Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kijelző javítás


B.Gábor

Recommended Posts

Na majd lassan lesz konkurenciád...kiárulom a xarjaimat ha lesz időm komolyabban.Nekem is van 2 MID-em (bár az egyikben nem vagyok biztos hogy MID, az is lehet hogy GID, majd megnézetem szám alapján)

Na, nem akarsz megszabadulni a MID től?

Engem érdekelne egy kétcsatis... Számot is tudok ha kell.

Link to comment
Megosztás:

Na majd lassan lesz konkurenciád...kiárulom a xarjaimat ha lesz időm komolyabban.Nekem is van 2 MID-em (bár az egyikben nem vagyok biztos hogy MID, az is lehet hogy GID, majd megnézetem szám alapján)

ránézésre nem mondod meg hogy mid vagy gid, nemá...

A távnyitó sem vót jó, a többi sem lesz jó :D :D :) :D

Link to comment
Megosztás:

ránézésre nem mondod meg hogy mid vagy gid, nemá...

A távnyitó sem vót jó, a többi sem lesz jó :D :D :D :D

Apa! A távirányítót már vidáman nyomogatom...zsír új az egész.Csak nem a Gombosba kell vinni hanem a Cimbihez aki átforrassza a kapcsolókat a panelon.. :D Utána burkolat csere és 8-10 gubával nehezebb maradsz (immó kód lekérdezés, programozás Nekem ennyi lett volna...tudom Neked ott vannak a spanok)

Ránézésre tényleg nem tudom milyen, félbeosztott a kijelző, de a Facelift gyári telós MID-em is ilyen volt. Sztem amúgy nem GID csak sima MID lesz ami telós.A GID-ed majd jó lesz Nekem egyszer ha beáll a CID (néha már becsíkoz), asszem az kompatibilis a NCDC cuccokkal, bár haver előrántott már egy 2003-as CID-et Vectrából, szóval lehet hogy itt is tuning lesz... :) Kijelző át - legalább nem kell szétprogramozni meg összepárosítani emiatt.

Link to comment
Megosztás:

Apa! A távirányítót már vidáman nyomogatom...zsír új az egész.Csak nem a Gombosba kell vinni hanem a Cimbihez aki átforrassza a kapcsolókat a panelon.. :D Utána burkolat csere és 8-10 gubával nehezebb maradsz (immó kód lekérdezés, programozás Nekem ennyi lett volna...tudom Neked ott vannak a spanok)

Ránézésre tényleg nem tudom milyen, félbeosztott a kijelző, de a Facelift gyári telós MID-em is ilyen volt. Sztem amúgy nem GID csak sima MID lesz ami telós.A GID-ed majd jó lesz Nekem egyszer ha beáll a CID (néha már becsíkoz), asszem az kompatibilis a NCDC cuccokkal, bár haver előrántott már egy 2003-as CID-et Vectrából, szóval lehet hogy itt is tuning lesz... :) Kijelző át - legalább nem kell szétprogramozni meg összepárosítani emiatt.

MID biztos nem volt telóshoz... mivel nincs rajta pl antenna ikon miegymás... a CID meg az NCDC-khez let kitálalva... de azért a GM jól összekutyulta őket nem mindegyik jó mindegyikbe... állítólag...

Távirányító: forrassza a radai :D :D A Gombosban fel sem vetettem a forrasztást, nem barkácsolok :D :D De ha már itt tartunk kell egy kulcsmásoló, aki a zsír új kulcspengét helyre teszi :D - (csak vagizásképp ;) :D )

Link to comment
Megosztás:

MID biztos nem volt telóshoz... mivel nincs rajta pl antenna ikon miegymás... a CID meg az NCDC-khez let kitálalva... de azért a GM jól összekutyulta őket nem mindegyik jó mindegyikbe... állítólag...

Távirányító: forrassza a radai :D :) A Gombosban fel sem vetettem a forrasztást, nem barkácsolok :D :D De ha már itt tartunk kell egy kulcsmásoló, aki a zsír új kulcspengét helyre teszi :D - (csak vagizásképp :D :D )

Sztem volt az telóshoz MID, nekem az volt volt a manuálba.Vékony a kijelzője és ha jól emlékszem 3 részre osztotta a kijelzőt.Egyszerre egy adatot jelzett ki, továbbá kijelezte az időt és a teló térerőt.CCRT2008-al volt Nekem benne.

