Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Nem 1szerű, de nem is bonyolult. Ki kell szedegetni először a váltó körülötti műanyagot, aztán az előtte levő kicsi darabot. Óvatosan, de 6ározottan. Ekkor már látszik, h lejjebb, bizony van még, asszem, két csavar. Bocs, én már elég rég beleztem ki az enyémet. Szal, aztán vedd ki a szivargyújtót, nyisd ki a hamutartót, és szép óvatos mozdulattal huzigáld le a körülötte levő műanyag lapocskát. Ekkor szabaddá válik a hamveder. Ami csavart még találsz, kitekered, oszt kész. Vissza, értelemszerűen fordított sorrendben.
Szia.

Köszi a választ, megyek és megnézem. Van itt nekem közvetlenül a váltó és a hamutartó között 2 kapcsoló is az ülésfűtéshez, remélem nem fog bekavarni...

Szia.

Végigolvastam, hogy ne fárasszalak benneteket de ebből számomra nem derült ki pontosan. Viszont a középkonzolt ez alapján már ki lehetne szedni :(

Link to comment
Megosztás:

Na, meg is van. A lényeg, hogy a kézifék és a váltó közötti takarólemezt kell leszedni először. Azután jön 2 csavar, ami a váltókart takaró lapot tartja. Végül kézzel alulról kinyomni azt a takaró lemezt ami a hamutartó és a váltókar között van, ezek után hamutartó kiemelhető. Sikerült is megjavítani, most már záródik. Köszi minden segítséget.

Link to comment
Megosztás:

Na, valamelyik nap volt szerencsém megnézni közelebbről megnézni Rastalos autóját. Közelről is szép. :( Jól láttam, hogy valahol eléggé lent van a rádiód, szóval nem a gyári helyen? Sötét volt. :lol: Békás, csarnok oldala, sellkútnál álltál, és a shopban be is azonosítottalak, de mondom nem megyek oda hozzád, mert minek. :lol:

Krómkeretes műszerek gyáriak, vagy utólag tetted rá a krómgyűrűket? Nekem is kéne olyan, de ahol néztem a gyűrűt, ott nagyon drágának találtam.

Link to comment
Megosztás:

Na, meg is van. A lényeg, hogy a kézifék és a váltó közötti takarólemezt kell leszedni először. Azután jön 2 csavar, ami a váltókart takaró lapot tartja. Végül kézzel alulról kinyomni azt a takaró lemezt ami a hamutartó és a váltókar között van, ezek után hamutartó kiemelhető. Sikerült is megjavítani, most már záródik. Köszi minden segítséget.

Hi, Gyula!

Tényleg először azt a takarólemezt kell kipattintani. Bocs a félrevezetésért, én már rég szedtem szét, rosszul emlékeztem. A lényeg, h sikerült megoldanod a feladatot. Gratula!

Písz

Link to comment
Megosztás:

Hi Rastalos!

Mi még nem nagyon beszéltgettünk, de majd egyszer személyesen is.

Ismered az Easy Star All-Stars:Dub Side of the Moon-t?

Üdv, NPasi!

Ya, remélem, minél előbb sikerül összehozni egy mítinget. Easy Star kúúúl zene, nekem egy koncert-cd-m van tőlük. Fent nevezett albumot ismerem, csak sajna, nem hallottam még. Ha esetleg a birtokodban van, az egy okkal több a találkozásra... :( :lol: :lol:

Peace

Link to comment
Megosztás:

Na, valamelyik nap volt szerencsém megnézni közelebbről megnézni Rastalos autóját. Közelről is szép. :( Jól láttam, hogy valahol eléggé lent van a rádiód, szóval nem a gyári helyen? Sötét volt. :lol: Békás, csarnok oldala, sellkútnál álltál, és a shopban be is azonosítottalak, de mondom nem megyek oda hozzád, mert minek. :lol:

Krómkeretes műszerek gyáriak, vagy utólag tetted rá a krómgyűrűket? Nekem is kéne olyan, de ahol néztem a gyűrűt, ott nagyon drágának találtam.

Hi, Pierreone!

