Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

de két autót nem lehet össze hasonlítani :D

abban egy z16xep van a Tiedbe meg x16xel

Anno a szerelőm azt mondta,hogy nem az évjárat számít,hanem hogy egybe legyen az autó.Pár év múlva,lehet hogy nekem is lesz 1 full felszereltségű masinám.1fedélzeti kompi jó lett volna ebbe is,bírtam volna,hogy kiírja azt hogy töltsél belém szélvédőmosót vazze! <_< na meg a többit.

Link to comment
Megosztás:

csak nekem azok drágák! irmscher küszöb 60.000 Ft. pl.
Szia! Látom tegnap veled váltottam pár sms-t. A két szimpla küszöböt nálunk 25 - 30EFt-ért fújnák csak színre. Így szerintem nem drága a 60EFt. Anno szkszaby Irmscher cuccai a szárny kivételével is az enyémek voltak, Endyka vette meg tőlem, és rajta keresztül jutott hozzá. Csak az volt a baj szkszabynál lévő küszöbbel, hogy nem volt még rajta az alsó küszöbvédő műanyag rész, a mostani eladó az a teljes verzió mint a gyári. Amúgy Szabival én is üzleteltem már vele tavaly nyár végén, egy zsír új Hella Njoy első lámpát vettem tőle nagyon olcsón, azóta is keresem a párját, de még nem találtam sehol, csak a boltban. Ajánlanám neki a küszöböt és az első toldatot, és teljes Irmscher fényben pompázna az autó!
Link to comment
Megosztás:

Szia! Látom tegnap veled váltottam pár sms-t. A két szimpla küszöböt nálunk 25 - 30EFt-ért fújnák csak színre. Így szerintem nem drága a 60EFt. Anno szkszaby Irmscher cuccai a szárny kivételével is az enyémek voltak, Endyka vette meg tőlem, és rajta keresztül jutott hozzá. Csak az volt a baj szkszabynál lévő küszöbbel, hogy nem volt még rajta az alsó küszöbvédő műanyag rész, a mostani eladó az a teljes verzió mint a gyári. Amúgy Szabival én is üzleteltem már vele tavaly nyár végén, egy zsír új Hella Njoy első lámpát vettem tőle nagyon olcsón, azóta is keresem a párját, de még nem találtam sehol, csak a boltban. Ajánlanám neki a küszöböt és az első toldatot, és teljes Irmscher fényben pompázna az autó!

hat annyira nem ertek az arakhoz .de akkor biztos er annyit.en szabynak a szarnyat veszem meg.

Link to comment
Megosztás:

Hali fórumozók szükségem lenne Astra G-hez javítási kézikönyvre,kapta már választ "Így csináld astra g 98 márciustól" de nem igazán jó nincs benne az én motorkódom. Ha jól tudom 2002-ben változott a motor , nekem ehhez kéne z16xe motorkód. Ha tud valaki segítsen honnan lehet könyvet rendelni ez lenne a legjobb, vagy letölteni magyar nyelven. Egyel talán létezik leírás hozzá?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.