Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Sziasztok,

Ha valakit érdekelne, eladó, opel corsa b 3ajtós bontásából:

-ülésgarnitúra (első kettő, és a hátsó)

-csomagtérajtó kompletten (grafit szürke)

-első bal ajtó kompletten (grafit szürke)

-hátsó lökhárító (fekete, bakelit)

Képeket kérésre emailben küldünk, árban pedig megegyezünk!

Email: balogzsombor@citromail.hu

Üdv, Zs

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Ha valakit érdekelne, eladó, opel corsa b 3ajtós bontásából:

-ülésgarnitúra (első kettő, és a hátsó)

-csomagtérajtó kompletten (grafit szürke)

-bal első ajtó kompletten, tükörrel (grafit szürke)

-hátsó lökhárító (fekete, bakelit)

-műszerfal (fordulatszámérő nélküli)

-bal-jobb bajuszkapcsoló 1-1 db

-jobb oldali kereket körbeölelő műanyag burkolat

-jobb-bal oldali műanyag díszcsík az első kerekek felett

-az autó első lökhárítója alatt lévő fém merevítő (sérülés mentes)

Képeket kérésre emailben küldünk, árban pedig megegyezünk!

Email: balogzsombor@citromail.hu

Üdv, Zs

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Egy olyan kérdésem lenne hogy az 5 illetve a 3 ajtós b corsának az első ajtajai ugyan akkorák vagy más méretűek? Engem konkrétan azért érdekelne mert 5 ajtósban a vezető oldali ajtómban eltört az ablakemelő szerkezet fogaskereke. Szeretnék beszerezni egy másikat , csak az ablakemelő szerkezetet (sima manuális).

Esetleg aki tud vagy aki tudja hogy a 2 méret megfelelő-e akkor kérem jelezze.

Illetve keresek indexkapcsolót mert az enyém kikopott és örökké villog a távolsági lámpám :lol:

technodome@citromail.hu (msn vagy e-mail)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Egy olyan kérdésem lenne hogy az 5 illetve a 3 ajtós b corsának az első ajtajai ugyan akkorák vagy más méretűek? Engem konkrétan azért érdekelne mert 5 ajtósban a vezető oldali ajtómban eltört az ablakemelő szerkezet fogaskereke. Szeretnék beszerezni egy másikat , csak az ablakemelő szerkezetet (sima manuális).

Esetleg aki tud vagy aki tudja hogy a 2 méret megfelelő-e akkor kérem jelezze.

Illetve keresek indexkapcsolót mert az enyém kikopott és örökké villog a távolsági lámpám :lol:

technodome@citromail.hu (msn vagy e-mail)

indexkapcsolo 4.000ft utángagyi elvileg jo minöség(német)

Link to comment
Megosztás:

Na komikáim!

Végre sikerült találnom olyan tárhelyet, ahová sikerül is feltöltenem a cumót.

http://perseus1.fw.hu/downloads/corsa/corsa1.pdf

http://perseus1.fw.hu/downloads/corsa/corsa1.pdf

http://perseus1.fw.hu/downloads/corsa/corsa1.pdf

Töltsétek, és használjátok egészséggel! Saját scannelés, könyvtárból származik. De legalább van :lol:

Jóccakát! :lol:

Krisz

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Valaki árulja már el, aki otthon van ablakemelőben, hogy mitől lehet ez!

Eddig úgy működött, hogy megnyomtam a gombját kb egy másodpercig, és fel/lehúzta az ablakot teljesen. Most meg csak addig mozog, amíg nyomom. Jobban szerettem az eddigi állapotot, és persze idegesít, hogy miért változott. Amire gondolni tudok, hogy pár percre levettem az akkumulátort, és elfelejtett valamit talán?

Krisz

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Valaki árulja már el, aki otthon van ablakemelőben, hogy mitől lehet ez!

Eddig úgy működött, hogy megnyomtam a gombját kb egy másodpercig, és fel/lehúzta az ablakot teljesen. Most meg csak addig mozog, amíg nyomom. Jobban szerettem az eddigi állapotot, és persze idegesít, hogy miért változott. Amire gondolni tudok, hogy pár percre levettem az akkumulátort, és elfelejtett valamit talán?

Krisz

hello

húzd le az ablakot, a gombot ne egedd el egy ideig tartsd még nyomva(lehet vmikor kattanást is hallani), utána ablak fel itt is tartsd egy ideig még felérés után, elvileg ezután jó lesz :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na komikáim!

