Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Bocsi, félreolvastam. Amiről én írtam az nem plüss! De a plüssök is strapabírók, ahogy hagalexnél illetve egy kollégámnál is láttam.

No épp ez az, a régi nem plüss, az valami nagyon tartós és szép anyag. Lehet, hogy a plüss majd bolyhosodik. Ez van az új Corsában is - azt spanyolok gyártják.

Azért bízom a minőségben, ha nem is annyira, mint a régi, de tán jó lesz.

Link to comment
Megosztás:

Mikor jelentkeztél rá? És melyik szalonba? Mert én húsvét 7főn(első jelentkezési nap :( ) 7kor beszéltem velük a telefonon (a honlap még nem is ment) és azóta semmi. Hülye maxabo baxik hívni. Aztán egy hét múlva jelentkeztem a sztrádához is a honlapon és 2 óra múlva hívtak. Mondjuk autót nem tudtak adni, de az egy más kérdés! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Viszont ahogy nézegettem, a G Astrás oldalak címében általában astra-g, astrag szavak vannak, illetve az oldal elnevezés is általában Astra G... Mivel a szekció illetve fórum nevünk is Astra G, esetleg nem lenne jobb, következetesebb, ha mondjuk http://astra-g.opelclub.hu lennénk? Nem mintha ez a mostani cím nem tetszene, de sajnos a fenti szempontok nekem is csak most ugrottak be... idáig vhogy fel sem tűnt. Mit gondoltok? Nyugodtan hurrogjatok le...

Link to comment
Megosztás:

Tényleg! Nincs valakinek ismerőse, aki tudna opelpróbás astrát intézni? Azért szívesen kipróbálnék 1et. :roll:

Engem sem hívtak még... Én május 20-ra kértem Vectrát a Gyömrői úti I&B-től... Ezek szerint nem biztos, hogy aki kér az kap is?

Link to comment
Megosztás:

Hát még a nevedben is G-Astra van!!! Jó ez így.

Az Opel-vezetésre neten regisztráltam magam, utána még küldtek egy kiegészítő emílt(munkahely címe, telefonok, stb), valamint tegnap felhívtak és egyeztettünk.

De így is majdnem a végére kaptam, jún.21-23. Hétvége meg már abszolúte nem volt.

Link to comment
Megosztás:

Engem sem hívtak még... Én május 20-ra kértem Vectrát a Gyömrői úti I&B-től... Ezek szerint nem biztos, hogy aki kér az kap is?

Biztos, hogy nem jut mindenkinek. Gondolj bele, egy kereskedés max. 5-6 autót von ebbe bele. Az hetente mondjuk 12-15 ember, az összesen egy kereskedésben durván 200 ember. S hányan jelentkeznek?

Link to comment
Megosztás:

Hát még a nevedben is G-Astra van!!! Jó ez így.

Az Opel-vezetésre neten regisztráltam magam, utána még küldtek egy kiegészítő emílt(munkahely címe, telefonok, stb), valamint tegnap felhívtak és egyeztettünk.

De így is majdnem a végére kaptam, jún.21-23. Hétvége meg már abszolúte nem volt.

Ja, tudom, hogy az aláírásomban is így van, ezért tetszett nekem is nagyon a g-astra.opelclub.hu javaslat... :roll: Mert az ember szóban általábna úgy mondja, hogy G Astra, nem úgy, hogy Astra G.

Szóval csak júni végére kaptál? Akkor valószínű az én május 20-om sem reális...

Link to comment
Megosztás:

Telo: jó ez így

Akkor jó. Maradjon így, hacsak más nem tiltakozik nagyon... :roll:

Egyébként a weboldalunkon a műszaki adat táblázatot nem ártana frissíteni, esetleg szétbontani, részletezni, nem gondoljátok? Össze kéne gyűjteni még pár adatot. Jó lenne a twp mocikról is begyűjteni minél többet... Egy pár grafikonnal is megcifrázhatjuk az adatokat (pl saját mérésű rugalmassági görbéink, vagy gyári teljesítmény/nyomaték görbék).

Olyan infók is lehetnének vhol a Technikai adatok alatt, hogy mikor mit változtattak érdekeset / lényegeset: mint pl amire most jöttünk rá a talin: hogy AGR szelep már az újabb szériákon nincs, meg hogy milyen motorok mikortól vannak, meg hogy pl elektromos gázpedál mikortól van, klíma plusz venti mikortól nincs, kormányművet mikortól változtatták meg (TWR-1 -> TWR-2), a hátsó dobokat mikor változtatták, classic II szériákon mily apróságok változtak meg esetleg (akár csak felszereltségben) stb stb...

Mi a véleményetek? Ha gondoljátok, én megpróbálok utánajárni pár ilyesmi részletnek... De ti is beszálhattok ám a kutakodásba! Van hozzá kedvetek?

Link to comment
Megosztás:

Olyan infók is lehetnének vhol a Technikai adatok alatt, hogy mikor mit változtattak érdekeset / lényegeset: mint pl amire most jöttünk rá a talin: hogy AGR szelep már az újabb szériákon nincs,

ClassicII Z16XE motor

meg hogy milyen motorok mikortól vannak, meg hogy pl elektromos gázpedál mikortól van,

2001, a Z motoros autókon

klíma plusz venti mikortól nincs,

2003 tól

kormányművet mikortól változtatták meg (TWR-1 -> TWR-2),

ugy emlékszem 1999 vagy 2000

a hátsó dobokat mikor változtatták,

annyi a különbség, hogy nem lefelke áll a vége, hanem egyenes. asszem, 2003

classic II szériákon mily apróságok változtak meg esetleg (akár csak felszereltségben) stb stb...

Mi a véleményetek? Ha gondoljátok, én megpróbálok utánajárni pár ilyesmi részletnek... De ti is beszálhattok ám a kutakodásba! Van hozzá kedvetek?

Link to comment
Megosztás:

a hátsó dobokat mikor változtatták,

annyi a különbség, hogy nem lefelke áll a vége, hanem egyenes. asszem, 2003

Én most speciel fékdobokra gondoltam... :roll: (az újabbakon már az a fajta van, mint amit nekem cserekor adtatok...)

Egyébként köszi a gyors infókat uhu!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.