Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Most ez terjeng wiw-en, van ennek valami valóság alapja? Nehogy így járjak egyszer én is :)

Vathy György : ÚJ TRÜKK! Elnézést mindenkitől, hogy levelemmel zavarom, gondoltam megosztom mindenkivel azt, hogy hogyan próbáltak hétfőn délután átverni a szentendrei úti Auchan parkolóban, nehogy más is így járjon, netán beugorjon az átverésnek. Történt, hogy délután megálltam az Auchan parkolóban az autóval, majd bementem vásárolni. Kijöttem, az autó nem indul. Elvileg semmi baja, soha nem is volt, mégsem indul. Önindító forog, forgatná a motort, indulni mégsem indul. A második indítási kísérlet után, miután megpróbáltam kiszállni az autóból ott termett egy nem túl bizalom gerjesztő külsejű fiatal figura, és kapásból azt ajánlotta, illetve mondta, hogy hallja bajban vagyunk, nem indul az autó, de ha gondoljuk odahívja a haverjait, aki autószerelő és segítenek. Hála Istennek elzavartuk, az autót hazavontattuk, majd szerviz. A szervizben megállapították, hogy széttépték a benzinpumpa elektromos csatlakozóját, ami magától nem eshet szét, tehát biztos idegen kezűség van a dologban. A csatlakozó - miután már tudom hogy hol van - egy mozdulattal összerakható, láss csodát, az autónak semmi baja. Az igazából nem derült ki, hogy mi volt a céljuk ezzel: a felajánlott haver autószerelői segítségért le akartak húzni pénzzel, vagy mivel az autó mozgásképtelen, arra számítottak, hogy otthagyjuk ?jszakára, és esetleg elviszik A dologból a mai napon rendőrségi feljelentés lesz, tehát az illetékes szervek már tudnak erről az újabb fajta átverésről. Ha tudjátok, küldjétek tovább, minél többen tudjanak a módszerről. Még egyszer bocsánat, ha valakit zavartam a levelemmel. Üdvözlettel Kauth László

Illetve létezhet ez? Ez a benzinpumpa elektromos csati nem a motortérben van? Vagy ha befekszik valaki a kocsi alá, elérhető lenne onnan is, anélkül, hogy motorháztetőt felnyitná?

Link to comment
Megosztás:

Na, lejárt a szabim. ^_^

De mit találtam a hálón? Egy újabb Astra I bemutatót, immár magyar újságíró tesztvezetése nyomán.

És itt a legközelebbi rokon tesztje is.

Én meg most megyek 3 hétre ! :huh:

Mondjuk az is igaz, hogy az elmúlt 2 hónapban 1 hónapnyi túlórát gyűjtöttem..

Tegnap is, azaz ma, 0:35 kor mentem haza... most is az irodából írok... No de ma véget vetek ennek ! :lol:

Leadjuk a terveket és irány a Balaton!

Wessz, majd dudálok neked úgy Törökbálint magasságában holnap... Ha jól tudom most lesz az esküvőd igaz?

Link to comment
Megosztás:

Én meg most megyek 3 hétre ! :huh:

Mondjuk az is igaz, hogy az elmúlt 2 hónapban 1 hónapnyi túlórát gyűjtöttem..

Tegnap is, azaz ma, 0:35 kor mentem haza... most is az irodából írok... No de ma véget vetek ennek ! ^_^

Leadjuk a terveket és irány a Balaton!

Wessz, majd dudálok neked úgy Törökbálint magasságában holnap... Ha jól tudom most lesz az esküvőd igaz?

most jöttem haza ma éjjel 3 40 kor értünk be törökbálintra

fáradtabb vagyok mint amikor elmentem

de már zaklatnak..... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én meg most megyek 3 hétre ! :lol:

Mondjuk az is igaz, hogy az elmúlt 2 hónapban 1 hónapnyi túlórát gyűjtöttem..

Tegnap is, azaz ma, 0:35 kor mentem haza... most is az irodából írok... No de ma véget vetek ennek ! ^_^

Leadjuk a terveket és irány a Balaton!