De szám alapján meg kellene nézetnem biztosat csak úgy.

Link to comment
Megosztás:

Sztem volt az telóshoz MID, nekem az volt volt a manuálba.Vékony a kijelzője és ha jól emlékszem 3 részre osztotta a kijelzőt.Egyszerre egy adatot jelzett ki, továbbá kijelezte az időt és a teló térerőt.CCRT2008-al volt Nekem benne.

De szám alapján meg kellene nézetnem biztosat csak úgy.

Ha amolyan félbeosztott kijelző volt az biza GID... A teljes méretű, pixeles kijelző a MID.

buy_116481.jpg

57150_1246993766.jpg

GID

opel_tid_astra__g.jpg

TID / MID - nem hiszem hogy a szemből a jobb oldali cuccod lett volna...

Link to comment
Megosztás:

Olyan volt sztem mint a 3.2-esedben.....úgy látszik nem értek hozzá én se.

Én azt hittem ez a GID:

GID

Bár itt a különbség vszínűleg csak annyi hogy a NCDC miatt lehet rajta lefele görgetni...ezen a SIEMENS-es átkon nem a ablaktörlőről vezérled hanem a rádióról kezeled az egészet.Mindegy akkor ha így van hurrá, ha a havernak yar a CID kijelzője mehet bele a GID, gyári navi úgyis cseszik műxeni MO-on, a CID meg emiatt lett volna jó mert színes kijelző meg minden.

A büdös BOSE-dat meg se hallgattam múltkor, pedig érdekelt volna hogy költsek -e rá vagy sem.....

Mi van az ablaktörlővel, beállt már?

Link to comment
Megosztás:

Olyan volt sztem mint a 3.2-esedben.....úgy látszik nem értek hozzá én se.

Én azt hittem ez a GID:

GID

Bár itt a különbség vszínűleg csak annyi hogy a NCDC miatt lehet rajta lefele görgetni...ezen a SIEMENS-es átkon nem a ablaktörlőről vezérled hanem a rádióról kezeled az egészet.Mindegy akkor ha így van hurrá, ha a havernak yar a CID kijelzője mehet bele a GID, gyári navi úgyis cseszik műxeni MO-on, a CID meg emiatt lett volna jó mert színes kijelző meg minden.

Ugyanaz... csak a szoftvare más, vszínű a navi miatt, mert elvileg ez is tud navit nyomni kezdetleges stílusban (50m ford balra stb, csak nem térképen mutizza)

Mondjuk azt furcsállom, hogy a bajuszkapcsolóról nem lehet működtetni, de gyanítom hogy a GM számok és betüjelek ennek az azonosítására vannak (mi mivel volt pársítva)

A büdös BOSE-dat meg se hallgattam múltkor, pedig érdekelt volna hogy költsek -e rá vagy sem.....

Mi van az ablaktörlővel, beállt már?

Nem büdös, nem égettem le az erősítőt :D Ha van ocsón tuti megéri.. ha nincs akkor nem... de kábelezni kell ám rendesen ott is, az erősítőt, a hangszaró cseréket stb...áááá

Ablaktörlőt levettem, befújtam rozsdaoldóval, meg WDvel a mozgó részeket, most könnyebben megy, esőben, észre sem venni, hogy akad. De azért 1-2 csavart is utánahúztam, mivel az egész keret mozgott...

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk nincs kelet európa térkép Siemens NCDC-éknél...valami hekkelt van torrent oldalon de a vagy műxik vagy nem kategória...ha lesz rá mód kipróbálom.Miért tudsz vmit?:D

Én csak azt tom mondani, amit mondtam már, hogy a ficere aki használta, állította, hogy müxik Mo-n. (azaz van Mo térkép) És ez 2005ben volt...

