Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Tom

Recommended Posts

Én és a gagyi barátom nem értünk semmihez, szal tuti nem tudja! :lol:

Jóbeszész. De nem értem a kirohanásod. :D

A fenti mondatot azért kellett beírnia, hogy engem provokáljon ez a lényeg semmi újdonság a nap alatt. Mert untam a stílusukat és felmertem szólalni és akkor írtam szóval tőlem származik ez a te és a gagyi barátod. A semmihez nem értünk azt már neki hozzá kellett tennie amikor én ilyet nem állítottam, hogy ők nem értenek hozzá. De mi mást lehetne várni az ilyen embertől nem véletlenül írt be smile-t is erre veri, hogy engem hergel. :lol: Nem volt gyerekszobája.

Büszke lehet az opel club az ilyen emberekre. Ráadásul még ilyenek a moderátorok is le a kalappal!

Ja és a tiltást is várom, mint múltkor megszoktam már. :D Ez a megoldás mindenre. ;)

Link to comment
Megosztás:

Dirty?

Elárulnád nekem privátban, hogy milyen 5000-ről habratyolsz? Hova költhetted volna? Vagy ha más emberről van szó, fogalmazhatnál jobban.

Amúgy ha tetszik, ha nem, vínník itt olyanok, akik nem minden kérdést, ami megfogalmazódik bennük, egyből bevésnek, hanem használják a keresőt, illetve olvasnak csendben. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Dirty?

Elárulnád nekem privátban, hogy milyen 5000-ről habratyolsz? Hova költhetted volna? Vagy ha más emberről van szó, fogalmazhatnál jobban.

Amúgy ha tetszik, ha nem, vínník itt olyanok, akik nem minden kérdést, ami megfogalmazódik bennük, egyből bevésnek, hanem használják a keresőt, illetve olvasnak csendben. :D

Szerintem tök érthető volt, ott írtam idézzem? Ezt mondta ennyi. Az illetőt meg nem fogom kellemetlen helyzetbe hozni. Nem izgat nem kell bizonygatnom senkinek semmit. A keresős téma nem tudom, hogy jött most ide, hogy lekezelő stílusba nyomják erről megy a vita már jó ideje. :lol: Privátozni meg nem fogok semmi értelme unalmas már. Olyan mintha a szarnak adnék 1 pofont kb. :lol: A lényeg, hogy megint kerültem a konfliktust neki megint be kellett találnia nem bírta ki. De ezt csinálja már elég régóta. Senki ellen nem tettem semmit és normálisan beszéltem mindenkivel. Mind addig amíg nem kezdtek el velem lekezelő és paraszt stílusba társalogni. Amilyen az adjon isten..... Na de hidegen hagy az egész dolog tőlem nyomathatja addig amíg végleg ki nem leszek tiltva és lassan már megkönnyebbülés lesz. Most is még azért vagyok fent mert levelezek 1 emberrel mert általában itt érhető el. De amint látom valakit mindig kell basztatni nem lehet kibírni e-nélkül Magyarország.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem tök érthető volt, ott írtam idézzem? Ezt mondta ennyi. Az illetőt meg nem fogom kellemetlen helyzetbe hozni. Nem izgat nem kell bizonygatnom senkinek semmit. A keresős téma nem tudom, hogy jött most ide, hogy lekezelő stílusba nyomják erről megy a vita már jó ideje. :lol: Privátozni meg nem fogok semmi értelme unalmas már. Olyan mintha a szarnak adnék 1 pofont kb. :lol: A lényeg, hogy megint kerültem a konfliktust neki megint be kellett találnia nem bírta ki. De ezt csinálja már elég régóta. Senki ellen nem tettem semmit és normálisan beszéltem mindenkivel. Mind addig amíg nem kezdtek el velem lekezelő és paraszt stílusba társalogni. Amilyen az adjon isten..... Na de hidegen hagy az egész dolog tőlem nyomathatja addig amíg végleg ki nem leszek tiltva és lassan már megkönnyebbülés lesz. Most is még azért vagyok fent mert levelezek 1 emberrel mert általában itt érhető el. De amint látom valakit mindig kell basztatni nem lehet kibírni e-nélkül Magyarország.

NE OFFOLJ! FÉK TOPIK

Link to comment
Megosztás:

Ilyeneket szereztem ma:

első fékbetétek. (miért van ilyen válla? 1.8-ashoz lett véve, de mintha az enyémben - hűtött tárcsás - nem ilyen lenne...

...

Szerintem mert nem megfelelo tarcsahoz volt rakva. Kisebbhez.igy kopott meg.

@Dirty: ha tagolnad rendesen az irasaidat, sokkal érthetőbb lehetne. Nem véletlen kérdeztem rá, hisz összefolyik az egész amit írtál.

