Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

1.8 Coupé is 240-ig van... az más kérdés hogy meg se közelíti ezt a sebességet :lol:

ez igen érdekes...az enyémet évekkel ezelőtt haverral Horváthból hazafelé kissé maghajszoltuk....M7-laza hajnali fél kettő...már elegem lett a szaggatott vonalakból....szóval kb 6000-es motor fordulat volt (max lehet 6200 1/min) ha jól emlékszem, de az tuti hogy volt még a tartományból és volt még tiltásig....óra szerint kb 198 volt, GPS szerint mérve 194 km/h, szóval nem gondolom, hogy nem tudná azaz 1.8 a 200 km/h-t...persze ÉN is már vmivel előtte tettem fel 5-be... :P :lol:

Előtte Én is kamunak gondoltam ezt az órát, de a 200 km/h az tuti ment volna neki...felette már minden km/h ajándék...

Link to comment
Megosztás:

ez igen érdekes...az enyémet évekkel ezelőtt haverral Horváthból hazafelé kissé maghajszoltuk....M7-laza hajnali fél kettő...már elegem lett a szaggatott vonalakból....szóval kb 6000-es motor fordulat volt (max lehet 6200 1/min) ha jól emlékszem, de az tuti hogy volt még a tartományból és volt még tiltásig....óra szerint kb 198 volt, GPS szerint mérve 194 km/h, szóval nem gondolom, hogy nem tudná azaz 1.8 a 200 km/h-t...persze ÉN is már vmivel előtte tettem fel 5-be... :lol: :lol:

Előtte Én is kamunak gondoltam ezt az órát, de a 200 km/h az tuti ment volna neki...felette már minden km/h ajándék...

Hey Qpack barátom! Lehet, hogy én nem figyeltem eddig, de nekem most derült fény a sötét agyamban, hogy miért is Qpack a neved.

Eddig nem tudtam, hogy neked is Coupe-d van.

Arra már rájöttem, hogy az avatar-od csak a tárból való...

:P

Link to comment
Megosztás:

Én meg most vacsorázok, utána úgy érzem nekem is lesz közöm a szennyvíz iparhoz. :lol: Legalábbis azt tervezem hogy megyek. Jé tervező is vagyok. :P

:lol: :lol:

Én is tervezem, hogy hazafelé beugrok a sörözőbe... ott vannak a cimborák.

Otthon már úgy is alszanak a gyerekek, az asszony meg a holnapi vizsgáira készül. Tehát....

Link to comment
Megosztás:

Aszittem úgy lesz közöd az szennyvíziparhoz, hogy sörözöl és ettől beindul a heves vízügyi vegetáció

Nem én majd holnap sörözök. Most vacsora volt, aztán megyek dolgozni. Valakinek Muszáj ha már te is kocsmázol. :lol: Én azonban rossz tervező vagyok mert még nem időszerű csatlakoznom a szennyvíz iparhoz. Időt kell hagynom a szendvicseknek amit vacsorára kaptam. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.