Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

igérem nemsokára !

igazat megvalva gondolkoztam h egy 20 éves kissé rozsdás de örökifjú asconával "érdemes" -e..... aztán persze rájöttem h igen....

Fóton be akartam lépni csak épp akkor ment tönkre a vízpumpám igy nem tudtam elmenni....

A Klubtagságnak nem feltétele a rozsdamentesség, és nem csak 10 év alatti ótóval lehet klubtagnak lenni! :roll: :wink:

Link to comment
Megosztás:

láttam már a részleteket. tegnap elolvastam. csábító az ajánlat, de nincs kivel mennem.ez az igazság. :(

nyuszmuszt kéne rávenni, és akkor ti ketten jól ellennétek... :wink: Amúgy jöhetsz egyedül is. Gondolom megoldható, hogy lányok között aludj...

Link to comment
Megosztás:

nyuszmuszt kéne rávenni, és akkor ti ketten jól ellennétek... :wink: Amúgy jöhetsz egyedül is. Gondolom megoldható, hogy lányok között aludj...

Ha megyek nem alvással akarom tölteni az idQt! :lol: :D

de egyébként gyorsan aklimatizálódó tipus vagyok :( nem válogatok :D csak kicsit félénk, mert sz... bekerülni egyedül egy már jól összeszokott csapatba, nem gondolod?

Link to comment
Megosztás:

Ha megyek nem alvással akarom tölteni az idQt! :( :lol:

de egyébként gyorsan aklimatizálódó tipus vagyok :( nem válogatok :D csak kicsit félénk, mert sz... bekerülni egyedül egy már jól összeszokott csapatba, nem gondolod?

Mi is csak nemrég ismertük meg egymást, G Astrások. Nem késtél le semmiről... :wink: Én picit régebb óta vagyok, de még én is újnak számítok, még én sem ismerek mindenkit...

Link to comment
Megosztás:

Mesélj! Persze csak amit meg szeretnél osztani velünk...

Fönök nyaggat, én meg nem állok kötélnek, így lehet búcsú lesz a vége :( de sajna annyira kész avgyok hogy akár ezt az áldozatot is megéri. úgygogy most pályázok.már csütörtökön megyek is meghallgatásra ugyhogy Uhuhu sorstársa leszek, mármint ami a felmondási idQt illeti :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.