Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Hali!

Én is támogatok minden építő jellegű ötletet és ha vmi eszembe jut természetesen bedobom a közösbe. Nem vesztem el, csak nehéz így Fehérvárról, hétvégén meg Veszprém és suli, úgyhogy nem egyszerű a helyzet. Ennek ellenére ha tudok akkor megyek mindig a talikra. Gyűlés részemről mehet, de inkább hétvégén kéne vmit összehozni, szombaton vagy vasárnap, mert akkor eltudnék menni. Most kicsit még zűrös a helyzet, meló meg vizsgaidőszak, de persze ahol tudok szívesen segitek.

Remélem minnél hamarabb lesz alkalmam elmenni egy talira!

Sziasztok!

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Én is támogatok minden építő jellegű ötletet és ha vmi eszembe jut természetesen bedobom a közösbe. Nem vesztem el, csak nehéz így Fehérvárról, hétvégén meg Veszprém és suli, úgyhogy nem egyszerű a helyzet. Ennek ellenére ha tudok akkor megyek mindig a talikra. Gyűlés részemről mehet, de inkább hétvégén kéne vmit összehozni, szombaton vagy vasárnap, mert akkor eltudnék menni. Most kicsit még zűrös a helyzet, meló meg vizsgaidőszak, de persze ahol tudok szívesen segitek.

Remélem minnél hamarabb lesz alkalmam elmenni egy talira!

Sziasztok!

Királyság! Pesti G Astra-fanok? Ide gyűűűljetek! :rolleyes:

Peace

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Itt van pl június 14-e, közgyűlés a Lurdy-nál:

http://www.opelforum.hu/index.php?showtopic=1384&hl=

Itt összefuthatnánk... :rolleyes: Hemi a debreceni talin azt mondta, hogy a meglévő klubokat (GSI, G Astra) mindenképp meg akarja tartani, ugyanis ezek külön színfoltjai a MOTE-nak a három társelnököt adó jelenlegi 3 fő régió mellett... :mellow: Ez dícséretes sztem! :unsure: Részletekről majd dumálunk személyesen...

Link to comment
Megosztás:

Bocsi srácok, hülye vok, a topicot a MOTE core látja csak. De hamarosan kaptok meghívót / értesítőt és infókat a közgyűlésről, és igen júni 14-én csütörtökön a Lurdynál lesz... :rolleyes:

Ma is leszek Lurdynál, meg tudom mutatni a 2007-es tervezeteket, amiről a közgyűlés szólni fog. Asszem már ti is olvashattátok részben őket a MOTE változások 2007 topicban...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy kicsit más téma de sűrgős segitségre lenne szükségem, és ez a topik amii "élő"!

Nemrég vásároltam egy LG cd-s rádiót amit beszerelve következő jelenséget tapasztaltam:

ha a műszerfal világítás legnagyobb erősségen vagy teljesen kikapcsolva van akkor semmi probléma nincs, de bármely más állásban a cd-s rádió kijelzője (főleg sötétben) nagyon zavaróan villog (vibrál). A bekötést házilag oldottam meg egy tapasztalt barátommal, két vezetéket átkötöttünk, ahogy az a leírásban volt és az opelnél szokásos.

Kérlek segítsetek, mert ha nem bekötési hiba, akkor a magnóval van probléma és garanciába még vissza vihetem.

Előre is köszi.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy kicsit más téma de sűrgős segitségre lenne szükségem, és ez a topik amii "élő"!

Nemrég vásároltam egy LG cd-s rádiót amit beszerelve következő jelenséget tapasztaltam:

ha a műszerfal világítás legnagyobb erősségen vagy teljesen kikapcsolva van akkor semmi probléma nincs, de bármely más állásban a cd-s rádió kijelzője (főleg sötétben) nagyon zavaróan villog (vibrál). A bekötést házilag oldottam meg egy tapasztalt barátommal, két vezetéket átkötöttünk, ahogy az a leírásban volt és az opelnél szokásos.

