Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió


Gepard

Recommended Posts

  • Hozzászólások 863
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Héhhéé!! Kicsit nem figyelek oda rátok, és televágjátok itt a topikot?? ...nélkülem??

Jól van, ha a Teszkó nem jó tőlem lehet az Ósön (ahogy a nejem szokta mondani :roll: :roll: :roll: ) de az meg mindíg tele van...

Van még Praktiker, Baumax, Metro, tessenek választani! :oops: De mostmár elég legyen, mert addig vakerálunk amíg 5 kis helyi találkozó lesz annyira belekeveredünk a szervezkedésbe!! :smt064

Link to comment
Megosztás:

Én már ma reggel bepróbáltam milyen:)

Meglepően uncsi volt, mert simán feljött. Lefelé már kicsit csúszott :)

(Bicskére mentem volna, de főnökség azt mondta inkább napoljuk el)

Holnapig 20-30 cm-t mond még szóval tényleg érdekes lesz.

Link to comment
Megosztás:

mélykék! veszel kutyát ? :) :D :lol:

Kóstolgatunk, kóstolgatunk :?: :?:

Mindenki megnyugtatására, most hívtam a Yardokat és azt mondta a fickó, hogy amennyiben nem demonstrálunk akkor nem kell bejelenteni semmit.

Bár nekik sem helyszínt sem időpontot nem említetttem (azért érzitek a rutint ? :lol:)

Igaz azon nagyon csodálkozott, hogy egy baráti társaság miért egy parkolóban akar összejönni :shock:

Link to comment
Megosztás:

Kóstolgatunk, kóstolgatunk :?: :?:

Mindenki megnyugtatására, most hívtam a Yardokat és azt mondta a fickó, hogy amennyiben nem demonstrálunk akkor nem kell bejelenteni semmit.

Bár nekik sem helyszínt sem időpontot nem említetttem (azért érzitek a rutint ? :lol:)

Igaz azon nagyon csodálkozott, hogy egy baráti társaság miért egy parkolóban akar összejönni :shock:

Arra nem gondolt, hogy barati tarsasag nem biciglivel jon? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.