Végre sikerült találnom olyan tárhelyet, ahová sikerül is feltöltenem a cumót.

http://perseus1.fw.hu/downloads/corsa/corsa1.pdf

http://perseus1.fw.hu/downloads/corsa/corsa1.pdf

http://perseus1.fw.hu/downloads/corsa/corsa1.pdf

Töltsétek, és használjátok egészséggel! Saját scannelés, könyvtárból származik. De legalább van :lol:

Jóccakát! :lol:

Krisz

Köszi a szervízkönyvet!! Nagyon hasznos dolog, megyek is melóba nyomatom kifele :lol: (örül majd a főnököm)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni, mégpedig az érdekelne, hogy mi az, amit fontos-ajánlott-érdemes átnézni egy B Corsán vásárlás előtt?

Tipikus hibák, halálos hibák, drága hibák, rohadások, motordöglésre utaló jelek, mit-merre-meddig?

Köszönöm a segítséget!!

Barbi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni, mégpedig az érdekelne, hogy mi az, amit fontos-ajánlott-érdemes átnézni egy B Corsán vásárlás előtt?

Tipikus hibák, halálos hibák, drága hibák, rohadások, motordöglésre utaló jelek, mit-merre-meddig?

Köszönöm a segítséget!!

Barbi

első nyúlvány alul rohadni szokott, küszöb is esetleg de az látszik, más tipikus hibáról nem tudok ami máshol nem fordulhat elő :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kedves fórumozók!

Jelenleg egy kis belső szépészeti beavatkozásokat tervezek. Kéne egy kis segítség. Váltógombot hogyan tudom leszedni? le kell csavarni vagy ragasztva van ? Ugyan ez a kérdés de a kézifékkarról ? Illetve a gyári pedálokat mikor vki sport pedálokra akarja kicserélni akkor a régiek maradnak és azokra csavarozza az újat vagy az le és az új föl ??

Link to comment
Megosztás:

Hi all!

Lenne egy hatalmas problémám (CORSA B 1993), mint kimértem 1A-el huzza az akksit valami a kocsiba álló (nyugalmi ) állapotban is, kimértem a biztositék táblán, abban a rendszerben van a hiba ami árammal látja el a belső világitásokat, a vészvillogót , a magnót és a középső kijelzőt, ebből biztos nem a belső és csomitér volágitás és nem a cd lejátszó huzza, a kérdésem az lenne találkozott e már valaki hasonló problémával vagy setleg valaki meg tudná mondani hogy mi megy még erről , esetleg valaki todni egy bekötési rajzot dobni erről a rendszerről, vagy bármi hasznos infó jól jönne, viszont légyszi kíméljetek a vidd el egy autó elektomoshoz hszektől, ha tud valaki bármi infóval segiteni azt megköszönöm, de pénzem most nincs hogy 2 napig rajta üljön a kocsin aztán benyújtsa a számlát inkább egy hétig délutánként kibogozom aztán csak megtalálom a zárlatot :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Opel Corsa B (94) ajtókba mekkora hangszórót lehet bepakolni? tervezem hogy ajtókba vmi mélyközepet a oszlopra pedig csipogót teszek. Esetleg ha vki már csinált saját részre ilyet akkor mekkora hangszórót használt illetve mivel oldotta meg az ajtórezgést?

Hali!!!

Elvileg 10 centiset lehet berakni , de az nem sokat ér. Kisflexel lehet rajta segíteni , nekem 16,5 ös van benne. Vigyázni kell , hogy befele ne legyen túl nagy mert az ablak nem megy le tőle. Lehet kapni corsához kiemelő keretet de ha nagyon kiér akkor meg a burkolat nem fog visszamenni a helyére. Ha veszel vékony kivitelű hangszórót az jó lehet. Egyébként én az ajtóburkolat alsó műanyag részébe a rács helyére faragtam be. (flex, ragasztó , üvegszálasgitt , festés )

Link to comment
Megosztás:

Hali!!!

Elvileg 10 centiset lehet berakni , de az nem sokat ér. Kisflexel lehet rajta segíteni , nekem 16,5 ös van benne. Vigyázni kell , hogy befele ne legyen túl nagy mert az ablak nem megy le tőle. Lehet kapni corsához kiemelő keretet de ha nagyon kiér akkor meg a burkolat nem fog visszamenni a helyére. Ha veszel vékony kivitelű hangszórót az jó lehet. Egyébként én az ajtóburkolat alsó műanyag részébe a rács helyére faragtam be. (flex, ragasztó , üvegszálasgitt , festés )

Esetleg képet tudnál csinálni a sajátodról? Hangszóró típust melyiket ajánlanád? Nagyon nem akarom szétbarmolni az ajtót. Megmutatnám egy pár szakinak h kb így kéne megoldani aztán hajrá :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.