@Bongyorka: jelez gomb pls, mert egy offra figyelmeztetés is off. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát, most pc-ről nézve még határozottabban kijelentem, hogy biza erősen használtak azok a betétek.

A hátsók valószínüleg tényleg újak, de az elsők biza nem.

Értem, köszönöm szépen! akkor azok kukák. :lol:

Megnéztem, és ráadásul a hátsók sem jók az enyémhez. :lol:

Nekem ilyen van:

Motorszám X 17 DTL, Teljesítmény (kW) 50, Teljesítmény (LE) 68, Köbcentiméter 1700, Hengerek száma 4, Szelepek száma 8, Felépítmény Ferdehátú, Meghajtás Elsőkerék-hajtás

megerősített fékkel szerelt járművekhez

beépítés: hátsó tengely

Fékpofa átmérő [mm]: 200

Fékpofa szélesség [mm]: 45

Üzemanyag: D

ez meg ilyen:

Motorszám 17 DR, Teljesítmény (kW) 44, Teljesítmény (LE) 60, Köbcentiméter 1700, Hengerek száma 4, Szelepek száma 8, Felépítmény Ferdehátú, Meghajtás Elsőkerék-hajtás

megerősített fék nélkül szerelt járművekhez

beépítés: hátsó tengely

Fékpofa átmérő [mm]: 200

Fékpofa szélesség [mm]: 28

Üzemanyag: D

Van egy szabályzott hátsó dobom, meg egy zsír új fékpofa szettem de a vékonyabbik fajta. :D

Nekem meg nem ilyen van. :D

Vizsgánál is (az elsőnél) szívtunk vele, mert leszedtem az 1.6-osról a dobfékeket, pofákkal, elvittük ferodóshoz, fel ferodóztattuk, leszabályoztattuk, errefel itthol kiderült, amikor leszedtük, hogy a mienk nem a 28-as szélességű, hanem a 45-ös. ;) Ezután jött az autó felbakolása, és újra ez a művelet, csak a saját cuccaival. :P Örültem akkor is.

És akkor itt van még egy csavar a Caravánnak másabb a fékdobja! (de ahogy nézem, annak sem mindnek 230-as 42mm-es, van 200-as 45-mm-es is, mint a ferdehátúba)

Motorszám 17 DR, Teljesítmény (kW) 44, Teljesítmény (LE) 60, Köbcentiméter 1700, Hengerek száma 4, Szelepek száma 8, Felépítmény Kombi, Meghajtás Elsőkerék-hajtás

ch. T2500001 -

beépítés: hátsó tengely, Fékrendszer: Lucas

Fékpofa átmérő [mm]: 230

Fékpofa szélesség [mm]: 42

Üzemanyag: D

Link to comment
Megosztás:

Jártam 3 bontóban, sajnos nem találtam olyan főfékhengert amilyen nekem kellene. Sajnos 2 helyen tipikus bontóssal találkoztam, még rosszul is esett neki, hogy fel kell állnia, és esetleg el tudna adni valami hulladékot. A harmadik helyen próbáltak segíteni, de sajnos nem találtunk 22-es hengerből olyat ami nem ABS-es, volt egy 20-as 4 csöves megfelelő felfogatással, csak annak meg rövidebb dugattyú rúdja, arra mindenképp kell valami toldó hüvelyt esztergálni.

Létezik egyáltalán 22-es, ami nem ABS-sel szerelt autóba való? Vagy elég lenne a 20-as is a 256-os rendszerbe? Aki tud nekem való hengert kérem ossza meg velem!

Ugyan ilyen kellene, csak 4 csatlakozással:

IMG_0478_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ilyeneket szereztem ma:

első fékbetétek. (miért van ilyen válla? 1.8-ashoz lett véve, de mintha az enyémben - hűtött tárcsás - nem ilyen lenne...

Milyenhez jó ez a fajta?

Hátsó fékbetétek. (ezen írja, hogy jó 1.7D-hez is, így szemre én is ilyesmire emlékszem, ilyenre cseréltem műszakira.)

Az elsők már tuti használtak . mert ha jobban megnézed a vas festését kicsit nem baro az újak szinte makulátlanok .A hátsó az tuti új ,mint látod a festését is . Szerintem .

Link to comment
Megosztás:

Jártam 3 bontóban, sajnos nem találtam olyan főfékhengert amilyen nekem kellene. Sajnos 2 helyen tipikus bontóssal találkoztam, még rosszul is esett neki, hogy fel kell állnia, és esetleg el tudna adni valami hulladékot. A harmadik helyen próbáltak segíteni, de sajnos nem találtunk 22-es hengerből olyat ami nem ABS-es, volt egy 20-as 4 csöves megfelelő felfogatással, csak annak meg rövidebb dugattyú rúdja, arra mindenképp kell valami toldó hüvelyt esztergálni.

