Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

T. G szekciós Kartásak! ;)

Ugye jöttök Ti is a Lurdy-hoz csütörtökön... :)

ha már ilyen szépen összejönnek ott a G Coupe-k...

A G Astrák sem maradhatnak otthon! ;)

hááát nem tom

menjünk?

bár most asszem az újoncot, akit múltkor vittem nem hozom, mert a végén még totalcarra töri a kocsinkat

Link to comment
Megosztás:

Speddy! A Coupe is csak egy G-Asztma!!! ;)

Tudom! ;) Ez természetes!

Csak nem akartam pl "sima" G Astrát írni, vagy ilyesmit (nehogy valakit ezzel megsértsek)... ezért írta így.

De akkor úgy mondom, hogy:

"A többi G Astra se maradhat otthon!" ;)

Így oks? :)

Link to comment
Megosztás:

Bocs skacok,de az asszony beteg lett és nem tudtam már visszamenni.........Nagyon vadul néztek ki a QP-k egymás mellett!Meddig voltatok ott?

:) Háááát... 9 körül el kezdtek elszállingózni néhányan...

Mi (a kecskeméti részleg) fél10 körül indultunk haza.

Link to comment
Megosztás:

tankoltatok már 95 V power-t? (asszem így irják :) )

Engem valahogy csak rábeszélt a kutas, pedig iszonyú fogamhoz verem a garast ;)

A tankom gyakorlatiag tök üres volt, és érezhetően más a kocsi. tetszik a dolog, egyszer megérte kipróbálni

A mocim, és v.hol a pénztárcám érdekében én kizárólag olyat szoktam tankolni a gépsasba.Megfelelő minőség, jobb menettulajdonságok, és v.mivel alacsonyabb fogyasztást eredményezett.

De leginkább a minőségén volt a hangsúly.

Link to comment
Megosztás:

A mocim, és v.hol a pénztárcám érdekében én kizárólag olyat szoktam tankolni a gépsasba.Megfelelő minőség, jobb menettulajdonságok, és v.mivel alacsonyabb fogyasztást eredményezett.

De leginkább a minőségén volt a hangsúly.

azt mondta kevesebb lesz a fogyasztás, de mivel csak 5.000 ért tankoltam lemérni nem fogm tudni, csak kb

Link to comment
Megosztás:

Én már próbáltam szinte minden szóbajöhető verziót...

Itt a dokumentáció!

Ha valaki ebből leszűr valami következtetést... :)

Én igazán különbséget sem fogyasztásban, sem menet tulajdonságban nem éreztem... ;)

Azért nehéz esetemben, mert a fogyi nagyon-nagyon függ a kisautómnál attól, hogy mennyire csapom neki... és hogy városba, országúton, vagy autópályán használom... (nyilván mindenkinél így van... de az előzőnél nem éreztem ekkora különbségeket)

Nem tudok még hasonló fogyit sem kihozni belőle... (2szer egymás után)

Talán majd most! --> Megyek Németországba: (2000km, minimum 3 tankolás!), egyenletes használat.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.