Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Hening!

Ne vedd magadra! A csipkelődés mindig sajátja volt ennek a fórumnak ;)

Az soha sem baj, ha egy moderátor végzi a dolgát.

Bár valóban fura volt ez a nyelvi moderálás, én nem tettem szóvá.

Mondjuk az is igaz, hogy ha nem lenne a firefox-ban valósidejű nyelvi ellenőrző, ami azonnal aláhúzza az elgépelt szavakat akkor

én lettem volna a fekete bárányod :lol: Szóval jobb ha ilyen témakörben én meghúzom magam :)

Szép napot mindenkinek, freeze békebírót hallottátok ;)

Link to comment
Megosztás:

Hening!

Ne vedd magadra! A csipkelődés mindig sajátja volt ennek a fórumnak :P

Az soha sem baj, ha egy moderátor végzi a dolgát.

Bár valóban fura volt ez a nyelvi moderálás, én nem tettem szóvá.

Mondjuk az is igaz, hogy ha nem lenne a firefox-ban valósidejű nyelvi ellenőrző, ami azonnal aláhúzza az elgépelt szavakat akkor

én lettem volna a fekete bárányod :) Szóval jobb ha ilyen témakörben én meghúzom magam ;)

Szép napot mindenkinek, freeze békebírót hallottátok ;)

Nem

Te a fekete hugyos bárány lettél volna :P

Vagy a fekete vipera (imádom azt a filmet) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hening!

Ne vedd magadra! A csipkelődés mindig sajátja volt ennek a fórumnak ;)

Az soha sem baj, ha egy moderátor végzi a dolgát.

Bár valóban fura volt ez a nyelvi moderálás, én nem tettem szóvá.

Mondjuk az is igaz, hogy ha nem lenne a firefox-ban valósidejű nyelvi ellenőrző, ami azonnal aláhúzza az elgépelt szavakat akkor

én lettem volna a fekete bárányod :lol: Szóval jobb ha ilyen témakörben én meghúzom magam :)

Szép napot mindenkinek, freeze békebírót hallottátok ;)

Nem vettem magamra. Nem csak a G-ben vannak csipkelődések gondolhatod. Én csak megpróbáltam vmit, de nem jött össze. Ezen nem fogok fennakadni. :P

Link to comment
Megosztás:

Én ezt nem értem...

Alkatrészkereskedőnél vettem egy fékdobot, alvázszám szerint. A szerelő nem tudta rendesen feltenni, mert szorult a kerék. Alkatrész vissza.

Elmentünk a bárdi központi raktárába. Alkatrész keresés ismét alvázszám szerint. Kihozzák úgyanazt amit másik helyre visszavittünk. Kérünk másikat. Kihozzák ua. másik név, másszínű doboz. Már műszakvezetőt hívtunk segítségül, ő mondta hogy az eladó nézze meg H astrára. S mi történt?? Bakker, az volt a jó alkatrész. Kvázi, a G astrán H típusú alkatrész van már. Bocs, ha hosszú lett.

Link to comment
Megosztás:

Alkatrészkereskedőnél vettem egy fékdobot, alvázszám szerint. A szerelő nem tudta rendesen feltenni, mert szorult a kerék. Alkatrész vissza.

Elmentünk a bárdi központi raktárába. Alkatrész keresés ismét alvázszám szerint. Kihozzák úgyanazt amit másik helyre visszavittünk. Kérünk másikat. Kihozzák ua. másik név, másszínű doboz. Már műszakvezetőt hívtunk segítségül, ő mondta hogy az eladó nézze meg H astrára. S mi történt?? Bakker, az volt a jó alkatrész. Kvázi, a G astrán H típusú alkatrész van már. Bocs, ha hosszú lett.

Igen előfordulhat.

Vannak olyan alkatrészek például ,hogy a levegő rendszerhez tartozik,és a motornál találtam meg...

Ráadásul rengeteg közös alkatrész van a H-val.

Link to comment
Megosztás:

Rég jártam erre (pénteken), nem is fér bele egy hozzászólásba :)

Én is remélem,hogy csak poén :lol:

Amatőrök vagytok, ez egy új játék. A piros betűs helyesírási hibáknak álcázott javítások egy-egy új betűt tesznek a megfejtéshez. Eddig nem akartam szólni, de most hogy Hening nem folytatja elárulom, hogy eddig ez állt össze: Aki ezt megfejti kap egy faja k...

Mondjuk az is igaz, hogy ha nem lenne a firefox-ban valósidejű nyelvi ellenőrző, ami azonnal aláhúzza az elgépelt szavakat akkor

Hatékonysága mint az Officénak.

Most nem tudom honnan jutott eszembe, de emlékeztek még arra srácra akit két nap alatt kiüldöztünk a fórumról, mert "behányt" a motorja?

;)

Ja, épp ebédeltem.

Link to comment
Megosztás:

A múltkor még modi akartál lenni! ;) Ez ilyen gyors átképzés??

Ott kevesebb volt a követelmény. :)

Nálam kiment egy bizti és az üzemanyag szivattyú relé betáp körét megszakította a riasztó..(vmi istenadta villanyász szerelte be....még jó, hogy nem menetközben sikerűlt a dolog...) és akkor sem volt hibakód, csak egyszerűen a riasztó ha a kulcsosa el volt fordítva (alaphelyzetbe volt kapcsolva) a kocsi nem indult...ha kiiktattam ment minden, innen jöttem rá a mi a gond...szóval szeintem semmi hiba ettől...(ha nincs igazam wessz vagy uhuhu írja le legyen szíves, hogy érdemes ezt csinálni...) :lol:

Szerk: még jó hogy hamarabb nem feküdtem le mint hening felkelt.... :P

Ha kiveszed a relét, az dob neked 0201-0204-ig mindent.

Kedves Fórumozók!

Tapasztalt valaki már olyat, hogy G astrán H astrára dedikált alkatrész van?

Az autó 2005-ös, z16xep motoros.

Igen, ez így van. Nem gyártanak mindenből újat. Egy halom patent is ugyanaz pl. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.