Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Azért nem csináltam meg én sem szilóval.Csak állítólag nagyon precízen kell kivágni,mert ha nem,akkor új szélvédő,mert ilyen gumit nem lehet külön kapni.Van valakinek valami ismerőse pesten aki csinál ilyet?

www.gima.hu szerintem kérdezd meg

talán lehet hogy csak ki kell szedni és újra beragasztani (nekem az elsőt mikor cserélték akkor volt rá esély hogy újra visszateszik a régi kerettel, de csak szétszedés után derült ki hogy mégis csere...)

Link to comment
Megosztás:

Úgy látszik a tegnapi hibajelzés, és a "szuszogás" nem járt következmény nélkül,

ma a szuszogás megmaradt és úgy jártam, hogy 60-nal mentem, motorfék, majd vissza kettesbe befordultam egy utcába hirtelen szervó elment és minden motorikon megjelent magyarul leállt a gép (azonnal újraidult amúgy)

Egyébként hogyan tudom kiolvasni otthon a hibakódot X16XEL-nél?

EGR szelepet vedd ki és takarítsd meg!

Link to comment
Megosztás:

No az eddigi fórumozásom alatt szerzett tapasztalataim alapján 3 db állandó vitás téma van:

1. olaj

2. diesel/benzin

3. Akksi Ah

:P

...nem tudom minek írtam ide eztet mostan...

Ja, mindhárom slágertéma volt az elmúlt 2-3 napban :lol:

Ebből 2 nálam esedékes, lehet, h én engedtem ki megint a méheket a kasból :lol:))))

Link to comment
Megosztás:

Disznóölés szavakban (panellakó nem érti):

Félnégy, klozet, mosdó, tea, mikádó, gumicsizma, kutya, kapunyitás, térvilágítás, haverok.

Malac, ezbazmegdekurvanagy, nemjönki, vigyázzonnanmajdén, holakötél, öntsdlevízzel, holakábító, megkrétázzam hova szúrjad, eriggyélmá’, mostszúrjad, addatálat, mégegyet, navégre.

Palack, perzselő, kapa, lapát, Pepe, tegyükfelarácsra, kurvanehézbazmeg, jöhetavíz, holakefe, majdénkaparom, elégfehérJózsikám, ittafüle.

Akkorigyunkegyet, megmégegyet, hasítodvagymajdén, holabárd, holafűrész, holamalac, belit kimossátok, nincsazapénz, kutyáké.

Akkoregészség, miezszilva, barackbazmeg, egészség.

Készavér, üljetekmárle, neállvaegyünk, ittakenyér.

Sonkamarad, lapockaszalámiba, nemdaráljuk, késselvágjuk, ilyetseláttammég, karajmarad, többikolbász, majdéndarálok, tokaszalonna abálóba, jóélesezakés, látomazujjadon, kötözdbebazmeg, egészség.

Miez, lócomb, minek, szaláminak, oszteztígyhogy, megfőzzük, micsoda, netörőggyvele, lapockafelitis, cukorminek, kellbele, nabazmeg.

Sütödazsírt, majdén, Lacisüsse, ittafakanál, Lacikámpirosra, netanítsálbazmeg, jóvanna, nemkellbeletej, tepertőtsüssél, nemtejbegrízez, többithurkába, áztasdbealbelet, másikfélétis, majdéngyúromakolbászt, egészség.

Miez, hurkatöltő, ilyetseláttammég, kölcsönbevan, ipari, aztlátom, keményrehagymenjen, miez, lóbélteddle.

Borsmerrevan, nemkellbele, hogyhogy, mert nem, hátakkor, erőspaprika, zsemlyeminek, tüdőshurkába, ilyetseláttammég, namostlátol, egészség.

Sajtotmajdén, holaringa, micsoda, kétnyelűkés, jaez, borsotebbese, nabazmeg.

Kolbásztkarikába, vagyszálba, szálba, szalonnátebbesózzad, kolozsváritebbe, sonkátmajdén, szedjétekkiazabálót.

Holareceháj, hátezmi, cigánka, ilyetseláttammég, pedigjó, majdmeglátjuk, egészség.

Májashurka, véreshurka, tüdőshurka, svábhurkába pirítottzsemlét, nabazmeg, vastagbélbe, hogynézmánezki, netörőggyvele.

Fiúk, készapecsenye, csapassunkmárelőttebarac kot,

holakenyér, ittasavanyú, egykisbort, pogácsát, mikorleszkészakáposzta, rétesislesz, nabazmeg, bangladesbenmegéheznek, eriggyémá.

Zsírtabödönbe, kolbásztrúdra, hurkátkaréjba, sajtra

téglákat, kiszúrkáltad, ezittenmegyfüstre, ezmegysózóba, miezalé, sonkapác, nemsózódelőtte, bennevanasó, készvagyunkemberek, egészségünkre.

Asztalhozemberek, holavécé, igyunkmárelőttekicsit,

orjaleves, toroskáposzta, pecsenye, kishurkakiskolbász, almásrétes, kidurranokbazmeg, énis, csapassunkegykisbort.

Kóstolótnehogyitthagyd, hagyadmámiez, leszakadafüle, köszmégegyszer.

Link to comment
Megosztás:

Hát az is gyakori téma az igaz, de talán ott nagyobb az egyetértés... mindenki pucolni akarja :lol:

a többiben viszont vannak viták!

