Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Figyi,nézz utána mert amennyire én ismerem ezeket a készülékeket,nem játszák le csak az eredeti (bolti)CD-ket,MP3-t sem.

Az én Astrámban CAR 600 van gyárilag CD váltóval és az sem olvassa az írottakat!

Én úgy tudom, hogy játszik írott lemezeket, de majd akinek van ilyen az majd megmondja nekünk...mert jó lenne egy

Link to comment
Megosztás:

az 500as olvassa az írott lemezt. tapasztalat.

tegnap voltunk a fővárosban.

odafelé kicsit para volt mert erősebb gázadásra füstöltem rendesen.

de olyan 50 km után abbahagyta. gondolom kiégett a kosz.

volt 2 besorolásom olyan sávba ahova szinte csak "születni" lehet.

de ahelyett, hogy percekig vártam volna egyből az első autós beengedett.

pedig nem vagyok egy "bedugom az orrát oszt jóvan" típus.

nagyon pozitívan csalódtam.

BLOG OFF

Link to comment
Megosztás:

Igazából nekem se tetszik, meg nem is igazán praktikus szerintem mert szeret elég sok sár odagyűlni, szerintem én is lekapom

Huu szerintem nekem is van olyanom, épp ujjal lehetne csak beférni és kituszkolni a sarat, redvát...

Hogy lehet azt leszedni? Kell valami spéci dolog hozzá?

Más.

Adásvétel. Felhívtam okmányirodát, elég az adásvételi nekik, nem kell a forgalmi bejelentő lapja. (Más kérdés nekem nincs is a forgalmiban az rész...)

Link to comment
Megosztás:

az 500as olvassa az írott lemezt. tapasztalat.

tegnap voltunk a fővárosban.

odafelé kicsit para volt mert erősebb gázadásra füstöltem rendesen.

de olyan 50 km után abbahagyta. gondolom kiégett a kosz.

volt 2 besorolásom olyan sávba ahova szinte csak "születni" lehet.

de ahelyett, hogy percekig vártam volna egyből az első autós beengedett.

pedig nem vagyok egy "bedugom az orrát oszt jóvan" típus.

nagyon pozitívan csalódtam.

BLOG OFF

itt pesten is vannak ám jó fejek! :huh:)) csak sajnos nem sokan...

Én ugy harcolok a bunkóság ellen, hogy általában mindenkivel elôzékeny vagyok,

kivétel persze a nagyon tahókkal..

amikor pl piros lámpám van, jobbról jönnének be, persze h beengedem, nekem nem kerül semmibe, ôneki meg milyen jauuuu :lol:

sok olyan van, aki szépen begurul a lámpához a sorba, a másik meg hadd várjon...

Link to comment
Megosztás:

az 500as olvassa az írott lemezt. tapasztalat.

tegnap voltunk a fővárosban.

odafelé kicsit para volt mert erősebb gázadásra füstöltem rendesen.

de olyan 50 km után abbahagyta. gondolom kiégett a kosz.

volt 2 besorolásom olyan sávba ahova szinte csak "születni" lehet.

de ahelyett, hogy percekig vártam volna egyből az első autós beengedett.

pedig nem vagyok egy "bedugom az orrát oszt jóvan" típus.

nagyon pozitívan csalódtam.

BLOG OFF

Általában ez a helyzet, néhány utcai harcos kivételével, élni és élni hagyni, ez a mottó.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem többet ér egy car 400+jó minőségű transmitter (mondjuk nekem nincs sok audio cd-m). Olcsobb is és mp3 megy rajta.

Szewasztok!

Én vettem gyári Nokia transmittert az E51-esemhez és nem nagyon akar mukodni... Néhol megtalálom a rádióval de kwarossz minőséggel szól. Visszamentem a boltba, azt mondták; jaa hát persze biztos azért mert hátul van az antennám.. ˙(hogy kapnák be a ... :huh: )

Link to comment
Megosztás:

Szewasztok!

Én vettem gyári Nokia transmittert az E51-esemhez és nem nagyon akar mukodni... Néhol megtalálom a rádióval de kwarossz minőséggel szól. Visszamentem a boltba, azt mondták; jaa hát persze biztos azért mert hátul van az antennám.. ˙(hogy kapnák be a ... :huh: )

ennél azért jobbat is kitalálhattak volna. Ha nem titok mennyibe fájt a nokiás transmitter?

Link to comment
Megosztás:

Eccerégen nagyonrégen volt egyszer egy Vectrám. Kék volt. Utáltam hogy soha nem volt tiszta. Mosás után ha nem törölgettem szárazra, még koszosabbnak tűnt mint volt. Amikor eladtam azt mondtam; soha az életben nem lesz többé kék ótóm!

Na persze ugye van az a mondás; Soha ne mondd hogy soha...

Há igaz. Tavaly mégis megvettem a drágámat, noha tudtam hogy nehéz lesz tisztán tartani. Az utcánk eleje vagy porzik vagy sáros. Há evvan. :huh:

Viszont amikor szépen leápolom ahogy kell, olyankor gyönyörű. Tán még dorombol is ahogy simizem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

ilyenem van elfekvőben, karcmentes.:

Balupunkt MP 35

Ha érdekel megbeszélem az otthoniakkal, hogy eladjuk-e.

Az egyetlen probléma, hogy karácsonyi ajándékként kaptam és azt nem annyira illő elpasszolni.

Az előző kocsimban volt, de kivettem eladáskor és betettem a gyári CDR500-at (csak rádió volt már jó benne), mert nem tudtam, hogy az újban lesz e CD. De volt, így ez megmaradt.

Távirányító is van hozzá.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.