Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Fekete (ez a szebbik szerintem), projectoros, 2 gyűrűs.

Márka? ennek még utána kérdezek.

Köszi.

Egy képet tudnának küldeni róla?

Gondolom motoros verzió..

Igazából nem tudok dönteni, hogy a fekete vagy a normál mutat jobban..

Akinek van már ilyen, az mondjon pár tapasztalatot.. Fényük milyen a gyárihoz képest? Jól lehet látni velük?

Link to comment
Megosztás:

Mindig ezek negatív hullámok.

István és Anti is vásárolt már ott, azt mondták korrektek.

Nem én nekem voltak kétségeim. :)

Amúgy ez a fekete vs króm szerintem ótófüggő. :) és most nem azért, mert nekem króm.

Gastrában is van aminek ez, a másiknak az a jó. Szerintem.

fény: ha jól van beállítva, akkor szerintem jobb, mint a gyári. Talán nem véletlen, hisz a projektor fejlettebb technika. Xenonnal megspékelve meg asszem igen király lehet.

Ja, és asszem ennyi pénzért nem bizti, hogy motorosat kapsz. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem én nekem voltak kétségeim. :)

Amúgy ez a fekete vs króm szerintem ótófüggő. :) és most nem azért, mert nekem króm.

Gastrában is van aminek ez, a másiknak az a jó. Szerintem.

fény: ha jól van beállítva, akkor szerintem jobb, mint a gyári. Talán nem véletlen, hisz a projektor fejlettebb technika. Xenonnal megspékelve meg asszem igen király lehet.

Ja, és asszem ennyi pénzért nem bizti, hogy motorosat kapsz. :lol:

Hmm. Köszi. Nézegettem a képeket a kocsidról és lehet, hogy a sötétnek tényleg jobb a a króm változat.. A projektor amúgy melyik előtt van?

Link to comment
Megosztás:

Amit MS mutatott az Sonar.

Gondolom, most beljebb vagy :)

ez nekem is új volt. :)

azt se tom, hogy az enyém milyen... csak annyit, hogy made in china, és németből hozta egy kedves klubtárs, és az ebayről rendeltük. és olcsó volt... bár a múltkor a szervízben szívesen a fejembe húzták volna, mert nem tudták beállítani. :) én meg képes vagyok rá.

ha nekem is annyiba kerülne itthon, mint most egy G astrába, akkor lehet itthon vettem volna... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Köszi.

Egy képet tudnának küldeni róla?

Gondolom motoros verzió..

Igazából nem tudok dönteni, hogy a fekete vagy a normál mutat jobban..

Akinek van már ilyen, az mondjon pár tapasztalatot.. Fényük milyen a gyárihoz képest? Jól lehet látni velük?

Hogy-hogy látsz vele...

ha az én régimből indulok ki, akkor sz@arul (F Astramban volt). De állítólag Xenonnal elég jók az Angel-ök.

Szerintem G Astrában egyértelműen a fekete mutat jól! F Astrában jobban áll a króm!

Ez inkább autó függő!

Nézd meg, hogy sima lámpában a G Astránál melyik a jobb, fekete, vagy króm? Szerintem klasszisokkal szebb a fekete...

De ezt Neked kell eldönteni.

A srácot most próbáltam hívni. de nem vette föl. Még próbálom majd!

Link to comment
Megosztás:

Yes,Yes a fekete! :)

Egyébként a projector nem minden. Azért egy hella projector lencséje nagyban pontosabb és jobban világít ám mint egy kínai gagyi. Lehet hogy a hella is ott gyártatja, de a de ott van és pont.

Óriási különbség van lencse és lencse között ám! :lol:

Ezzel nem akarok senkit sem elkedvetleníteni, de ennyi pénzért valszeg nem kapsz minőséget. :)

Link to comment
Megosztás:

Hogy-hogy látsz vele...

ha az én régimből indulok ki, akkor sz@arul (F Astramban volt). De állítólag Xenonnal elég jók az Angel-ök.

Szerintem G Astrában egyértelműen a fekete mutat jól! F Astrában jobban áll a króm!

beállítás kérdése szerintem.... elvileg a projektorosnak jobbnak kell lennie.

Yes,Yes a fekete! :)

tömegcucc... a krómosat kevesebben veszik, ergó egyedibb... talán. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hogy-hogy látsz vele...

ha az én régimből indulok ki, akkor sz@arul (F Astramban volt). De állítólag Xenonnal elég jók az Angel-ök.

Szerintem G Astrában egyértelműen a fekete mutat jól! F Astrában jobban áll a króm!

Ez inkább autó függő!

Nézd meg, hogy sima lámpában a G Astránál melyik a jobb, fekete, vagy króm? Szerintem klasszisokkal szebb a fekete...

De ezt Neked kell eldönteni.

A srácot most próbáltam hívni. de nem vette föl. Még próbálom majd!

Hmm... Hát izé.. Ezzel kicsit elkedvtelenítettél.. Szóval itten azt mondjátok, hogy valami márkásabb lenne jó. HELLA.. Naja, azt tudom, hogy jókat gyárt. :lol: Hát, megvárom azért, hogy milyen verzió az, de nekem mindenképp kell ez a fény, ami ebből kijön, vagy több. :)

Link to comment
Megosztás:

beállítás kérdése szerintem.... elvileg a projektorosnak jobbnak kell lennie.

tömegcucc... a krómosat kevesebben veszik, ergó egyedibb... talán. :lol:

Neked feltűnt már, hogy minden második hozzászólás a Tiéd? :)

Miért Neked jobb, mint a gyárival volt? (Xenon-os vagy sem?)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.