Link to comment
Megosztás:

Valami apróhirdetés...

sztem ez fut az Omegában is.... Ott van nemmessze tőlünk, megnézhetem, ha gondolod...

Ha arra jársz gondolj Rám...de egyszer már beszéltem egy ilyen hirdetéses arccal (sztem nem ezt hívtam fel) és azt mondta hogy NCDC-hez Ő nem tud, mert kelet európa nincs hozzá hivatalosan..ennyit arról hogy mennyire fontos ez a régió... :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Szép napot mindenkinek!

Tudtok segíteni abba, hogy mennyiért lehet beszerezni hibátlan Mid kijelzőt?

Vennél vagy eladnál?? :rolleyes:

Nekem van egy faceliftből és prefaceliftből való is, szerintem 10 pénznél többet nem ér amúgy. Mindkettő rádiótelefonos kivitelhez való (vékony csíkos a kijelzője), ha kell valakinek...

Ebayon van fent fuvarral magyarba 40fontért sima MID is!!

Keresnélek holnap!!

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek és kellemes ünnepeket.

Nagy problémám van:

A kijelzőm háttérvilágítása bekapcsolva marad, illetve eltűnt róla a dátum kijelzés(azért dátum, mert idegen rádióm van).

Leveszem a gyújtást, kiveszem a kulcsot és még mindig világit mintha rajt lenne a gyújt. Bc gombokra ilyenkor nem reagál. Ezen kívül semmi más nem csinál hibát, minden működik, digit klima konzol is. Opel Omega B 1996 X20SE

Kínos, mert leszívhatja az akksit, meg ez nem normális így.

Lehúztam minden csatit, rádiót, klimavezérlőt, folyamatosan világít, csak a BC sárga csati lehúzásra alszik ki.

Valakinek ötlete?

Előre is köszi

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek és kellemes ünnepeket.

Nagy problémám van:

A kijelzőm háttérvilágítása bekapcsolva marad, illetve eltűnt róla a dátum kijelzés(azért dátum, mert idegen rádióm van).

Leveszem a gyújtást, kiveszem a kulcsot és még mindig világit mintha rajt lenne a gyújt. Bc gombokra ilyenkor nem reagál. Ezen kívül semmi más nem csinál hibát, minden működik, digit klima konzol is. Opel Omega B 1996 X20SE

Kínos, mert leszívhatja az akksit, meg ez nem normális így.

Lehúztam minden csatit, rádiót, klimavezérlőt, folyamatosan világít, csak a BC sárga csati lehúzásra alszik ki.

Valakinek ötlete?

Előre is köszi

Üdv

Én kapásból arra tippelnék, hogy a rádió vezérlőszálán vhogy kap áramot a kijelző, és állandóan úgy érzékeli, mintha a rádió be lenne kapcsolva. Ez magyarázat a világításra, és a dátum eltünésére is. A kijelzőn egy barna-fehér vezeték a 9; 10 vagy 11-es lábra kötve a vezérlőszál.

Link to comment
Megosztás:

Köszi a tippet, de a rádió vezérlés nincs bekötve, tehát az nem okozhatja. Mikor kikerült belőle a gyári 300-as magnós rádió, az újnál nem lett bekötve ez a funkció, mert az nem tudja vezérelni a gyári displayt. Így lekötve a dátumot mutatta, ami normális is. Egészen eddig. Plusz a rádiót már próbáltam lehúzni, de nem hatotta meg az sem.

Amúgy ha megnyomom a dátumállítót akkor előjön a dátumkijelzés, de el is tűnik mikor végigmegyek a beállításon. A nyamvadt világítása viszont nem akar kialudni. Most lehúztam a sárga csatit, hogy ne merüljek le, ha lesz időm kimérem, hogy a gyújtás szálon jön e rendes gyújtás táp, sajna más ötletem nincs egyenlőre.

Esetleg tud valaki egy pontos vezetékkiosztást melyik szál a test és a gyújtás+állandó táp a MIDnek?

Diagra tettem a kocsit és a MID kidob egy "121-Unknown DTC" diagnostic trouble code-ot, de ez igy nem sok mindent mond.

Köszi még egyszer mindenkinek a segítséget.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.