Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Nekem kb 10 kg/Le az arány (viszont 5kg/jut 1 Nm-erre :rolleyes: ), de nekem ez elég..egyenlőre..majd 5 év múlva talán belefér valami "erősebb" gép..de csak dízel.. bár talán veszek egy benzinest is játszósnak hétvégére..egy 10 éves Honda S 2000-est..vagy egy CRX-et.. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Nekem kb 10 kg/Le az arány (viszont 5kg/jut 1 Nm-erre :rolleyes: ), de nekem ez elég..egyenlőre..majd 5 év múlva talán belefér valami "erősebb" gép..de csak dízel.. bár talán veszek egy benzinest is játszósnak hétvégére..egy 10 éves Honda S 2000-est..vagy egy CRX-et.. ;)

Igen, igen, de egyik sem OPC kék! Akkor inkább vedd meg Voszi OPC-jét. Ha elég öreg lesz és megunja, akkor úgyis eladja. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Ezt el sem olvastuk :blink:

Nincs más választás: marad az OPC játszósnak! ;)

Akkor marad az OPC! Mennyibe volt az Angel Eyes?

FK-nál vetted? Jól láttam, hogy a lámpád projektoros?

Hátulra remélem raktál ledes lámpát! :rolleyes:

Módosítva : ENDYKA
Link to comment
Megosztás:

Köszi! ;)

Rakhatnál fel egy-két fotót, ahol kicsit jobban látható, mert így alig vehető ki!

A részletek érdekelnének! :D

Lécci-lécci! képet! ;)

Akkor marad az OPC! Mennyibe volt az Angel Eyes?

FK-nál vetted? Jól láttam, hogy a lámpád projektoros?

Hátulra remélem raktál ledes lámpát! :rolleyes:

Minden Angel's Eye projectoros! ;)

... és sajnos még nincs a coupe-hoz hátulra ledes lámpa. Csak Lexus optikás, de azok nagyon ocsmányak! :blink:

Amúgy Agressor-éban még Xenon is van! ;)

Link to comment
Megosztás:

Rakhatnál fel egy-két fotót, ahol kicsit jobban látható, mert így alig vehető ki!

A részletek érdekelnének! :D

Lécci-lécci! képet! ;)

Minden Angel's Eye projectoros! ;)

... és sajnos még nincs a coupe-hoz hátulra ledes lámpa. Csak Lexus optikás, de azok nagyon ocsmányak! :blink:

Majd lesznek képek még, csak mosatnom kéne..... :rolleyes:

Lámpa még nincs hátra mert nem találok rendeset.

Amúgy Agressor-éban még Xenon is van! ;)

Igen-igen! Jól élünk van ;) ;)

nem értem ezt a fórumot........

hétvégén fél órán keresztül az avatarommal szaroztam...... erre visszatette a régit....

Mit csináltam rosszul?

Link to comment
Megosztás:

Majd lesznek képek még, csak mosatnom kéne..... :rolleyes:

Lámpa még nincs hátra mert nem találok rendeset.

Én is keresgéltem... de sajna semmi értelmes sincs!

Mindhol csak azok a gané lexus optikásak vannak! fujjj! :blink:

Ráadásul a coupe-ra még amúgy is nehezebb találni! ;)

Ami nekem tetszett az pl. a Lexmaul féle hátsólámpa (bár nem olyan nagy szám)

de ami tényleg jó lenne az egy füstös feketére szinezett fehér hátsólámpa... (sima G-re már láttam ilyet)

Link to comment
Megosztás:

Én is keresgéltem... de sajna semmi értelmes sincs!

Mindhol csak azok a gané lexus optikásak vannak! fujjj! :rolleyes:

Ráadásul a coupe-ra még amúgy is nehezebb találni! :blink:

Ami nekem tetszett az pl. a Lexmaul féle hátsólámpa (bár nem olyan nagy szám)

de ami tényleg jó lenne az egy füstös feketére szinezett fehér hátsólámpa... (sima G-re már láttam ilyet)

Lexus nekem se mteccik.....

De láttam már állat jó hátsólámpa maszkot. Lesötétítem a lámpát, rá egy maszk és bitang jól fog kinézni.

Link to comment
Megosztás:

A hátsó lámpa elég nehéz ügy én se nagyon találtam olyat ami megfelelő lenne,bár agressor26 hátsó lámpája nekem tetszik.De a lámpamaszk az nagyon nem.Beraktad az angel eyest?

Angel bent van. a lámpám fátul fóliázva van az index és tolatólámpa részen. Na ez nem tecc. Ráadásul leszedni sem tudom. :rolleyes: Viszont ha visszatézel a topicban akkor be volt linkelve egy aranyszinű, azon elég keményen nézett ki a lámpamaszk. Az tecc!

Előre még a szemöldökön gondolkodom, hogy felrakjam vagy sem.

Link to comment
Megosztás:

Angel bent van. a lámpám fátul fóliázva van az index és tolatólámpa részen. Na ez nem tecc. Ráadásul leszedni sem tudom. :rolleyes: Viszont ha visszatézel a topicban akkor be volt linkelve egy aranyszinű, azon elég keményen nézett ki a lámpamaszk. Az tecc!

Előre még a szemöldökön gondolkodom, hogy felrakjam vagy sem.

Az én véleményem az hogy semmi féle képpen ne rakd fel.A hátsó lámpán észre se vettem hogy az fólia.

Link to comment
Megosztás:

Angel bent van. a lámpám fátul fóliázva van az index és tolatólámpa részen. Na ez nem tecc. Ráadásul leszedni sem tudom. :rolleyes: Viszont ha visszatézel a topicban akkor be volt linkelve egy aranyszinű, azon elég keményen nézett ki a lámpamaszk. Az tecc!

Előre még a szemöldökön gondolkodom, hogy felrakjam vagy sem.

Szerintem kell rá a szemöldök!

Jokka! Te is mész Lurdy-ba csütörtökön?

Link to comment
Megosztás:

Az jó lesz ha jössz, mert meg szeretném kuksizni a géped.....

Ha ott lesztek mind2en, lehet, hogy én is felnézek...

(bár láttam, hogy Ákos most nem jön... :blink: Pedig úgy lett volna teljes a kép...)

Azért pl. BenziN, és NeedForSpeed is elnézhetne! ;) Az már milyen jó lenne már!? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.