Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ma voltam a vassal Kecelen, Príma a gép megy mint állat! Felmentem kicsit pályára 4-ben 140gyorsul...5-ben 160gyorsul, tempomat majd megint padló 180km/h gyorsul....lassítok jön a kilyáró.

Végig stabil, nem ráz nem remeg nem csinál semmit csak siklik az úton! Jó! És ami meglepő, annyi erő van benne hogy Toyota avensist tóltam vele 120körül 5-ben seat, vw, ...etc nem ellenfél :P

Link to comment
Megosztás:

VOLVO S80, VOLVO C70

Ha lenne pénzem.Mint ahogy nincs. :P

Hát nekem csak jó lenne, (még nagy kínok között is, mégha lopódzva kellene vele járnom is) az az 530d Béjemwé kombi... 8)

Akár maffiózós, "roma" -ozós, akár nem! :oops:

Mondhatnám azt is, Carom én le, ki miennek "látja"! Nekem szép is, jó is! :D

Link to comment
Megosztás:

Hát nekem csak jó lenne, (még nagy kínok között is, mégha lopódzva kellene vele járnom is) az az 530d Béjemwé kombi... 8)

Akár maffiózós, "kisebbségi" -ozós, akár nem! :oops:

Mondhatnám azt is, Carom én le, ki miennek "látja"! Nekem szép is, jó is! :D

Jó a bömbi, masszív a bömbi, de már mindenkinek az van! :mrgreen: De vajh' mennyi S80-at látsz az utakon? :roll:

Link to comment
Megosztás:

Jóestét! Remélem, nem zárjátok ki azokaz a szexiótagokat sem, akik nenm nagyon tudnak lemenni péntekenként meetingelni..... :P

Az "új" autó zabálja a pénzt.... ma kevertettem hozzá Szegeden színt....

Ja, aki egyedi és különleges szint akar a kocsijának, annak tudok adni egy címet, ahol, ocsó pénzért nagyon jó minőségben egyedileg keverik ki a festéket profi módon.

Pl. a Rapidra való mennyiség gyöngyház fekete színben 8700 magyar forint volt.

Link to comment
Megosztás:

Sík jégen mindegy milyen a gumid de hóban, latyakban nem!
Erről nem vagyok azért meggyőződve... Szerintem - tapasztalatom szerint - még tükör jégen sem mindegy teljesen.

De -5°C-nál még száraz aszfalton is van különbség!

De ha benne vagytok - már csak a kíváncsiság kedvéért is, meg hogy okosodjunk - csinálhatnánk egy tesztet, ha lesz egy kis hó + jég!

Valakinek az autóját (lehet az enyém is) kivisszük jégre, hóra, visszük a garnitúra nyári gumit is és először télivel, majd nyárival csinálunk fék és manőverezési próbát!!! :P HM?

Mekkora királyság lenne!!! :D Egy kis OPEL CLUB TESZT! Akár még video-ra is dokumentálhatnánk... és feldobnánk a club lapjára!!! :D

Toyota avensist tóltam vele 120körül 5-ben seat, vw, ...etc nem ellenfél

Tamás... Te is tudod, hogy minden egyrészt motor, másrészt "láb" függvénye!!! Nem nehéz legyorsulni egy olyat aki nem akar versenyezni... :D

De azért azt nem hinném, hogy egy új VW PDTDI, vagy SEAT PDTDI nem lenne ellenfél...

Avensis? Milyen motor? 2.2 D-4D 150LE vagy a 177LE? :P

Tamás... :D

Link to comment
Megosztás:

Az "új" autó zabálja a pénzt.... ma kevertettem hozzá Szegeden színt....

Ja, aki egyedi és különleges szint akar a kocsijának, annak tudok adni egy címet, ahol, ocsó pénzért nagyon jó minőségben egyedileg keverik ki a festéket profi módon.

Pl. a Rapidra való mennyiség gyöngyház fekete színben 8700 magyar forint volt.

Corsarulez!!!

Miért nem szóltál ha tudtam volna akár nálunk is ki lehetett volna keverni... faterom ezzel foglalkozik :P .

Ez itt reklám helye:

Glasurit és Mippa festékekből számítógépes színkeverés! Színkártyák is vannak abból is lehet választani, sőt akár egyedi igények szerint is tudunk színt "előállítani". S

Link to comment
Megosztás:

Na, látod, nem tudtam, hogy ilyen közel is van lehetőség!....