Létezik egyáltalán 22-es, ami nem ABS-sel szerelt autóba való? Vagy elég lenne a 20-as is a 256-os rendszerbe? Aki tud nekem való hengert kérem ossza meg velem!

Ugyan ilyen kellene, csak 4 csatlakozással:

Hú ez tényleg tipikus bontós! De utálom az ilyeneket!! :lol:

Létezik!! :D :D Csak baromi ritka. Nekem pont ma lett beszerelve a kocsiba egy ilyen. Gyönyörűen működik, harapósabb lett a fék és nem kell a padlólemezig letolni a pedált. :lol: Nekem kb 1 évbe került mire találtam egy ilyet véletlenül, egyik fórumtársunknál. Köszönet érte ezúton is!! :P

Van viszont egy komoly hiba: csak most este vettem észre, hogy folyamatosan ég a féklámpám. Valszeg felakadt a kapcsolója, de hogyan? Hol van a féklámpakapcsoló? Mit csináljak vele?

(Ugyanitt jó állapotú 20-as 4 vezetékes ffh és hozzá való devander eladó.) ;)

Link to comment
Megosztás:

Hú ez tényleg tipikus bontós! De utálom az ilyeneket!! :lol:

Létezik!! :D :D Csak baromi ritka. Nekem pont ma lett beszerelve a kocsiba egy ilyen. Gyönyörűen működik, harapósabb lett a fék és nem kell a padlólemezig letolni a pedált. :lol: Nekem kb 1 évbe került mire találtam egy ilyet véletlenül, egyik fórumtársunknál. Köszönet érte ezúton is!! :P

Van viszont egy komoly hiba: csak most este vettem észre, hogy folyamatosan ég a féklámpám. Valszeg felakadt a kapcsolója, de hogyan? Hol van a féklámpakapcsoló? Mit csináljak vele?

(Ugyanitt jó állapotú 20-as 4 vezetékes ffh és hozzá való devander eladó.) ;)

A féklámpakapcsoló a pedál tetején van. Aláhajolsz, és látod.

Link to comment
Megosztás:

Nekem van absem...

22es abs nélkülit esetleg kadett gsiből tudsz. 8szelepesből...de nem túl sűrű :lol:

Sajnos eddig nem jártam sikerrel, lehet azért mert az Omega ffh 25-ös, egy nagy 25 szám van az öntvényben. Amiket találtam bontóban ilyen felfogatással és 4 csatlakozóval mind kisebbek. Az átmérő a devandernél is kisebb, és a dugattyú rúdja is rövidebb. Félek ehhez a devanderhez nem fogok találni ffh-t. Éppen lehetne esztergálni közdarabot, de mégiscsak a fékről van szó, azt nem érdemes barkácsolni.

Mit javasoltok a 256-os nyergekhez, ABS nélkül? Akár cserébe felajánlanám az Omegás duplamembrános cuccot, ffh-rel és tartállyal együtt.

Link to comment
Megosztás:

Sajnos eddig nem jártam sikerrel, lehet azért mert az Omega ffh 25-ös, egy nagy 25 szám van az öntvényben. Amiket találtam bontóban ilyen felfogatással és 4 csatlakozóval mind kisebbek. Az átmérő a devandernél is kisebb, és a dugattyú rúdja is rövidebb. Félek ehhez a devanderhez nem fogok találni ffh-t. Éppen lehetne esztergálni közdarabot, de mégiscsak a fékről van szó, azt nem érdemes barkácsolni.

Mit javasoltok a 256-os nyergekhez, ABS nélkül? Akár cserébe felajánlanám az Omegás duplamembrános cuccot, ffh-rel és tartállyal együtt.

Nekem van egy 22es ate főfékhengerem :lol: Nekem rásegítő kellene hozzá 2 pénz volt :lol: nekem sincs abs és nem is kell soha se éreztem hiányát pedig van abshez cuccom kéne még hozzá ez az és betehetném de full nem izgat régi buta abs. Ráadásul a kocsi fékútja is hosszabb lesz.

Link to comment
Megosztás:

Nekem van egy 22es ate főfékhengerem :lol: Nekem rásegítő kellene hozzá 2 pénz volt :lol: nekem sincs abs és nem is kell soha se éreztem hiányát pedig van abshez cuccom kéne még hozzá ez az és betehetném de full nem izgat régi buta abs. Ráadásul a kocsi fékútja is hosszabb lesz.

Attól is függ,hogy ki vezeti. Engem egyszer a zebrán elütéstől az mentett meg,hogy d corsában taposta a néni a féket. Abs-nélkül csikorgó kerekkel csattanok a motorházon kb.

Amúgy utólag az szereljen abs-t akinek két anyja van.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.