Köszi. A rádió a gyári tárolórekesz helyére került, a rekesz pedig a rádióéba. Nekem így bejön, tudom piszkálni a váltó markolászása közben is (3-as fokozat előnyben :lol: ), meg aztán, talán kevésbé feltűnő ott lent. Talán annyi a hátránya, h a gyári helyen van belül még egy keret, ami támasztja a rádiót. Nekem az most a pincében van... De így is áll a helyén a "hifi".

"Króm"-gyűrűk matt aluból vannak, utólag tettem rá a műszerekre, asszem, úgy 3000-ért vettem anno. Ya és még NEM volt meg az autó...

Fej! Oszt mé' nem jöttél oda hozzám? Nem harapok ám...

Link to comment
Megosztás:

Milyen egy rendes raszta emberünk van! Mindenkinek kimerítően válaszol szépen egyenként... :roll: :lol: Kezdesz belejönni rasssszti! 8) És szépen idézgetsz is! Látod, megy ez neked! :wink:

Hey, Telo Haver!

Asszem, így illik. Aki kérdez tőlem, annak válaszolok. Azért még lehet finomítani az idézgetéseimen. A pici kis részletek, azok kellenének még :( .

Emberem, hívlak du-este, a telcsim most "formatálódik", ezért nem érsz el (ha kerestél már). Az ügy folyamatban.

Max Respect

Link to comment
Megosztás:

Hey, Telo Haver!

Asszem, így illik. Aki kérdez tőlem, annak válaszolok. Azért még lehet finomítani az idézgetéseimen. A pici kis részletek, azok kellenének még :( .

Emberem, hívlak du-este, a telcsim most "formatálódik", ezért nem érsz el (ha kerestél már). Az ügy folyamatban.

Max Respect

Respect! :smt109 8)

Szóval ilyen jól megy? Új telefon meg minden? :wink: :lol:

Persze, hívj ha gondolod... :roll: Ha van vmi fejlemény vagy ilyesmi... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ya, én vagyok a gizdagazdag, multimilliomos reggae-dobos... Hát NEM.

Elmesélem, hogyan lett új tel-m, nehogy az legyen, h itt sírok, h nincs zsé MOTE-tagságra, oszt újatelcsije :oops: :x 8) :idea: Régitel elad, platinapontok bevált, minimálkes, havi részlet... Hát így.

20-a táján várok anyagiakat, kb. onnantól válok aktív taggá.

Uff, én beszéltem...

Vmit elszúrtam az idézésnél, TELO! Ezek a tag-ek... a sírba visznek...

Link to comment
Megosztás:

Csak vicceltem teló ügyben, nehogy komolyan vedd! :( Nem kell magyarázkodnod egyáltalán. Meg különben is, nem is emlékszem, hogy nagyon sírtál volna, sőt az utóbbi időkben az volt a kérdés, miképp tudsz mihamarabb klubtag lenni.... :lol:

Látszólag nem szúrtál el semmit. Mondjuk azt, hogy nem is akartál idézni... :lol: Egyébként sem kell mindig idézni, csak akkor hasznos, ha sokan dumálnak egyszerre keresztül-kasul, és átláthatatlanná válna az egész, vagy ha vmi régebbi hozzászólásra reagálsz... ilyesmi

Link to comment
Megosztás:

Azér' uram, mert átszerkesztettem, s kitöröltem az elejéről az egész hozzászólásod. Már megint nem értem, h a (quote) és a (/quote) tag-eket miért nem tudom beszúrni az idézet elejére, ha elszúrtam a törlést :shock: Asszem, egyszer személyes szemléltető oktatást kell kérnem a gépnél ülve, mutogatva... :evil: :x

Link to comment
Megosztás:

Azér' uram, mert átszerkesztettem, s kitöröltem az elejéről az egész hozzászólásod. Már megint nem értem, h a (quote) és a (/quote) tag-eket miért nem tudom beszúrni az idézet elejére, ha elszúrtam a törlést :shock: Asszem, egyszer személyes szemléltető oktatást kell kérnem a gépnél ülve, mutogatva... :evil: :x

Mi majd jól elmutogatjuk neked... :roll: Legközelebbi talira visszük a laptopot... :wink:

Link to comment
Megosztás:

Yeah Man! Thx. De mikor lesz a legközelebbi már :?: :?: :?: :!: :!: :!: akár egy laza esti parkolós megfejtés...

vmelyik találkozok topikban van olyan hogy "lurdy talik" ott lehet noszogatni a népet..de amig ilyen trágya idő van nem sokan fognak kimerészkedni..és igazuk van

Link to comment
Megosztás:

vmelyik találkozok topikban van olyan hogy "lurdy talik" ott lehet noszogatni a népet..de amig ilyen trágya idő van nem sokan fognak kimerészkedni..és igazuk van

Kéne vmi jó kis hangulatos zárt hely az ilyen időkre. A Lurdy kicsit uncsi.... De persze nekem sem jut semmi jobb eszembe :shock:

Link to comment
Megosztás:

Milyen egy rendes raszta emberünk van! Mindenkinek kimerítően válaszol szépen egyenként... :roll: :lol: Kezdesz belejönni rasssszti! 8) És szépen idézgetsz is! Látod, megy ez neked! :wink:

Naná, hogy nem lehet rossz ember, hisz piros Astrája van :(

Bár a fényezett tükör, hát hm...... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Naná, hogy nem lehet rossz ember, hisz piros Astrája van :(

Bár a fényezett tükör, hát hm...... :lol: :lol: :lol:

Hey, Jim! Piros Astrások, tartsunk össze! Mi a para a SZÉP fényezett tükörrel :?: Nem fotoshop-pal készült :?: :lol: Magyarázatot követelek...

Link to comment
Megosztás:

zasztok! vettem egy G astrát és kivettem belőle a gyári magnót és beraktam az sajátomat(Blaupunkt Valencia),bele is csatlakozott gond nélkül de nem tudom bekapcsolni? miért? köszi

Egy ismim volt hasonló helyzetben, a hátulján a cstin meg kellett csertézni két vezetéket, és működött.Szal vidd el villanyászhoz.Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Hey, Jim! Piros Astrások, tartsunk össze! Mi a para a SZÉP fényezett tükörrel :?: Nem fotoshop-pal készült :?: :lol: Magyarázatot követelek...

Huhhh ez egy hosszú történet. Ha találkozunk személyesen, vagy találkozol Teloval vagy Npasival, akkor szívesen elmondják, hogy szíták az emberek a vérem a fényezetlen tükröm miatt :lol:

Egyébként meg nagyon tetszik a géped, remek darab. Gratula hozzá. Én is szeretnék egy kis optikai tuningot, de mindig elmegy másra a pénzmag :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kéne vmi jó kis hangulatos zárt hely az ilyen időkre. A Lurdy kicsit uncsi.... De persze nekem sem jut semmi jobb eszembe :shock:

majd ha lesz plázs meg dunaterasz (vagy mi az ami a müegyetem elött szokott lenni nyáron) oda lehet menni lerészedegni...mondjuk az nemzárt de a célnak megfelel :(

Link to comment
Megosztás:

Huhhh ez egy hosszú történet. Ha találkozunk személyesen, vagy találkozol Teloval vagy Npasival, akkor szívesen elmondják, hogy szíták az emberek a vérem a fényezetlen tükröm miatt :(

Egyébként meg nagyon tetszik a géped, remek darab. Gratula hozzá. Én is szeretnék egy kis optikai tuningot, de mindig elmegy másra a pénzmag  :lol:

Értem. Eddig össz két fényezetlen tükrű G-t láttam, az egyik agy áruszállító caravan volt. A Tied ClassicII? Talán azok némely típusának fekete, ha jól tudom... De lehet, h tévedek.

Köszi az elismerő szavakat :!: A "lé"-ről ne is beszéljünk... Egyetértünk...

Tal-ügyben töröm ám a fejem :!: Azért nem lesz tartós a szar idő! Tal6unk akár a Duna-parton, akár Pesten, akár Budán. Tessék: pesti oldal, Dráva u. végén, alsó rakpart (a Helia hotel alatt, ahol a helikopterek leszállnak, amikor Forma1 van). Csak 1 5let... Az időpont 1eztetés kérdése. Vmelyik késő du-kora este... Írjatok!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.