Legközelebb már tudom, hova forduljak! :D

Nagyon jó ötlet az Opeles gumiteszt! Az én autómra ma kerül a vasfelni+téligumó szett. :P

Én is most dobtam fel a Corsára a garnit.Apukám nehogy megcsússzon vele! :D

Link to comment
Megosztás:

Toyota avensist tóltam vele 120körül 5-ben seat, vw, ...etc nem ellenfél
Tamás... Te is tudod, hogy minden egyrészt motor, másrészt "láb" függvénye!!! Nem nehéz legyorsulni egy olyat aki nem akar versenyezni... :P

De azért azt nem hinném, hogy egy új VW PDTDI, vagy SEAT PDTDI nem lenne ellenfél...

Avensis? Milyen motor? 2.2 D-4D 150LE vagy a 177LE? :P

Tamás... :D

Nna és ha Ő Rakettába kapcsol heee?? :wink: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Erről nem vagyok azért meggyőződve... Szerintem - tapasztalatom szerint - még tükör jégen sem mindegy teljesen.

A jégen kicsit kevesebb a tapadófelület!

De -5°C-nál még száraz aszfalton is van különbség!

Hát persze.

De ha benne vagytok - már csak a kíváncsiság kedvéért is, meg hogy okosodjunk - csinálhatnánk egy tesztet, ha lesz egy kis hó + jég!

Valakinek az autóját (lehet az enyém is) kivisszük jégre, hóra, visszük a garnitúra nyári gumit is és először télivel, majd nyárival csinálunk fék és manőverezési próbát!!! :P HM?

Mekkora királyság lenne!!! :D Egy kis OPEL CLUB TESZT! Akár még video-ra is dokumentálhatnánk... és feldobnánk a club lapjára!!! :P

Támogatom!

Toyota avensist tóltam vele 120körül 5-ben seat, vw, ...etc nem ellenfél

Tamás... Te is tudod, hogy minden egyrészt motor, másrészt "láb" függvénye!!! Nem nehéz legyorsulni egy olyat aki nem akar versenyezni... :D!

De az élmény megvolt!

De azért azt nem hinném, hogy egy új VW PDTDI, vagy SEAT PDTDI nem lenne ellenfél...

Avensis? Milyen motor? 2.2 D-4D 150LE vagy a 177LE? :D

Tamás... :D

Ezeket meg nem ismerem! Biztos jók de hogy nem mennek el 200-300ekm-et az biztos! Főleg a vw kompresszoros turbó motorja. Már már akkora nyomás van a levegőrendszer és üzemanyagrendszerben amit anyag nem bír ki.... Kis motorból a maximumot kis fogyasztással hajtsuk szét gyorsan :D

Link to comment
Megosztás:

Hát persze.

Természetesen a téli gumi javára gondoltam... mármint, hogy az jobban fogja a szekeret (az anyag keménysége miatt)

Támogatom!

Helyes! :P Akkor nyomjuk! Rulezkét is érdekli! :D

Ezeket meg nem ismerem! Biztos jók de hogy nem mennek el 200-300ekm-et az biztos! Főleg a vw kompresszoros turbó motorja. Már már akkora nyomás van a levegőrendszer és üzemanyagrendszerben amit anyag nem bír ki.... Kis motorból a maximumot kis fogyasztással hajtsuk szét gyorsan :P

Azért a tiéd sem biztos, hogy elmegy 300e-et :D És azt sem tudhatod, hogy eddig mi történt vele...

Link to comment
Megosztás:

Azért a tiéd sem biztos, hogy elmegy 300e-et :P És azt sem tudhatod, hogy eddig mi történt vele...

ma csseréltünk egy X20DTH motoros Vectra B n olajat, 293.000 km volt benne.

az ember tökre szereti, semmi baja, kötelező átvizsgálásokon kivül csak egy két apróság volt rajta...

jó motor ez 8)

Link to comment
Megosztás:

ma csseréltünk egy X20DTH motoros Vectra B n olajat, 293.000 km volt benne.

az ember tökre szereti, semmi baja, kötelező átvizsgálásokon kivül csak egy két apróság volt rajta...

jó motor ez 8)

Ez remek. De én fenn tartom, hogy nagyon sok múlik a használaton. Remélem, hogy a Tomié is ennyire bírni fogja...

Főleg a dízeleknél múlik nagyon-nagyon sok a hajtáson - mármint a turbós dízeleknél. A szívó az kimegy a világból is akár hogy ütöd!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.