Sziasztok! :lol:

No ha már (megint) itt tartunk... Nekem semmi gondom az Agr-rel (sem semmivel egyenlőre). Viszont tudom hogy ahogyan én használom a kicsikét (rövid városi utak), az nem egészséges a motornak. Persze azt szokták javasolni hogy néha meg kell kergeti hogy kitisztuljon, de ugyan milyen gyakran és mennyit kéne halytani hogy eléggé felmelegedjenek azok az alkatrészek amelyekben a gané összegyűlik?

Van értelme néha szétszedni és így tisztítani az alkatrészeket? Ha van mit, hol, hogyan, mivel, stb.

A karbantartás, hiba megelőzés szerintem nem rossz téma. Mivel nálam szerencsére a hiba javítás, probléma megoldás jelenleg szerencsére nem aktuális, a megelőzés ami inkább érdekes. :P

Link to comment
Megosztás:

Disznóölés szavakban (panellakó nem érti):

Félnégy, klozet, mosdó, tea, mikádó, gumicsizma, kutya, kapunyitás, térvilágítás, haverok.

Malac, ezbazmegdekurvanagy, nemjönki, vigyázzonnanmajdén, holakötél, öntsdlevízzel, holakábító, megkrétázzam hova szúrjad, eriggyélmá?, mostszúrjad, addatálat, mégegyet, navégre.

Palack, perzselő, kapa, lapát, Pepe, tegyükfelarácsra, kurvanehézbazmeg, jöhetavíz, holakefe, majdénkaparom, elégfehérJózsikám, ittafüle.

Akkorigyunkegyet, megmégegyet, hasítodvagymajdén, holabárd, holafűrész, holamalac, belit kimossátok, nincsazapénz, kutyáké.

Akkoregészség, miezszilva, barackbazmeg, egészség.

Készavér, üljetekmárle, neállvaegyünk, ittakenyér.

Sonkamarad, lapockaszalámiba, nemdaráljuk, késselvágjuk, ilyetseláttammég, karajmarad, többikolbász, majdéndarálok, tokaszalonna abálóba, jóélesezakés, látomazujjadon, kötözdbebazmeg, egészség.

Miez, lócomb, minek, szaláminak, oszteztígyhogy, megfőzzük, micsoda, netörőggyvele, lapockafelitis, cukorminek, kellbele, nabazmeg.

Sütödazsírt, majdén, Lacisüsse, ittafakanál, Lacikámpirosra, netanítsálbazmeg, jóvanna, nemkellbeletej, tepertőtsüssél, nemtejbegrízez, többithurkába, áztasdbealbelet, másikfélétis, majdéngyúromakolbászt, egészség.

Miez, hurkatöltő, ilyetseláttammég, kölcsönbevan, ipari, aztlátom, keményrehagymenjen, miez, lóbélteddle.

Borsmerrevan, nemkellbele, hogyhogy, mert nem, hátakkor, erőspaprika, zsemlyeminek, tüdőshurkába, ilyetseláttammég, namostlátol, egészség.

Sajtotmajdén, holaringa, micsoda, kétnyelűkés, jaez, borsotebbese, nabazmeg.

Kolbásztkarikába, vagyszálba, szálba, szalonnátebbesózzad, kolozsváritebbe, sonkátmajdén, szedjétekkiazabálót.

Holareceháj, hátezmi, cigánka, ilyetseláttammég, pedigjó, majdmeglátjuk, egészség.

Májashurka, véreshurka, tüdőshurka, svábhurkába pirítottzsemlét, nabazmeg, vastagbélbe, hogynézmánezki, netörőggyvele.

Fiúk, készapecsenye, csapassunkmárelőttebarac kot,

holakenyér, ittasavanyú, egykisbort, pogácsát, mikorleszkészakáposzta, rétesislesz, nabazmeg, bangladesbenmegéheznek, eriggyémá.

Zsírtabödönbe, kolbásztrúdra, hurkátkaréjba, sajtra

téglákat, kiszúrkáltad, ezittenmegyfüstre, ezmegysózóba, miezalé, sonkapác, nemsózódelőtte, bennevanasó, készvagyunkemberek, egészségünkre.

Asztalhozemberek, holavécé, igyunkmárelőttekicsit,

orjaleves, toroskáposzta, pecsenye, kishurkakiskolbász, almásrétes, kidurranokbazmeg, énis, csapassunkegykisbort.

Kóstolótnehogyitthagyd, hagyadmámiez, leszakadafüle, köszmégegyszer.

Húbazmeg ez nagyonjóvót!!!!

Picit sírtam a röhögéstől!!

Legalább most ráhangolódtam az idei szezon 4. ölésére!!

szerk:katakönyökbeis?

Link to comment
Megosztás:

Én meg nem bizonyos kor felett, hanem ötévente mindenkivel...

Na igen, csak ugyebár nem mindegy mennyiért. Hogy ne a nyerészkedés, a ,,még egy bőr lehúzása,, legyen a cél, hanem valóban az alkalmasság vizsgálata. Nos itt jegyezném meg hogy én nem csak az ember, hanem a gép műszaki alkalmasságának szem előtt tartásán is szigorítanék. Például többfokú műszaki alkalmassággal.

Ha az ember akár 30 évesen épphogy megfelel, annak akár egy év múlva ismét ellenőrizni kellene az alkalmasságát, ha 50 évesen olyan az állapota (nem csak az egészségi) hogy feltehetően még 5 év múlva sem lesz teljesen alkalmatlan, az kapja meg 5-re.

Az autó ha pöpec, minden tekintetben bőven megfelel az előírásoknak akkor pl. 3 évente, ha már használt de még teljesíti az elvárásokat akkor 2 évente, ha pedig épp csak átesik a lécen akkor évenként vizsgálni a megfelelőséget.

Szerintem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.