Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió


Gepard

Recommended Posts

  • Hozzászólások 863
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Ettől alternatívabb nekem nem jó szerelő, névnap és egyéb elfoglaltságok miatt, de elhiszem, hogy ez az időpont nem jó mindenkinek. Persze ne én legyek az etalon.

És azért ekkor van , mert talán ez az az időpont amelyiket a legjobban be lehet a hétvégébe illeszteni. Meg msn-en is ezt beszéltük ( már akinek van) :)

De aki tud eljön, aki nem tud az meg majd legközelebb.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Én is Opel tulajdonos vagyok, csak részlegesen vagyok Kecskeméti, mert még a fősulit nyomom, na és a gáz pedált!

Amúgy Kom-Eszt-Megy-ben Tatabányán vertem sátrat!

A vezérgép egy 78'-as B ascona. egyedi belső takar!

Még ebben a félévben hallgatom a tanárokat, aztán meló!

beszállhatok??

igaz, még nem vagyok teljes tag, de gyűjtüm a gubát!

sziaztok,....by Sasa

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Én is Opel tulajdonos vagyok, csak részlegesen vagyok Kecskeméti, mert még a fősulit nyomom, na és a gáz pedált!

Amúgy Kom-Eszt-Megy-ben Tatabányán vertem sátrat!

A vezérgép egy 78'-as B ascona. egyedi belső takar!

Még ebben a félévben hallgatom a tanárokat, aztán meló!

beszállhatok??

igaz, még nem vagyok teljes tag, de gyűjtüm a gubát!

sziaztok,....by Sasa

Persze beszállhatsz, de hova is?

Link to comment
Megosztás:

Nos a helyi csapat azon gondolkodik, hogy a nyáron a Szelidi tónál kellene valami jó kis sátoros, panziós bulit tartani.

Amennyiben a nyár közepe vagy Július 16-17-e megfelele akkor megpróbálunk szervezni egy talit.

Én gondoltam hogy egy kisebb horgászversenyt is tarthatnánk, este pedig aki nem szeret pecázni azok megsütnék a halat illetve megfőznék a halászlét (hallét).

Esetleg szekciók közti futball, tengó, strandröpi, bármi verseny is lehetne.

Jó-e az időpont: igen és nem (ha nem akkor miért nem?)válaszokat várok, illetve további ötleteket.

Újratöltve igért fotókat a helyszínről, remélem hamarosan meglesznek.

Link to comment
Megosztás:

Nos a helyi csapat azon gondolkodik, hogy a nyáron a Szelidi tónál kellene valami jó kis sátoros, panziós bulit tartani.

Amennyiben a nyár közepe vagy Július 16-17-e megfelele akkor megpróbálunk szervezni egy talit.

Én gondoltam hogy egy kisebb horgászversenyt is tarthatnánk, este pedig aki nem szeret pecázni azok megsütnék a halat illetve megfőznék a halászlét (hallét).

Esetleg szekciók közti futball, tengó, strandröpi, bármi verseny is lehetne.

Jó-e az időpont: igen és nem (ha nem akkor miért nem?)válaszokat várok, illetve további ötleteket.

Újratöltve igért fotókat a helyszínről, remélem hamarosan meglesznek.

Nekem még eszembe jutott egy kis Itineres versen van 54km és 112km hossz attól függ mennyien lennénk és az időtöl is!

Bocsi fönök.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.