Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kijelző javítás


B.Gábor

Recommended Posts

  • 3 months later...

sziasztok!

következő kérdésem lenne valaki hozzáértőhöz:

hogyan kell megfelelően rögzíteni a fóliát az áramköri panelhoz?

eddig sikerült letakarítanom a panelon az érintkezőket, valamint a fólián lehúztam az átlátszó réteget és ami maradt, az valami fehér réteg és alatta a vezetékek..

a tippem az lenne, hogy hő hatására ez a fehér cucc megfurcsul és talán az rögzíti majd a panelhoz az érintkezőket..

de jólenne ha válaszolna valaki, aki csinált már ilyesmit..

előre is köszi..

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

hogyan kell megfelelően rögzíteni a fóliát az áramköri panelhoz?

A fehér réteget is távolítsd el, mert semmiféle vezetőképessége nincs, és hő hatására sem lesz... :lol: Ha letakarítottad megkapod az "új" érintkező felületet. A fólia rögzítését, ha beigazítottad, hátulról csináld mondjuk szig.szalaggal (ez úgyis csak ideiglenesen kell). A ráfeszítést pedig elvégzi a gumiszalag (ha nincs kinyúlva és elöregedve), és a műanyag fülek (ha nem törted le őket).

Erre én is kivi lennék. De nem tudok senkit, ainek sikerült is megcsinálni, legfeljebb, pár ember, akik súlyos pénzeket kérnek a munkáért.

Kori! Nekem sikerült, de nem kérek súlyos pénzeket, mert nem csinálnám meg senkinek (tudva mennyi szopás van vele)... :lol:

regi.jpguj.jpg

Volt egy másik is amit megcsináltam, ez még bonyolultabb volt:

bc.jpg

Ezt viszont igen szerencsétlen hülyeség miatt eltörtem (kicsit belevilágítottak a fehér LEDek a kék részbe), rosszul illesztettem a helyére a kijelzőt, és összerakásnál lepattant két sarka, ezért nem vállalom senkinek... Ja, és mivel a javítást már kétszer kiviteleztem, elmondhatom magamról, hogy meg tudom csinálni... :) Tegnap előtt szereztem egy másik BC-t, ha lesz időm annak állok neki. Csak sajnos ebből szó szerint ki van kaparva az egyik átvezető fólia (ez már az újabb egy csatis típus, két átvezetőfóliás)

Link to comment
Megosztás:

köszi az infót Crime, sikerült összerakni..

viszont alátétnek odaraktam egy plusz gumit a szilószalag alá, hogy jobban nyomja..

eredményként egyik oldalról le is törtem az egyik tartókapcsot ami a panelt erősíti a kerethez..

szóval aki próbálkozik szereléssel, az figyeljen oda, hogy ha a szilikon szalag már kicsit kinyúlt, akkor is csak vékony cuccot rakjon alá pluszban..

végülis sikerült rögzítenem úgy ahogy..

beszerelés után most 99%os a kijelző.. yeah! olcsó, jó! ügyes vagyok.. :lol:

amúgy nekem a "még bonyolultabb" van, ahol lent van az óra.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Crime!

Ez a bonyolultabb fajta van az enyémben is...

Hogy lett az óra más színű, hány és mekkora leddel világítottad meg?

A felső részt a normál izzók helyén 1-1 darab 5 chipes superflux LED világította meg, az óra, és CHECK felirat részt pedig optikailag leválasztva (ami ugye nem sikerült túl jól) 3 darab 3mm-es nagyfényerejű fehér LED.

Link to comment
Megosztás:

szereztem egy hibátlant egy vauxhallból, persze gallonban és mérföldben mér mindent :lol:

ezt csak Tech2-vel lehet átállítani liter és km kijelzésre???

HA átlehet, akkor csak TECH-el... De tudomásom szerint nem mindet lehet!

Én még nem indítottam el az enyémet, de az is ilyen lesz szerintem, mert az is Vauxhall Omega B-ből van.

Link to comment
Megosztás:

szereztem egy hibátlant egy vauxhallból, persze gallonban és mérföldben mér mindent :lol:

ezt csak Tech2-vel lehet átállítani liter és km kijelzésre???

Hali! Ha budapesti vagy, át tudom neked állítani (sajátomon is ezzel kapcsoltam ki a gyári rádiót+váltottam angolra), ezért ne vidd szervizbe. Mivel Opel Dunában 5600Ft volt egy 3 perces diagnosztika, ezért inkább vettem egy ilyen cuccot (persze nem innen, mert németből rendelve féláron ideér szállítással együtt).

Link to comment
Megosztás:

Hali! Ha budapesti vagy, át tudom neked állítani (sajátomon is ezzel kapcsoltam ki a gyári rádiót+váltottam angolra), ezért ne vidd szervizbe. Mivel Opel Dunában 5600Ft volt egy 3 perces diagnosztika, ezért inkább vettem egy ilyen cuccot (persze nem innen, mert németből rendelve féláron ideér szállítással együtt).

Egy ilyen nekem is jól jönne, csak kár, hogy olyan ritkán használnám (mivel nem vagyok autószerelő), hogy nem érné meg... És budapesti sem vagyok! :lol: (bár tudom nem nekem szólt)

Link to comment
Megosztás:

Hali! Ha budapesti vagy, át tudom neked állítani (sajátomon is ezzel kapcsoltam ki a gyári rádiót+váltottam angolra), ezért ne vidd szervizbe. Mivel Opel Dunában 5600Ft volt egy 3 perces diagnosztika, ezért inkább vettem egy ilyen cuccot (persze nem innen, mert németből rendelve féláron ideér szállítással együtt).

