a gepárdosoknak? Minek fizetjük akkor őket? Azért, mert kék a zubbonyuk?

ha ők sem csinálnák akkor ki b@szogatna az út mellett hülyeségekkel ha nem ők? :blink:

Link to comment
Megosztás:

Nem mondott még konkrétat, csak annyit, hogy az eurotax által megállapított értékből lejön még majd 10% önrész és a biztosítási fordulónapig (június 1) hátralévő biztosítási díjösszeg. Szal sztem örülhetek ha 2-t kapok. Vagy még annyit sem... :blink:

Szia Telo!

Talán egy kis segítség, talán nem.

Tegnap megtudtam az Eurotax értéket az én autómra: 1,8M-1,9M (attól függően mennyire volt törve és mennyi kilométer volt benne, valahol itt alakulna) Amúgy 2001.12 havi 1.4-es az én Astrám.

Üdv,

Vanilia27

Link to comment
Megosztás:

Szia Telo!

Talán egy kis segítség, talán nem.

Tegnap megtudtam az Eurotax értéket az én autómra: 1,8M-1,9M (attól függően mennyire volt törve és mennyi kilométer volt benne, valahol itt alakulna) Amúgy 2001.12 havi 1.4-es az én Astrám.

Üdv,

Vanilia27

Köszi szépen az infót! Akkor jól sejtettem, hogy örülhetek, ha 2-t kapok...

Link to comment
Megosztás:

Wazzee! Én csak most olvastam a szőrnyü hírt. Fogadd együttérzésemet Telo! Semmi nyomdafestéket tűrő dolog nem jut most hírtelen az eszembe.

Remélem azért vmi hír lesz a gépsárkányról és előbb utóbb lebuknak a tettesek.

Öszintén sajnálom a dolgot! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Telo őszinte részvétem!!! :D :o B)

Teljesen lehidaltam,amikor ma mondta szexció meeten Gepard! :lol:

Hogy lehet egy ember ilyen tetű? :blink: Évekig fizeti,kuporgat rá az emberfia és 1mp alatt összetörik az egészet ilyen rohadt sudribunkók! :)

Én megőrülnék,ha az enyém elcsórnák!Iszonyat dühös lennék! :)

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Semmi infó a gépről?

Eddig semmi...

Telo őszinte részvétem!!! :D :o B)

Teljesen lehidaltam,amikor ma mondta szexció meeten Gepard! :lol:

Hogy lehet egy ember ilyen tetű? :blink: Évekig fizeti,kuporgat rá az emberfia és 1mp alatt összetörik az egészet ilyen rohadt sudribunkók! :)

Én megőrülnék,ha az enyém elcsórnák!Iszonyat dühös lennék! :)

Én most úgy próbálom elviselni a dolgot, hogy próbálok nem gondolni rá. De nehéz, mert mindenről az autó jut eszembe. Sok emlék fűződik hozzá...

Link to comment
Megosztás:

Velem kb 10-12 éve esett meg,hogy Debrecenben voltunk haverokkal a virágkarneválon Aug 20-án az akkor még családi Lada Szamarával.Nagy nehezen találtam parkolót a Kossuth utcán,lezárom a kocsit és mentünk nézni a karnevált,mikor meguntuk sétálunk vissza a géphez,hogy megyünk iszunk valamit,valahol,hát amikor látótávolságba érünk látjuk,hogy 3-4 barnás színű pacák kiszáll egy 1200-es rozsdás Ladából és nyitogatja,feszegeti a szamarunk ajtaját.....elkezdtünk rohanni,ordibálni feléjük erre beugrottak a zsigába és eltűztek.Anyáméknak megsem mertem mondani mi történt,mert akkor tuti nem kaptam volna többet el a gépet.Még másnap is remegett a gyomrom,ha rá gondoltam. :blink:

A multkor azt álmodtam,hogy a Corsát ellopták a gazdaságos áruház parkolójából,hát mit ne mondjak szörnyű érzés volt,hideg verítékben ébredtem fel és az első dolgom az volt,hogy rohantam a garázsba megnézni(pedig tudtam,hogy csak álom volt)a valóságban átélni pedig borzalmas lehet.

Részvétem Telo!Remélem hamar lezárul az ügy és a lehetőségekhez képest minél kevesebb veszteséggel.

Link to comment
Megosztás:

Srácok, szerintem nem azért, de ejtsük a témát. Képzeletben cafatokra szedtük a tolvajokat, ha meg meglátnánk őket meló közben, akkor a valóságban is. Viszont véleményem szerint Telo szeretne már lelkileg túllenni rajta, elkezdene már felejteni. Viszont amíg mi itt gyilkolászunk, addig ez nehezen fog neki menni. Keressünk valami más témát, amíg meg nincs, addig néma gyász...

Link to comment
Megosztás:

hát jahh

Más téma:

valamelyik nap vettem észre, hogy a hátsó szélvédőmnél a felső gumiszigetelés kezd lejönni :blink: már tök csúnya hullámos lett ott a gumi

valszeg lett volt rajta egy pici kis luyk, befolyt a víz, megfagyott, oszt azért kezd egyre jobban hullámosodni, lejönni :)

Módosítva : Amusing
Link to comment
Megosztás:

Vidd el mindenképpen a szervízbe a gépsárkányt, mert ha még garis akkor meg kell csinálniuk garanciába. Ugyanis ez vmi opel betegség volt de nem hívták vissza a gépeket, csak aki jelentkezett annak csinálták meg. Van vmi idő intervallum amibe ha beleesik a géped akkor kicserélik. Mindezt onnan tudom hagy apa is most vitte vissz az övét és ugyanez volt a baja. Neki a gépe pont beleesett abba az időbe és ha minden igaz a héten ki is cserélik neki.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.