Wessz, majd dudálok neked úgy Törökbálint magasságában holnap... Ha jól tudom most lesz az esküvőd igaz?

Én is így terveztem, de most hirtelen nélkülözhetetlen lettem a munkahelyemen (bár a fizetésem is ezt tükrözné :huh: ). Ezért még 21 napom bent maradt, és az idén már nem is fog túl sokat apadni.

Link to comment
Megosztás:

Meg az olcsó árakat sem ^_^

Minden relatív! :lol:

Bp-n az Állatkertben egy moslék ízű kávé 330 Ft, lángos minden feltét nélkül 500 Ft-nál és fél óra várakozásnál kezdődik (III. oszt. :huh: ).

Balatonnál ugyanebben a kategóriában, jónak nevezhető kávé 130 Ft-tól, lángos 10 percen belül, "full extrásan" 450 - 500 Ft-tól, üresen 300 - 350 Ft-tól.

Mellékesen jegyzem meg, hogy egy magyar vendéglátós állítása szerint a tengerparti üzletében Segafredo kávét adagonként átszámítva ~65 Ft önköltségi árból hoz ki.

Link to comment
Megosztás:

Minden relatív! ^_^

Bp-n az Állatkertben egy moslék ízű kávé 330 Ft, lángos minden feltét nélkül 500 Ft-nál és fél óra várakozásnál kezdődik (III. oszt. :huh: ).

Balatonnál ugyanebben a kategóriában, jónak nevezhető kávé 130 Ft-tól, lángos 10 percen belül, "full extrásan" 450 - 500 Ft-tól, üresen 300 - 350 Ft-tól.

Mellékesen jegyzem meg, hogy egy magyar vendéglátós állítása szerint a tengerparti üzletében Segafredo kávét adagonként átszámítva ~65 Ft önköltségi árból hoz ki.

Van egy ország,

ahol álmomban jártam:

Magyarország,

ahol az arcodban láttam...

:lol:

Link to comment
Megosztás:

na ne már csak a sörös reklám kéne

"Magyarország én igy szeretem"

vagy valami ilyesmi szlogen :huh:

Ja! Ezt foglalta össze egy "tag" eképpen:

"Eszed, nem eszed ez van vazzeeee. Ez már nem a legvidámabb, de még barakk."

Accem politológus mókus gondolata, de nem mernék megesküdni rá. A sör, az legalább biztos! :lol: beer.gif

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok

Nem olvastam vissza, igy bocs ha volt már korábban.

Szeretném megkérdezni hogy a Opel Garancia Plusz megkötésének mik a feltételei, gondolok időre és km-megkötésre

ha van

Szia!

Úgy tudom, hogy két éves koráig, 20ekm alatt és max. két ére lehet vagy 100ekm. Kb 80eft.

üdv

Link to comment
Megosztás:

Minden relatív! :lol:

Bp-n az Állatkertben egy moslék ízű kávé 330 Ft, lángos minden feltét nélkül 500 Ft-nál és fél óra várakozásnál kezdődik (III. oszt. :huh: ).

Balatonnál ugyanebben a kategóriában, jónak nevezhető kávé 130 Ft-tól, lángos 10 percen belül, "full extrásan" 450 - 500 Ft-tól, üresen 300 - 350 Ft-tól.

Mellékesen jegyzem meg, hogy egy magyar vendéglátós állítása szerint a tengerparti üzletében Segafredo kávét adagonként átszámítva ~65 Ft önköltségi árból hoz ki.

Minden relatív!

Bp-en a fény utcai piacon 400-ért olyan fullos(füstölt sajtos,tejfölös,sonkás)lángost kapok pár perc alatt...ne általánosítsunk!

Link to comment
Megosztás:

Tetőcsomagtartó ügyben ERRŐL mi a véleményetek? Vagy hol lenne érdemes venni, és milyet? Gyári az 50 ezer körül van.....

Pár éve használok egy ilyet, strapabíró, erős, jól rögzül a tetőre. Egy 4m-es balatoni-dióhéj csónakot viszek a tetőn vele egy kiegészítő tartón. Jó szerkezet nem fürdesz be vele.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.