Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Akkor már én is megkérdezem, hogy én méééér???

Azért mert 2 naponta cserélek felnit??? :roll: És akkor most én leszek a felniszekció egyik vezetője... :roll: :D :P :D

Üdv.: Atommanó

Ménnnn, ménnnnnnn ?

Mert ha valaki meglátja az AZEV-eket a kocsidon, akkor biztos azt gondolja majd magában : "ez nem normális :shock:" és meg sem próbál veteíteni a felnik kapcsán :wink: :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Hát tegnapi sztori:

Balázska, Sonique, Sz Miki, Én beszélgetünk:

Miki: És most hol a verda?

Én: Lakatosnál!

Miki+Balázska: Lezúztad?

Én: Á nem, csak nem férnek férnek be a felnik.

Miki: Mért mekkora? 8 as?

Én: Nem 9 colos.

Miki: Hát te nem vagy normális, tasnak 8, vagy 8 felesek vannak és brutális...

Én: Á Tas még kezdő... :D

És akkor nagy röhögés... :P :D

Ehhez ismerni kell Tast, aki korántem ismerhető kezdőnek, és nem kicsit céltudatos...

Link to comment
Megosztás:

ááááááááááááá. akkor ne menyj ki az utcára, mert mi van ha fejedre esik egy cserép????????

nyugodtan mond azt, hogy " nemérdekelnek a felnik.".

Én pl nem mondtam ezt, mert amikor megvettem az asztrát elmentem és vettem uj felniket dobozba..... mert használtat én sem akartam.

Az utcán nem tudom kikerülni a cserepet, de ez esetben miért is kockáztatnék, ha egyszer van rá mód, hogy elkerüljem? Hmmm? És nem úgy, hogy nem megyek az utcára.

Engem akkor érdekelnek a használt felnik, ha TUTI jók (kipróbált vagy talán ha tényleg egy általatok ajánlott tuti gumis által jóváhagyott), és tetszenek is. Ekkor ezeket azonnal megvenném! De leszögezném, hogy magamtól nem fogok nekiállni ilyeket vadászni! Én megfogadtam: használt cuccra még egyszer nem hozzáértő fejjel nem fogok vadászni. Nekem elég volt a mizéria az autó körül (először használtat kerestem, ugyanúgy "tuti" szervízes ismerőssel, aztán mégis újat vettem, mert megijedtem a kiszemelt OFF autó rángatásaitól alapjáraton, amit utsó pillanatban vetten ÉN észre). Felniből sem nézegettem eddig kifejezetten használtat... újakkal szemezgettem, de ezt sem nagyon hangoztattam, illetve azt, hogy keresgélnék mostanában. Ti voltatok oly kedvesek és elkezdtetek ajánlgatni. Ezen picit meglepődtem és nagyon hálás vagyok, de még egyszer: légyszi csak akkor ajánljatok használtat, ha tuti jó, mert én nem fogok utána ide-oda szaladgálni vele (természetesen, ha nagyon tetsz, akkor vmi általatok ajánlott gumishoz felméretni elmegyek).

Az új felnikkel kapcsolatban: ajánlhattok ilyet is, de arra még picit gyűjteni szeretnék, hogy ne tűnjön oly soknak a kiadás. Amit újként "vadásznék" le, és esetleg besz*pnám vele, azért vállalom a felelősséget, de mégegyszer: kifejezetten használtat én nem fogok magamnak keresgélni.

Bocsika, ha kiábrándító voltam, nem akartam senkit megsérteni, és tényleg köszi az ajánlatokat!

Link to comment
Megosztás:

vagy nem?

Én valami szolid 15-ösre gondoltam. Őszintén bevallom a fentiek nekem nem tetszenek, nem jönnek be a nagyon nagy felnik vékony, peres gumival. Meg hülyén is vennék ki magukat egy 1.4-es Astrán. Mindenki versenyezni akarna velem. Meg nem is BP-re valók ezek... Szerintem.

Ahogy Bazsnak is írtam már, én egy Stilauto 15 collos 5 küllös felnire vágynék úgy istenigazából. Vagy vmi ilyesmi félére. Én már csak ilyen szerény vagyok...

fiven.jpg

Ilyen kéne csak 4 lyukasban... Elvileg létezik, mert én már látni véltem Astrán hasonlót. De lehet, hogy képzelgek itten már... :oops:

Link to comment
Megosztás:

Na ma is megkaptam a magamét az indulataimért. Rádudáltam egy Ford Ka-ra, ami erőszakkal elém akart vágni a külső sávból. A piros lámpánál természetesen a kopasz emberke kiszáll káromkodva, hogy mit képzelek, hogy nem engedem be, én köcsög tahó paraszt? Bele is ütött az oldalablakba egyet ököllel.

Gyakorlatilag a történet egy sima sávváltás konfliktus "csak azért sem engedlek be" az én részemről, "csak azért is bevágok" az ő részéről. Én annyit csináltam, hogy tartottam a sebességet és az előttem lévőtől a távolságot, és dudáltam, mikor ő rám akart húzni. Nem fékeztem... Sajnos nem tettem, ezért picit mérges is vok magamra. :evil: Tegnap annyira felidegesített egy Suzuki, aki erőszakosan elémvágott, hogy ez vhogy most kitört belőlem. A Suzzal tuti nagyot csattantam volna, ha véletlen nem veszem észre a visszapillantóban, hogy jön ezerrel mögöttem a külső sávban és nem veszek vissza, hogy elférjen. A mai esetnél sejtettem a ford gyorsuló tempójából és a sávom felé közeledéséből (leszorító típusú közeledés), hogy be akar vágni elém az előtte lassan haladó busz miatt... mégsem kezdtem lassítani, hogy beférjen, mert besokalltam az ilyen kis furakodókra. Ő látta, hogy nincs helye, mégis bepróbálkozott és rámhúzott még. Ilyen ráhúzásra én általában már fékezni szoktam és engedek, de most annyira bennem volt a feszültség és a düh, hogy még ekkor sem fékeztem, inkább rádudáltam. Erre ő visszament a sávjába, de csak azért, mert fizikai kontaktus (leszorításom) nélkül nem tudott volna befurakodni a sávomba.

Tanulság (persze ezt így könnyű mondani): engedni kell ilyen helyzetekben, lenyelni a békát, nem szabad az indulatoknak elszabadulniuk. Ki tudja később, mire vetemedik az ilyen ember ha véletlenül meglátja az autómat vhol... :D Sajnálom a kicsikét és bűntudatom van.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.