Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Törni??? :lol: ÁÁÁ, eszembe sem jutna ilyesmi, csak azért van ahol megcsinálják, hogy erősebben fog a toll, és akkor megmarad az önrész.

Fura, azért már nem tudok úgy nézni erre az autóra, mintha új lenne, hiába nem is tudom hány hónapos.

Ok, lehet az enyém is törött volt, a fene se tudja(bár állítólag nem) de ha igen, sem tudok róla, és nem fáj. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Hello Mindenki! Lassacskán készülget az autóm :huh: . Viszont úgy dönteöttem hogy mégsem ültetem le ezért:

ASTRA G CARAVAN-hoz (rema típusú) 30mm-es HASZNÁLT ÜLTETŐRUGÓK ELADÓK! Érdeklődni itt avagy a 20/9288893-on.

Valamint pesti és ahhoz közeli astrások (és opelesek) nem kellene valami mini talit összehozni valamikor? Szeretnék találkozni veletek!!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Hétvégén arrafelé nyaraltam, ahol a TOP TUNING gyorsulási verseny és hajcihő zajlott (Fertőszentmiklós repülőtér). Gondoltam elugrok megnézni és készítek pár képet.

Nem mondom hogy hiábavaló volt, de az 1500Ft-os beugró és a kínálat magasan nem volt arányban egymással, de a képekből majd eldöntitek.

Az első két képet útközben készítettem. Érdekes a króm fólia mire képes az astra hűtőmaszkján, diszlécein és a kilincseken.

A Beatle-t meg sopronban fotóztam, kizárólag a felnik miatt Antinak.

Az azutáni kép meg fertődön készült a hotel parkolójában, ahol megszálltam és tök véletlenül így alakult a parkolóban asorrend. :huh:

A Corsa Turbo NOS videót se hagyjátok ki!(Quick Time) :lol:

TOP TUNING tali

Link to comment
Megosztás:

Nemtudjátok véletlenül mi az a csodaszer, amivel kikezelhető a kifehéredett fekete műanyag?

A biztonsági őv, ahol kibukkan, van egy kis műanyag keret és nemtom mitől, de kifehéredett. Pedig nem is szilikonoztam le. :huh:

Lehet kapni autós boltokban speckó műanyag ápoló cuccot.

Úgy néz ki mint egy cipőbox (tudod, ez a szivacsos fejű műanyagtubusos)

És ezzel be tudod szépen kenni és beszívja a műanyag és tök jól befogja! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lehet kapni autós boltokban speckó műanyag ápoló cuccot.

Úgy néz ki mint egy cipőbox (tudod, ez a szivacsos fejű műanyagtubusos)

És ezzel be tudod szépen kenni és beszívja a műanyag és tök jól befogja! :huh:

Köszi! Keresek ilyet, de még soha sehol sem láttam. Lehet nem figyeltem eléggé.

Tegnap volt egy kis meleg a garázsban!

Meleg

Bekaptam egy-két kamikázét! Fejjel a falnak mii?

Kamikazee1

Kamikazee2

Link to comment
Megosztás:

Nekem ez a pedál nem jött be,hasonló van mint neked momo.Az volt vele a baj hogy nem lehetett lenyomni a gázpedált csak olyan félig.

Én is néztem, de úgy raktam fel, hogy feljebb csusztattam, addig, hogy a gyári "műanyag" pedál vége érjen a földre.Éshát az sem tesz jót ha alatta van a szőnyeg. :lol:

Egyébként az vitt rá a megvételére, hogy a nagy melegben tapostam és állandóan leesett a kuplung pedálról a gumi. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Anno a mantámban utánaöntött aranyszínű sparco volt és tökéletes volt.

Igaz azt úgy kellett felrakni, hogy ki kellett fúrni a gyári pedált és a gumikat is le kellett róla szedni.

Itt is csak úgy ment fel rendesen, hogy megcsonkítottam a gyári pedált. :huh: Ezvan.

Az az igazi amit fúrni kell.

Akkor valószínű hogy nekem azért nem lett jó mert nem akartam a pedált bántani.

Link to comment
Megosztás:

nekem is sparco pedálszettem van, és ahoz is át kellett fúrni a pedált. Egész jó, csak a kuplungról csúszik le néha a lábam, ha keskenyorrú cipő van rajtam....

Bocs, hogy ide beszemtelenkedtem, remélem nemsokára én is G Astra tulaj leszek.... :huh: Ha megtalálom álmaim autóját.

Link to comment
Megosztás:

jah, nekem is jó a turbós qp... főleg most mennyire örülök neki :lol:

najó, hozzá kell tenni hogy ezt a kis incidenst leszámítva imádom a kocsit :)

Jó az hidd el! Nekem sem volt bekalkulálva a vezérlés csere vásárlás után 1 hónappal....

Megcsináltatod és nem lesz vele gond. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.