Kérlek segítsetek, mert ha nem bekötési hiba, akkor a magnóval van probléma és garanciába még vissza vihetem.

Előre is köszi.

Nekem még a gyári kazis magnó van benn (most lehet hurrogni... :rolleyes:), de ez is vibráltatja a kijelzőt enyhén nagyobb hangerőnél még teljesen feltekert műszerfal világításnál is. Nem kifejezetten zavaró, csak akkor veszem észre, ha kifejezetten erre koncentrálok. Fél állásban még nem próbáltam a világítást, mert nekem mindig fel van tekerve maxra...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy kicsit más téma de sűrgős segitségre lenne szükségem, és ez a topik amii "élő"!

Nemrég vásároltam egy LG cd-s rádiót amit beszerelve következő jelenséget tapasztaltam:

ha a műszerfal világítás legnagyobb erősségen vagy teljesen kikapcsolva van akkor semmi probléma nincs, de bármely más állásban a cd-s rádió kijelzője (főleg sötétben) nagyon zavaróan villog (vibrál). A bekötést házilag oldottam meg egy tapasztalt barátommal, két vezetéket átkötöttünk, ahogy az a leírásban volt és az opelnél szokásos.

Kérlek segítsetek, mert ha nem bekötési hiba, akkor a magnóval van probléma és garanciába még vissza vihetem.

Előre is köszi.

Azért lehet, mert be lett kötve a "LIGHT" vezeték (nagyon helyesen), ami elvben a rádió megvilágítását is a szabályozott műszerfalvilágításhoz igazítja, meg lejjebb veszi a fényerőt este (ill. ha be van kapcsolva a világítás). Nem minden fejegység támogatja a fokozatmentes fényerőállítást, lehet, hogy ezért vibrál.... én a JVC-n nem vettem észre ilyesmit.

Ha zavaró, kösd ki nyugodtan, nem okoz gondot - ha nincs bekötve, nagy fényerőn világít. Egyébként, mivel nálunk nappal is kell a tompítottat használni, zavaró is lehet, hogy városon kívül halványabb a megvilágítás...

Link to comment
Megosztás:

sziasztok márkatársak! nekem egy caravan fekete x20dth motoros astrám van,azt szertném kérdezni hogy az üzemanyagjelzö nem tejesen jol mutat,ma is villogot a lámpa de tudtam hogy van benne még, csak rátankoltam hogy biztos legyen,idö élöt jelzet,valamikor össze visza jelez de a végefelé amikor a tankba kb:10 liter van

mi lehet a baj,és megoldás?

Link to comment
Megosztás:

sziasztok márkatársak! nekem egy caravan fekete x20dth motoros astrám van,azt szertném kérdezni hogy az üzemanyagjelzö nem tejesen jol mutat,ma is villogot a lámpa de tudtam hogy van benne még, csak rátankoltam hogy biztos legyen,idö élöt jelzet,valamikor össze visza jelez de a végefelé amikor a tankba kb:10 liter van

mi lehet a baj,és megoldás?

Épp az F astra totyikba tárgyaltuk ezt ki,hogy a müszer csak közelítőleg mutat.

Egyrészt olcsó müszer,nem pontos.

Másrészt az üa tank alakja sem ideális.

Szal elvileg a sárga pilácstól számítva még 100km.

Link to comment
Megosztás:

üzemanyagszintmérő témához hozzászólva,nekem is kb 10-11 liter van a lámpa felvillanásakor.

viszont ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem nekem is,az utóbbi időszakban előfordult azt,hogy csak 10-15 liter benzin volt benne,úgy jártam,és néha felvillant a visszajelző,néha valós értéket mutatott,néha nem,hogy ez annak betudható,hogy a melegben a tankban gázneművé vált,majd ha "lecsapódott",akkor rendesen mutatott a műszer. vagy éppen az említett tank alaknak köszönhető,hogy lötyögött résről résre,és ezért a jelenség?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.