Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Kipróbáltad?

"-Halló főnök! Van egy kis probléma, letört a tükör.

-Mi a gond? Cseréld ki!

-Oké, de rajta fekszik az egész kamion."

:lol: :lol: :lol:

Igen. Legszembetűnőbb változás ha ki van kapcsolva, hogy lehet kilinccsel előre is haladni a kocsival. :lol: Bekapcsolt ESP nem engedi kifaroltatni, akármit csinálsz. :devlish: Valamint feltűnik, mikor egy olyan utat teszek meg kikapcsolt ESP-vel amit már nagyon sokszor bekapcsolttal. Stabilabb a haladás, pl a víztócsába hajtás nem annyira visszafogó, mint ESP nélkül, a durvább belenyúlásokat a műszerfalon is jelzi. ;)

Link to comment
Megosztás:

Gepard!

Ezt, hogy sikerült összehozni? :lol:

Bontóban biztosan találsz hozzávaló tartókonzolt Kiskaszánál. :lol:

Reggel kiálltam a garázsból, még minden oké, aztán kicsit arrébb gurultam, ekkor furcsán nehéz volt a kormány. (betudtam annak, hogy csak pár métert gurultam arrébb, és sokat kellett szinte álló helyzetben tekerni)

Később álltam be, akkor is mintha a szervó nem menne, amikor a kormány egyenesbe került akkor láttam meg, hogy nincs töltés....

Motortér felnyit, csodálkozik.

Amúgy ahol a csavart írtam hogy eltört, az szépen bele is tört, még kérdés, hogy lehet kiszedni.

Hely nincs, hogy odaférjünk, motort kivenni?

Most várom Karcsit, meg talán J0hnny is eljön, és nézelődünk, én jelenleg sehova sem tudok menni. :devlish:

Azt sem tudom, reggel hogy viszem a családot munkába.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.