Pü-ben meg tudnád adni, honnan, és mennyiért jutottál hozzá. A családban van 3 MV6-os Omi, és valamelyikel mindig van vmi. Sokszor jól jönne.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Persze nem titok: OBD-II.de...

Amikor vettem, "picit" erősebb volt a forint, így 90e-ből megvolt szállítással együtt.

Valamint azt tudnotok kell, hogy csak angol és német nyelv van benne, ha magyar kellene, akkor a fentebbi linken lehet megvenni laza 170k-ért.

Jópofa cucc egyébként, tud mindenfélét, pl.: DTC törlés, alapjárat szabályzás, központi zár távirányító programozás, immo programozás, stb-stb.

Én sem vagyok autószerelő (persze amit tudok megcsinálom magam), de a márkaszervizes diagnosztika ára vérforraló, így inkább vettem egy ilyet.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Persze nem titok: OBD-II.de...

Amikor vettem, "picit" erősebb volt a forint, így 90e-ből megvolt szállítással együtt.

Valamint azt tudnotok kell, hogy csak angol és német nyelv van benne, ha magyar kellene, akkor a fentebbi linken lehet megvenni laza 170k-ért.

Jópofa cucc egyébként, tud mindenfélét, pl.: DTC törlés, alapjárat szabályzás, központi zár távirányító programozás, immo programozás, stb-stb.

Én sem vagyok autószerelő (persze amit tudok megcsinálom magam), de a márkaszervizes diagnosztika ára vérforraló, így inkább vettem egy ilyet.

Ebben egyébként az ELM IC-s interfész van? Vagy nem nézted jobban meg a cuccost? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ebben egyébként az ELM IC-s interfész van? Vagy nem nézted jobban meg a cuccost? :lol:

Nem tudom mi van benne, ennyire nem néztem meg. :)

Néztem vele Astrákat, B Omegákat (2.0 16v / 3.0 / 2,5TD) mindegyikkel hibátlanul működött, viszont ma gsizoli B2 Omegájának MID-jével nem sikerült kapcsolatot létesíteni. :lol: És mivel úgy láttam siettek, inkább nem kísérleteztem vele. (van benne valami "finomhangoló" cucc amivel kísérletezgetni kell: 3 számot kell változtatgatni, ha nem jön létre a kapcsolat... persze ez már kicsit időigényesebb művelet)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Jó este!!

Olyan emberhez irányulna kérdésem,aki már próbálta [netán sikerrel is járt] sajátkezüleg javítgatni kijelzőjét....(persze,ha 1általán figyeli v.ki ezt a részleget:P)

Első és legfontosabb kérdés,hogy melegítéssel lehet-e eredményt elérni és ha véletlen túlmelegítem hőlégfúvóval,persze nem addig amíg elpattan az üveg,de úgy rendesen adok neki,szóval tehet-e kárt benne eléghet(olvadhat) v.mi?

Egyszerű szilikonréteg alápakolással tudok javítani a minőségen?

Ha valaki el tudna látni jótanácsaival [mindenféle variáció érdekel], megköszönném!

Link to comment
Megosztás:

Jó este!!

Olyan emberhez irányulna kérdésem,aki már próbálta [netán sikerrel is járt] sajátkezüleg javítgatni kijelzőjét....(persze,ha 1általán figyeli v.ki ezt a részleget:P)

Picit olvass vissza! Mondjuk Én nem igazán értem mit akarsz hőlégfúvóval melegíteni, de az tuti, hogy az átvezetőfóliának nem fog tetszeni. Általában a fólia "ereszti el" a vezető csíkokat az áramköri panel felől. Távolítsd el teljesen a fóliát, az áramköri részre tapadt, levált fóliarészt is (vigyázz, a kijelző felőli rész le ne váljon, ott nem szokott probléma lenni!). Az átvezető fólia végét vágd vissza mondjuk szikével kb 5mm-t, de arra figyelj, hogy elég hosszú maradjon! Ezután figyeld meg a fóliát! 3 rétegből áll: a hordozó (ezen vannak a vezető csíkok), egy ragasztóréteg, és egy védőfólia. Szépen el lehet őket választani egymástól... A védőfólia rétegből fejts vissza kb 5mm-t, majd a hordozó fóliáról alkohollal távolítsd el a ragasztót. Ezzel megkapod az új csatlakozó felületet. Ez volt az egyszerűbb része. Összerakásnál sokat kell mókolni az illesztéssel, mire pontosan eltalálod a fedéseket, érintkezést, és hogy ez összeszerelésnél ne is mozduljon el. Az elmozdulás ellen én szigszalagot használtam a fólia teljes hosszán. Összeszerelés után pedig, ha a műanyag füleket nem törted le, és a gumiaszalag, ami a ráfeszítést végzi nincs elnyúlva, tökéletes, és tartós végeredményt kapsz...

Üdv: Crime

Link to comment
Megosztás:

Kössz Crime....tökéletes leírás,sajnos a kivitelezés már nem sikerült ilyen jól .... fülek megmaradtak,viszont letörtem a kijelző részből az üveg sarkából egy kis darabot,persze azon az oldalon ahol a szalag (fólia) van. Így kb. 4-5 csík nem érintkezik és elvált több érintkező is :S

Ilyenkor gondolom kijelző kuka!? Nem tudsz véletlen külön kijelzőt fóliával?

Az kuka sajnos... Nekem már semmim sincs, külön pedig nem szokták árulni!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.